«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 740 отговора

ѕловдив

ћнени€: 0
ƒобро утро Smile ƒа се отчета за вчера:

з- две филийки със сирене и домат
о- кисело мл€ко
в- задушени картофи

+ ≈дин час тенис на маса:) ’убав ден, момичета!

Ѕраво за спорта! Ќо мисл€, че картофите не б€ха позволени за вечер€ - не съм много сигурна, че аз все нещо грешно съм разбрала.
÷итирай

Mimi-to, браво  Smile -700гр. е добър резултат. јз н€ма да се мер€,ще го направ€ след първи€ месец , и без това малки€ ми счупи кантара, но за сега н€ма да си купувам нов, че ми е писнало от кантари и теглене Mr. Green

Ѕлагодар€ за подкрепата! Ќо при моите 100 и килограма се над€вах да вид€ поне двуцифрено число. —амо да ме беше вид€ла сутринта: чисто гола, след тоалетна и бан€, качвам се на кантара с усмивка до ушите .... и пак над 100  Confused Ќо н€ма да се отказвам!!! “върдо съм решила този път!

“очно така! Ќикакво отказване Hug
÷итирай

100% съм сигурна, че картофите за вечер€ не са разрешени Peace
÷итирай

baile átha cliath

ћнени€: 1 080
»гнатова, „–ƒ, мила! ∆ива и здрава и много обичана

јз за една седмица съм смъкнала 2.5 кг. ќт 81 съм станала 78.500. ƒоволна съм, бърза работа н€мам. Ќе съм ги качила за 2 месеца и не очаквам да ги свал€ за толкова, та, колкото реши майката-природа.

«а днес все още не съм решила какво да €м, но май ще е риба, защото е най-лесно. ”тре ще се отчета.
÷итирай

ѕловдив

»гнатова, „–ƒ, мила! ∆ива и здрава и много обичана

јз за една седмица съм смъкнала 2.5 кг. ќт 81 съм станала 78.500. ƒоволна съм, бърза работа н€мам. Ќе съм ги качила за 2 месеца и не очаквам да ги свал€ за толкова, та, колкото реши майката-природа.

«а днес все още не съм решила какво да €м, но май ще е риба, защото е най-лесно. ”тре ще се отчета.
Ѕравооооооооооооо! “ова е страхотен резултат! јз май ще тр€бва да намал€ количествата. Ќо така ми се €де!

„естит рожден ден, »гнатова! Ѕъди здрава и много обичана!!! ¬есел празник!  bouquet
÷итирай

ƒнес много често влизам да пиша, ама си измислих об€да:
ќ-бъркани €йца със сирене и салата домати+малко череши( ако неможе плод ми кажете)
¬-плодове и кис. мл€ко
јз сутринта си б€х приготвила обилна закуска от сандвичи и сладко , но едва усп€х да из€м две малки филии ¬ита с кренвирш и кашкавал+една чаша сок.ƒано корема ми да се свива вече Mr. Green
÷итирай

UK

ћнени€: 380
«- 2 мангота, парче баница
ќ-свинско печено с гарнитура моркови
¬- пр€сно мл€ко + тренировка  Mr. Green
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1
«дравейте,
днес н€ма пром€на  Crying or Very sad , но не се отказвам...  Peace —нощи попаднах на една "бърза" диета в интернет...ѕо три черни шоколада на ден, за 9 дни - 8-10 кг?!  Rolling Eyes ѕравели € артисти и спортисти за бързо свал€не на кг.
з-баничка, кафе;
о-пиле с ориз и салата;
в-шепа череши и 1/2 кофичка кисело мл€ко.
»гнатова  newsm59 bigdance2 — пожелани€ за много здраве, щастие и красива фигура!
Ћек ден!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 540
valya3, това с трите черни шоколада на ден може би действа, но не и в случаите, когато човек има да свал€ много килограми, натрупани след месеци наред безразборно хранене. ћисълта ми е, че на всички нас ни тр€бва н€какъв режим, който можем да спазваме дългосрочно и при който чудеса н€ма  да се случат за 10 дни, но пък н€ма и да качим свалените дебелинки за 10 дни.

јз досега съм правила какви ли не диети, просто като се върна назад и направо изпадам в потрес от всички чудодейни диети, на които съм се подлагала години наред. » накра€ какво? ѕогледнах се в огледалото и вид€х какъв чудодеен вид съм придобила- ц€ло 100 кг чудо. Smile
“а не в€рвам на вс€какви такива бързи диети, защото при т€х н€ма траен резултат. Smile

јз об€двах една шопска салата и мисл€ днес да имам много лека вечер€, но пък много тежка закуска още утре сутринта. Smile Smile Smile
« ѕоследна редакци€: пн, 24 юни 2013, 20:57 от gabiplus »
÷итирай

¬арна

ѕодкреп€м √аби!
 ѕък и вижте какво има в тази диета- само шоколад! «вучи ли ви здравословно? “ова най-малкото омръзва. ¬сички моно - диети имат резултат, който обаче води до йо-йо ефект! «нам го от личен опит.
“ук сме си добре. ƒаже да имаме прегрешени€, поне се задържат килограмите!

»гнатова „–ƒ! ћного щастие! bouquet
« ѕоследна редакци€: пн, 24 юни 2013, 15:01 от gpym4e »
÷итирай

http://www.youtube.com/watch?v=6dJaOGombAQ
ѕоздравче за всички рожденички този месец  bouquet ƒа сте живи и здрави, винаги усмихнати и мнооого обичани! “ова прави нас жените красиви, и дава стимул да продължим напред!
јз също съм раче, но съм на 26-ти и гледам, че сме се подредили една след друга  smile3521
—истемствам си, днес се теглих и съм свалила още 1,5 кг, но си го об€сн€вам с това, че покрай проблемите у дома н€мам много апетит...ћалко не мога да се зарадвам още, но стискайте палци... “ази седмица, би тр€бвало да се разреши всичко, и да си отдъхна най-после. ƒа се концентрирам в системата и разбира се, да си дочакам принца други€ месец...
ƒнес менюто е:
«-пропуснах €, имах неотложни задачи от сутринта
ќ-салата зеле и броколи със сирене
¬-сигурно пак салата, или кис. мл€ко
Ќа вас отрази ли ви се гол€мата луна, н€ко€ от вас лунува ли? »наче съм съгласна с √аби и √ръмче, и аз на базата- личен опит. ¬сички искаме бързи резултати, но мисл€, че тук думата на ко€то тр€бва да акцентираме е: “райни!!!
’убав и слънчев ден, момичета  Hug
« ѕоследна редакци€: пн, 24 юни 2013, 14:52 от ћилена јнгелова »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 540
ћиленче, ти ще го дочакаш тво€ принц една вталена и прелестна, ама ние без принцовете какво ще правим, не знам... Smile
÷итирай

√радът на розите, почти до центъра на Ѕългари€

ћнени€: 293
ѕривет и от мен.
Ќай-после се по€вих.
ѕърво честит рожден ден на всички рожденици - нека мечтите ви се сбъднат  Hug bouquet
√аби, страхотна си момиче. »маш ли си при€тел? „е имам 2-ма свободни ергена Mr. Green
„естити минусчета на всички - може да е малко, но все пак е минус Hug
јз не б€х много системна последните дни - събота б€хме на –ƒ на сестра ми, в недел€ на село на събор и познайте колко системна б€х fight smile3538 ƒнес влизам в релси
«: в 6 сутринта фили€ с пастет и реших да не си нос€ нищо за втора закуска, огладн€х към 9, но издържах до 12
ќ: тиквички с кисело мл€ко
¬: домати, тиквички и сирене.
¬ода - около 2 литра, ама ще изпи€ поне още 0.5 л.
÷итирай

», аз съм напълно съгласна за бързите диети  Twisted Evil ћен до никъде не ме докараха-все нагоре-надолу с килограмите. „естит рожден ден на рожденничката, извини ме , че ц€л ден те пропускам Blush да си жива и здрава. ћо€та вечер€ се промени на сухари с айр€н, но вместо3-4 бр. из€дох 5 Blush дано не е фатално. ћного съм доволна най-накра€ си намерих ориз Ѕасмати Love и сега си прав€ за закуска мл€ко с ориз, а за об€м манджа от кайма с ориз.  упих си и халва, да видим какво по напред ще се из€де утре сутрин Twisted Evil Laughing
÷итирай

гр. —офи€

ћнени€: 243
«дравейте! Ѕ€х на системата пред н€колко месеца, добре се чувствах, но ... Embarassed прасето в мен се обади и върнах всичко, че и от горе. ќт две седмици съм стриктна системка  newsm44 и резултата е - 2,200 кг.  оето е добре. ѕродължавам на пред, защото имам много да смъквам.  ато начало мисл€ да си постав€ цел около 10 кг., за да ми действа по-по стимулиращо като виждам, че доближавам целта си, пък после пак и така и дано трайно  newsm03
«аписвам се отново в темата, над€вам се да приемате "ѕовтар€чки" като мен  newsm03
„естит рожден ден на рождениците и сбъдване на мечтите  smile3525
ѕо късно ще си сложа лентичка и ще си отчета резултата. ѕрочетох за табличка, може ли н€кой да ме ориентира къде е!
ћенюто ми днес беше:
« - една гол€ма чини€ с боб и питка хл€б
ќ - 2 кюфтета /печени на грил тигана/ и 2 домата
¬ - домати, краставица и сирене
ѕри€тна вечер и на сутринта доста свалени килограми! newsm10
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 740 отговора