"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~3

  • 50 631
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 1 433
Добро утро Принцеси  bouquet Hug
снощи не можах да се включа, сега ви изчетох Sunglasses
за мен вчера имаше няколко култови моменти
номер 1 е Нар-как заби "шамар" на Гюлизар с думите за брака й.
Кобрата заслужаваше такъв от тази умна жена. Мислеше че ще я униги и засегне, но има насреща си не момиченце като Мериемдже, а умна и начетена жена. Страхотен момент за мен.
После Боса в самолета Mr. Green
Джерен първо си глътна граматиката, после се поокопити.
Троянският кон..........явно ще е тя......вмъквайки се в имението, покрай Юмер.
Стана ми жал за нея-двете деца захвърлени в някакъв канал....нищо чудно че иска отмъщение.
И за Мериемдже-горката, как страдаше, честно казано ми стана жал за нея.ясно, че братята искат да са заедно, ама чак пък толкова newsm78да нямаш личен живот, а да си подчинен на семейството........
сори за дългия пост
изчезвам Blush
хубав и слънчев ден Hug 

# 19
  • Мнения: 5 723
Добър ден и много усмивки...... Hug

Мисля ,че истинското име на Джерен е Мерал Каракоджак.....ако греша поправете ме.....

# 20
  • Мнения: 36 724
Вили  Hug Софи  Hug

Лек ден момичета  Peace

И аз много се изкефик, когато Нар  съвсем безпардонно, без никакво притеснение постави на мястото й Великата Гюлизар  newsm10 Без много приказки, Нар точно и ясно описа порцелановата дама....

Софи и аз мисля, че Джерен си спомни това име Мерал. Безбожниците захвърлили децата в канавката, но кой ли ги е намерил  newsm78 и защо са били разделени двете деца  newsm78

# 21
  • Мнения: 36 724



Тук Еркан изглежда, като сега...само малко повече чар има в косата му  Grinning Grinning Grinning

# 22
# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 36 724

Много изненади ни очакват в бъдеще. Като гледам някои колажи подразбирам какво ще се случва, но не ги слагам, за да не издавам предстоящи събития.

# 26
  • Мнения: 188
Аз пък се питам,ами ако някой не беше "изхвърлил" децата в канафката какво щеше да стане с тях.
И дали този някой не ги е"изхвърлил" нарочно за да не ги намери убиеца на родителите им.
Все ми се струва че извършителя на убийството ще е някой за когото дори и не допускаме да извърши такова нещо.
Понякога злодеите са по-ниски и от тревата.

# 27
# 28
  • Мнения: 36 724
Аз пък се питам,ами ако някой не беше "изхвърлил" децата в канафката какво щеше да стане с тях.
И дали този някой не ги е"изхвърлил" нарочно за да не ги намери убиеца на родителите им.
Все ми се струва че извършителя на убийството ще е някой за когото дори и не допускаме да извърши такова нещо.
Понякога злодеите са по-ниски и от тревата.

Вили за поръчителя или за извършителя на убийството говориш. Защото аз мисля, че са две различни лица. Поръчителя знам кой е - права си по-нисък от тревата е, но кой е извършителя...Не зная дали това ще разберем.
Мисля, че извършителя е изхвърлил децата.

# 29
  • Мнения: 188
Не знам Ани,аз и за поръчителя не съм много сигурна.Със сигурност поръчителя и извършителя са две различни лица.
Ще погледаме ще видим Laughing
Скрит текст:
не ме се ще да гледам напред че подхвана ли една серия ииии няма спиране

Общи условия

Активация на акаунт