"Системата минус 60"- тема №40

  • 31 052
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Явно всички сме били доста гладни тази сутрин Laughing Аз, да не ви казвам какъв спринт направих тази сутрин към хладилника Mr. Green Забравих за мъж,дете...............чак като изядох първата филия,видях, че мъжът ми е излязал достапо-рано за работа  Laughing(хем снощи миказа) На мен и закуската и обяда , че и вечерята ми ще са добри като количесвто.Сега си варя пиленце и него ще ям Mr. Green

# 196
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
 wavey wavey wavey
То и аз се справих добре тази сутрин  bowuu
З - филийка с топено сирене и салам, 3-4 хапки торта, после kaffeetrmker_2 След това пържих тиквички, та към 10ч хапнах и от тях.
Обяда го пропуснах заради голямото тъпкане сутринта.
В - мисля да е таратор.
a_sega_de , поздравления за минусчето  newsm10 БРАВО!  smile3501
Аз моето минусче още го чакам. Най-сетне се отървах от МЦ и сега чаааакам ли чакам. smile3516 А дано!!!

# 197
  • Мнения: 2 312
Привет и от мен.
Габи, ще ги дам, ама да не вземеш някой в София, не ги давам там Joy
А сега, браво  Hug
Отчет за днес
З: филия с пастет и краставица
О: мусака от патладжан, тиквички, лук, домати от буркан и  кайма
В: салата домати и краставица, сирене, джанки Crazy

# 198
  • София
  • Мнения: 4 884
Привет и от мен.
Габи, ще ги дам, ама да не вземеш някой в София, не ги давам там Joy
А сега, браво  Hug
Отчет за днес
З: филия с пастет и краставица
О: мусака от патладжан, тиквички, лук, домати от буркан и  кайма
В: салата домати и краставица, сирене, джанки Crazy

Е, ти нали принц предлагаш, не мъж под чехъл... Simple Smile

Вашите закуски бледнеят до това, което аз изядох днес сутринта... 3 филии с масло и мед, салам, кашкавал, топено сирене, пържени яйца, мляко и накрая кисело мляко с плодове. Всичко това беше на блок масата в хотела и аз ядох, ядох......

# 199
  • Мнения: 2 312
Е, ти нали принц предлагаш, не мъж под чехъл... Simple Smile

Вашите закуски бледнеят до това, което аз изядох днес сутринта... 3 филии с масло и мед, салам, кашкавал, топено сирене, пържени яйца, мляко и накрая кисело мляко с плодове. Всичко това беше на блок масата в хотела и аз ядох, ядох......
Къде го събра всичкото това ядене  Laughing

Не предлагам принц, а цели 2 принца  Laughing

И да ви питам - на вас подуват ли ви се краката през деня? Моите вече към обед започват да се подуват, чак сандалите ми стягат ooooh! Ама лошо че няма на чии рамене да ги вдигна на работа Mr. Green, а нали казват че на всеки 2 часа трябва за поне 15 минути да стоят вдигнати над нивото на сърцето.

# 200
  • София
  • Мнения: 4 884
bebok_86, на мен ми трябва само един принц. Ама съвсем сериозно. Simple Smile

А иначе като си хапна солидно на закуска, ми е едно щастливо на душата цял ден след това и по-лесно преглъщам малките порцийки на вечеря. Simple Smile

# 201
  • Мнения: 0
Е, ти нали принц предлагаш, не мъж под чехъл... Simple Smile

Вашите закуски бледнеят до това, което аз изядох днес сутринта... 3 филии с масло и мед, салам, кашкавал, топено сирене, пържени яйца, мляко и накрая кисело мляко с плодове. Всичко това беше на блок масата в хотела и аз ядох, ядох......
Къде го събра всичкото това ядене  Laughing

Не предлагам принц, а цели 2 принца  Laughing

И да ви питам - на вас подуват ли ви се краката през деня? Моите вече към обед започват да се подуват, чак сандалите ми стягат ooooh! Ама лошо че няма на чии рамене да ги вдигна на работа Mr. Green, а нали казват че на всеки 2 часа трябва за поне 15 минути да стоят вдигнати над нивото на сърцето.

Да, и на мен ми се случи 2-пъти, от както съм на режима. Мисля си ,че при мен е от голямото количество въглехидрати, защото поне от година не съм яла толкова колото си позволявам сега за закуска Peace
не че искам да ви отчайвам, ама принцове нямааа, само малко по-добри мъже Laughing

# 202
  • Мнения: 2 211
Минавам много набързо да си отчета деня:

З: половин шоколад + 3 филии хляб и шунка  Wink
О: зелена салата със сьомга;
В: 2 парчета телешко;

Все още удържам фронта, само мисълта за закуската ме крепи  Simple Smile
 Hug Hug Hug на всички, много съм заета, малко да се поосвободя и ще направя едно дълго словоизлеяние.

# 203
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз съм си приготвила един шоколад за десерт след утрешната закуска. Хвърлям му по едно око да не изчезне, докато му дойде времето, ама засега си стои кротичко в хладилника на хотелската стая. Simple Smile

# 204
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета Hug
Аз, вече си изпих първото кафе и закусих. Сега пия още едно Laughing
З-две филии Вита запечени със салам и кашкавал,една купичка мляко с ориз и едно малко шоколадче на Своге от 25 гр. ей добре се гледам  Mr. Green Heart Eyes
О-боб със салата зеле и малко сирене
В-печени тиквички с кис.мляко и ще пробвам салата зеле объркана с две лъжици кис.мляко Peace дано да ми хареса за да не я овкусявам, че нали не е разрешено newsm78
Хубав ден на всички Hug

# 205
  • UK
  • Мнения: 727
Добро утро, момичета  Hug
З-два сандвича с бекон и горчица, малко ананас и 1 twix
О-свинско печено + домати
В- прясно мляко
 Откато съм 100% стриктна (седмица вече) имам -2кг твърдо и коремът ми се прибра съвсем.
Цистемата си действа, само трябва да удържам уикендите, когато сме вечер заедно с моя принц  Laughing

# 206
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен!

Снощи малко се изложих...позволих си малко бира и соленки... Embarassed
Днес:
з-кроасан и кафе;
о-салата със сирене;
в-череши с половин кофичка кисело мляко.
Усмихнат ден!  Heart Eyes

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Така - и аз да кажа какво си хапнах тази сутрин: две филии от домашен хляб с масло, луканка, пилешко роле, свински врат, конфитюр от вишни, мляко с кафе. Само, че нещата не спират до тук, защото преди малко направих бисквитена торна с маскарпоне и течен шоколад и мисля да си направя втора закуска с нея, че утре сутрин ми се струва много далече Laughing
Заради двойната и обилна закуска, мисля да прескоча обяда и за вечеря да си доям постното прясно зеле. Планирам това да се случи към 17ч, защото в 18ч сме канени на гости и ми стискайте палци да изкарам само на водичка  Party

Желая ви прекрасен ден, мили дами!  Hug

# 208
  • Мнения: 22
Здравейте!  Simple Smile

Менюто за днес:
З: 1 филия с бутер и кашкавал и 1 с бутер и сладко от ягоди, кафе
О: Червена леща - не знам дали е позволена...?
В: Салата от домати и краставици със сирене

Свидничка, засища ли те само прясно мляко за вечеря? Колко изпиваш и какъв %? Благодаря предварително. Аз много обичам пр. мляко, но имам чувството, че по-късно ще озверея... Twisted Evil


# 209
  • Мнения: 2 211
Здравейте   bouquet

З: шоколад + с филии с шунка и домат  Wink Общо взето, голям банкет си правя сутрин  Joy Joy Joy
О: зелена салата с няколко парчета телешко;
В: на барбекю съм, дано успея да съм системна.

Браво на всички момичета с минусчета, а и на всички, които са системни.

Аз тръпна в очакване на МЦ и предполагам, че тази седмица няма да смъкна кой знае колко. Но пък като сантиметри губя осезаемо и се чувствам добре, а това е най-важното.

С пожелание за прекрасен ден  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт