«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
—пирала за мигли - 7
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
525-539 от 726 отговора

—офи€, Ћагера

ћнени€: 1 242
» аз € имам. “олкова ми е течна, че дори не мога да € напласт€  Crossing Arms Ќ€как миглите ми изглеждат "голи" с не€...
÷итирай

ћнени€: 2
ћерси за отговорите за Voluminous. ўом е суховата, май ще € пропусна... Confused
 о€ разновидност на Telescopic е най-добра? newsm78
÷итирай

Sofia

ћнени€: 228
¬лизам да похвал€ една много евтина спирала - на ћис —порти ето тази:

«агледах се на щанда, защото марката е на COTY, както и –иммел и н€кои от спиралите са с еднакви четки, а и сходно качество. Ќ€мах намерение да купувам, но тази ме заинтригува с четката си - малка, плътна, мнооого готина. ќсвен това туша изглеждаше нетечен и н€как мазничък, а не сух. ÷ената е под 5 лв, така че € взех за проба. јми вече 2 седмици € ползвам и е идеална! Ќе се рони, нанас€ се с 2 движени€, не сплъст€ва, дава обем, но не ужасно много.

≈, похвалих €, гол€мо попадение е за мен  Peace
÷итирай

ћнени€: 76
јз говорих за последната им - –ок нещо си. Ќаистина ми харедва. —ега н€кой да сподели за по-силен тоник или кърпички за разгримиране, които да свал€т всичко от раз.
÷итирай

—ф, ћладост1

ћнени€: 3 643
—амо двуфазен лосион, или домашен разтвор на розова вода и масло-каквото се намира. «ехтин също става.
 ато каза разгримиращи кърпички. јз си взех такива на √арние и в сравнение с почистването с мицеларна вода си е чисто мазане на нечистоти€ по лицето. ¬инаги има остатъчна такава, при това. Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 379
јз говорих за последната им - –ок нещо си. Ќаистина ми харедва. —ега н€кой да сподели за по-силен тоник или кърпички за разгримиране, които да свал€т всичко от раз.

јко става въпрос за тази

http://www.ivis.bg/maybelline-the-rocket-volum-express-%D1%81%D0 … %D0%B8-p8763.html

не е никак нова, след не€ излезнаха още н€колко.

— какви мигли си, ако не е тайна?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 21
¬лизам да похвал€ една много евтина спирала - на ћис —порти ето тази:

«агледах се на щанда, защото марката е на COTY, както и –иммел и н€кои от спиралите са с еднакви четки, а и сходно качество. Ќ€мах намерение да купувам, но тази ме заинтригува с четката си - малка, плътна, мнооого готина. ќсвен това туша изглеждаше нетечен и н€как мазничък, а не сух. ÷ената е под 5 лв, така че € взех за проба. јми вече 2 седмици € ползвам и е идеална! Ќе се рони, нанас€ се с 2 движени€, не сплъст€ва, дава обем, но не ужасно много.

≈, похвалих €, гол€мо попадение е за мен  Peace

ћоже ли линк мол€, защото не се вижда картинка.  Smile
÷итирай

Sofia

ћнени€: 228
≈то €, не знам къде е изчезнала картинката  newsm78

÷итирай

—офи€

ћнени€: 21
Ѕлагодар€  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 052
јз съм доволна от пупа вамп,но при две услови€ аз разреждам ежеседмично с капки за очи и за любители на такива четки.ћиглите са ми къси и редки.
¬зех двуфазни€ на микса за раз гримиране на спирала,веднага сърбеж и копривна треска,а е за чувствителни очи newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 135
Ќ€кой усп€ ли да изпробва новата спирала на Ћореал - ћанга?  Flutter —лед ”ингс отново имам доверие на Ћореал за спирали и ми е интересно и тази как се справ€ с миглите  Party
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 87
«ависи в кой ценови диапазон търсиш, аз от бюджетните харесвам този на ≈сенс, от високо€ клас съм сменила какво ли не но винаги се връщам на Take The Day Off Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips - Clinique
÷итирай

ћнени€: 148
Ќ€кой усп€ ли да изпробва новата спирала на Ћореал - ћанга?  Flutter —лед ”ингс отново имам доверие на Ћореал за спирали и ми е интересно и тази как се справ€ с миглите  Party
јз € пробвах, но ми е малко трудно да кажа от веднъж - хареса  ми,  без да съм ужасно впечатлена.  Ќе слепваше и стоеше обемно, но може би не удължава колкото други. ћалко наизуст говор€, така че по-добре да каже и друг.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 101
 ќстанах доволна от ≈stee Lauder Wink не слепва,не е суха и не стои на "топ4ета" по миглите,в същото време не е и прекалено те4на:

http://bg.strawberrynet.com/makeup/estee-lauder/sumptuous-bold-v … oof/95841/#DETAIL
÷итирай

ћнени€: 350

[/quote]

“ова е една от малкото спирали, които съм повтар€ла. ћного съм доволна от обема, който прави.  ќсобено за тази намалена цена си заслужава
[/quote]

¬зех € и наистина съм много доволна Peace ѕредвиждам и една за подарък Very Happy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
525-539 от 726 отговора