«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 739 отговора

ћнени€: 2 810
÷итирай

÷итирай

÷итирай

—офи€

ћнени€: 302
ƒобро утро ѕринцеси bouquet Hug
снощи не можах да се включа, сега ви изчетох Cool
за мен вчера имаше н€колко култови моменти
номер 1 е Ќар-как заби "шамар" на √юлизар с думите за брака й.
 обрата заслужаваше такъв от тази умна жена. ћислеше че ще € униги и засегне, но има насреща си не момиченце като ћериемдже, а умна и начетена жена. —трахотен момент за мен.
ѕосле Ѕоса в самолета Mr. Green
ƒжерен първо си глътна граматиката, после се поокопити.
“ро€нски€т кон..........€вно ще е т€......вмъквайки се в имението, покрай ёмер.
—тана ми жал за не€-двете деца захвърлени в н€какъв канал....нищо чудно че иска отмъщение.
» за ћериемдже-горката, как страдаше, честно казано ми стана жал за не€.€сно, че брат€та искат да са заедно, ама чак пък толкова newsm78да н€маш личен живот, а да си подчинен на семейството........
сори за дълги€ пост
изчезвам Blush
хубав и слънчев ден Hug 
÷итирай

ћнени€: 83
ƒобър ден и много усмивки...... Hug

ћисл€ ,че истинското име на ƒжерен е ћерал  аракоджак.....ако греша поправете ме.....
÷итирай

¬или  Hug —офи  Hug

Ћек ден момичета  Peace

» аз много се изкефик, когато Ќар  съвсем безпардонно, без никакво притеснение постави на м€стото й ¬еликата √юлизар  newsm10 Ѕез много приказки, Ќар точно и €сно описа порцелановата дама....

—офи и аз мисл€, че ƒжерен си спомни това име ћерал. Ѕезбожниците захвърлили децата в канавката, но кой ли ги е намерил  newsm78 и защо са били разделени двете деца  newsm78
÷итирай

“ук ≈ркан изглежда, като сега...само малко повече чар има в косата му  Very Happy Very Happy Very Happy
÷итирай

÷итирай

÷итирай

÷итирай

ћного изненади ни очакват в бъдеще.  ато гледам н€кои колажи подразбирам какво ще се случва, но не ги слагам, за да не издавам предсто€щи събити€.
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 88
јз пък се питам,ами ако н€кой не беше "изхвърлил" децата в канафката какво щеше да стане с т€х.
» дали този н€кой не ги е"изхвърлил" нарочно за да не ги намери убиеца на родителите им.
¬се ми се струва че извършител€ на убийството ще е н€кой за когото дори и не допускаме да извърши такова нещо.
ѕон€кога злодеите са по-ниски и от тревата.
÷итирай

÷итирай

јз пък се питам,ами ако н€кой не беше "изхвърлил" децата в канафката какво щеше да стане с т€х.
» дали този н€кой не ги е"изхвърлил" нарочно за да не ги намери убиеца на родителите им.
¬се ми се струва че извършител€ на убийството ще е н€кой за когото дори и не допускаме да извърши такова нещо.
ѕон€кога злодеите са по-ниски и от тревата.

¬или за поръчител€ или за извършител€ на убийството говориш. «ащото аз мисл€, че са две различни лица. ѕоръчител€ знам кой е - права си по-нисък от тревата е, но кой е извършител€...Ќе зна€ дали това ще разберем.
ћисл€, че извършител€ е изхвърлил децата.
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 88
Ќе знам јни,аз и за поръчител€ не съм много сигурна.—ъс сигурност поръчител€ и извършител€ са две различни лица.
ўе погледаме ще видим Laughing
—крит текст :
не ме се ще да гледам напред че подхвана ли една сери€ ииии н€ма спиране
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 739 отговора