плодове и чай от утре(1.02) - желаещи????

  • 622
  • 12
  •   1
Отговори
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
момичета хайде да влезем във форма за Св.Валентин със чайчета и плодове!залисвайте се и да се отчитаме...припомнете ми кои плодове бяха препоръчителни!

# 1
  • Мнения: 3 360
Много ми се иска да кажа "ДА",но съм толкова несигурна hahahaИмам вълчи апетит-как ще издържа само на ябълки и чай newsm78НО.. Close ...ще пробвам!От утре!!! Naughty

# 2
  • Мнения: 3 360
Фанта, всички плодове могат да се хапват,само с бананите не прекалявай/някои даже ги отричат/ Thinking
...и аз съм вече "непушачка".Гладна при това hahaha rotfImao

# 3
  • Мнения: 1 006
о-о-ох, така ми се иска да се пробвам и аз, но Naughty все още правя опити да кърмя, т.е аз се цедя, а тя не го пие, защо ли не пробвам с вас newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 037
и аз съм с вас поне ще опитам първият ден ми е най-труден като се прибера вечер и започна да храня гладниците направо не издържам така стана снощи дано днес не се повтори аз ям предимно ябълки защото другите плодове само ме разяждат и поне първите 2 дни редувам стриктно през 2 часа чай-плод не се яде след 8 часа вечерта и се гледа да е минал поне половин час между приема на плод и чай след гладуването задължително се прави захранване успех на всички

# 5
  • Мнения: 1 120
Момичета, тази диета колко дена трябва се спазва?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
10-максимум 20 като после се прави захранване

# 7
  • Мнения: 1 448
при тази диета трябва да се следят показателита на урината, ако след ден-два дъхът ви замирише на ацетон трябва да  спрете!

# 8
  • Мнения: 275
Здравейте, момичета!
Бройте ме и мен. Имам ок. 10 кг. да свалям и опитвах по всевъзможни начини, но май воля не ми достига. Последните дни се провалям тотално, натъпквам се, после се мразя, решавам да се подлагам на диети и .... пак всичко се повратя Embarassed. От утре 01.02 съм с вас, не съм много сигурна дали ще издържа точно на режима, но ще опитам да докарам до 1 кг. плодове.
Успех на всички!   bouquet

# 9
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
момичета,явно само ние се престрашихме! Joy
пожелавам ви успех и загуба на токсини и излишни килца  Hug

# 10
  • Мнения: 781
Не сте само вие и аз се присъединявам...да кажем за три дни, пък после ще видим  Rolling Eyes Тъкмо си налях едно китайско чайче /може ли такива да се консумират по време на диетата??!!!/ и ви казвам НАЗДРАВЕ И УСПЕХ!!!! Grinning

# 11
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
как сте отслабващи мами,аз вече съм напред с един чай и една ябълка и се чувствам ок.а вие?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
и аз си изпих чайчето в 10часа следва ябълката

Общи условия

Активация на акаунт