Затворени обувки на бос крак или сандали с чорап

  • 37 033
  • 256
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 242
...
Честно казано няма значение ... така или иначе не можеш да ме убедиш в нищо Wink

О, не се и опитвам, отдавна съм забелязала, че има хора-радиоточки. Коментирам писанията ти, когато ги намирам за неверни и споделям моите наблюдения по въпроса.

Искаш да кажеш, че 15 години съм била сляпа?  Mr. Green
Моите наблюдения пък показват, че има хора които си пишат просто колкото да напишат нещо, независимо от това, че нямат никакъв поглед върху нещата Wink Следващия път барем снимай , но се обзалагам, че освен да снимаш някоя китайки друго няма да намериш за снимане  Joy

Ето ти стрийт стайл в Лондон Winkгледай и си води бележки за следващото ''посещение''.

https://www.google.co.uk/search?q=london+street+style&tbm=is … =1024&bih=486

# 241
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз съм виждала всякакви по чорапи , отново в Лондон. Не , че бих тръгнала така , но си има хора го правят.. Явно въпрос на възприятия.

Ти май живееш в друг Лондон Simple Smile а в централен Лондон където е пълно само с туристи и всичко живо е обуто на ниски обувки, абсурд да видиш нещо подобно на мацките на показаните снимки Wink

Ами точно в Централен Лондон можеш да видиш всичко , особено в малките часове по баровете.Честно казано не ми се спори , не съм фешън гид из Лондон , но определено виждам хора облечени по всевъзможен начин и не мисля , че има нещо , което липсва в пейзажа. Глупаво е да спориш кой какво носел , като тук точно се носи всичко. Хора всякакви , моди всякакви....

# 242
  • Мнения: 8 999
И аз имам наблюдения /само скромни, мнооого далеч от 15-годишно постоянно пребиваване/, че в Лондон е страхотна шарения. Луди, шантави, цветнии и всевъзможни облекла могат да се видят. Поне аз видях такива. Докато пред една централна църква се бяха сбрали млади жени с капели, ръкавички и строго официални рокли на сватба, няколко метра по-встрани имаше уникално многообразие от всякакоблечениидекориранихора - боси в ботуши в УГГ /не мога да ги трая тия обувки/, сандали с къси чорапи, официални обувки БЕЗ чорапи, бални рокли /тип торта/ с кубинки, шапки с воалетки + рокерски кожени дрехи, сладки бабинки с капели, костУмчета и малки лачени чантички... Невъзможни комбинации, абсурдни, безумни, но безкрайно симпатични. По-пъстро и смахнато облекло не съм виждала никъде по света /където съм била, а на доста места съм пребивавала/.
Наесен ще ходя в Индия и ще докладвам дали там не е по-екстравагантно и лудо.

# 243
  • София
  • Мнения: 6 219
И на мъж не харесвам затворена обувка на босо. 

а, виж това ме отвращава, докато жени на босо ми харесват, просто аз не мога да нося обувки на босо.

Е, как бре? Полуразкопчана ленена ризка, бермуди, летни мокасини и... чорап -не, не  Crossing Arms

и мокасини не харесвам върху мъжки крак, и чехли за баня с разръфани нокти, невиждали оформяне, и кожени чехли върху мъжки крак с изтъркани дънки/къси гащи... претенциозна съм към тая част на мъжката анатомия. Виж, хубава спортна обувка/маратонка с подходящ чорап може да ми докара сърцетуп по всяко време! (костюмираните младежи са друга бира)

# 244
  • Мнения: 3 242
Аз съм виждала всякакви по чорапи , отново в Лондон. Не , че бих тръгнала така , но си има хора го правят.. Явно въпрос на възприятия.

Ти май живееш в друг Лондон Simple Smile а в централен Лондон където е пълно само с туристи и всичко живо е обуто на ниски обувки, абсурд да видиш нещо подобно на мацките на показаните снимки Wink

Ами точно в Централен Лондон можеш да видиш всичко , особено в малките часове по баровете.Честно казано не ми се спори , не съм фешън гид из Лондон , но определено виждам хора облечени по всевъзможен начин и не мисля , че има нещо , което липсва в пейзажа. Глупаво е да спориш кой какво носел , като тук точно се носи всичко. Хора всякакви , моди всякакви....

Сандали и чорапи определено не е на мода из тукашните ширини Wink тук по скоро често срещано явление е сандали посред зима и никакви чоропогащи Wink

# 245
  • London
  • Мнения: 6 732
Трой за каква мода говориш в мега полис където има хора от цял свят ? Тук моди много , това , че някой ходел със сандал зимата не означава , че това е модата , защото изразена мода битуваща сред всички няма. Аз съм виждала всичко с очите си и да ме убеждаваш в противното някак не ми се връзва...

# 246
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Англичаните май са наистина масово издържащи на студ хаховци, така че нищо чудно и мода да е сандали на босо при -10 Laughing. То и тук се вижда със смущаваща честота въпросното явление.
А сандал с чорап (бял, хавлиен, дигнат до средата на прасеца) е нещото, с което ще запомня чехите Mr. Green.

# 247
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз може много-много да не ги познавам англичанките, но май пекне ли слънце, веднага се слага сандал, ако ще температурата да е около нулата. Ако не сандал - поне пръстчета са се показват - peep toe.

# 248
  • London
  • Мнения: 6 732
То на 10 емигранта 1 англичанка има. Та , ако тя ходи боса , останалите 10 човека ще си ходят по някаква си тяхна мода. Това имах предвид , че тук е шарено откъм моди.

# 249
  • Мнения: 3 242
Трой за каква мода говориш в мега полис където има хора от цял свят ? Тук моди много , това , че някой ходел със сандал зимата не означава , че това е модата , защото изразена мода битуваща сред всички няма. Аз съм виждала всичко с очите си и да ме убеждаваш в противното някак не ми се връзва...
Май ти е трудно да четеш и да асимилираш написаното... да вземеш да се спреш малко а?  Mr. Green
 Не знам дали е мода , но както ти казаха и други, сандали тук се носят по всяко време или както казваш ти - излез някоя събота вечер и ги виж как повечето са на сандали и бос крак, независимо от сезона и времето Wink хващаш се за някоя дума и съвсем изтърваш за какво говорим  Laughing

п/с Вземи пусни пак онази снимка с късата пола и пайети, да ни покажеш какво е модно и какво не  Joy

# 250
  • Мнения: 3 242
То на 10 емигранта 1 англичанка има. Та , ако тя ходи боса , останалите 10 човека ще си ходят по някаква си тяхна мода. Това имах предвид , че тук е шарено откъм моди.

Зависи къде живееш Simple Smile ако си на Стратфорд или Лейтън мнението ти може и да е меродавно, но все пак не всеки живее в такива квартали Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 786
Темата за модата в Лондон ли е?

# 252
  • Мнения: 3 242
Темата за модата в Лондон ли е?

Не е Simple Smile Отплеснахме се Simple Smile
Аз ще оставя модата на девойката  Mr. Green

# 253
  • London
  • Мнения: 6 732
Трой като гледам си решила да се заяждаш ? Последните 5-6 страници налагаш мнението си като меродавно над всички останали. Я се върни и прочети колко човека се опита да опровергаеш като най-знаеща. Аз просто споменах , че в един мега полис има всякаква мода , което очевидно ти отричаш и най-нахално започваш с нападки и обиди. Ти понеже живееш при Кралицата обаче явно разбираш повече от мода от мен с пайетките , която определено не живее в местата , които посочи , но не мисля , че влиза на някой в работата изобщо къде живея та продължавай да обясняваш какво се носело в Лондон като пресаташе. Няма да противоречим на модната икона....само тя знае. Peace

# 254
  • София
  • Мнения: 679
и чехли за баня с разръфани нокти, невиждали оформяне,

Ааа неее, да ми ги изкара тия красоти изненадващо изпод някой чорап  Joy

Общи условия

Активация на акаунт