Самоделни бижута 4

  • 148 672
  • 725
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9
Здравейте! Бих искала да ви попитам, знаете ли откъде мога да си купя кожени листа? Ето такива на пример. Не знам на кого е бижуто, снимката я взех директно от гугъл и се извинявам , че не посочвам източника.

# 466
  • Мнения: 1 298
Тези предполагам са ръчно правени. Аз не съм виждала из магазините да продават такива листа. Потърси в YouTube или Гугъл, ще има и уроци как да го направиш.

# 467
  • Мнения: 7
За магазините за камъни на Илиянци аз знам три магазина. Като цени са различни дали купувате на дребно или на едро, като под едро имам предвид не цяла връзка, а брой цели връзки.

А ето и нещо за Хелоуин http://handmadejewelrybygalabina.blogspot.com/2014_10_26_archive.html

# 468
  • Мнения: 1 298
А в сравнение с Ем-Арт примерно как варират цените?

# 469
  • Мнения: 7
Ами доста по-евтини. Рзабира се ако пазаруваш на едро е още по-евтино, но и на дребно е по евтино. В два от магазините ако искаш да пазаруваш на дребно трябва да е или през седмицата или неделя защото в събота е предимно на едро и много удрят в цената на дребно.

# 470
  • Мнения: 1 298
Благодаря много за информацията.
Малко пак досаждам, но виждали ли сте там от ахата с друзи? Защото ще пращам приятелка и това е може би основното, което ме интересува дали има.

# 471
  • Мнения: 7
Не съм се заглеждала, но би трябвало да има особено ако уцелите когато им дошъл контейнера Simple Smile
Ако има затруднение с намирането на магазините мога да обясня и къде се намират.

# 472
  • Мнения: 1 298
Около средата на месеца ще може да иде момичето и тогава наистина ще попитам за уточнения, че и тя не е много ориентирана Laughing
За сега си поръчах от златистите друзи, да видим като пристигнат. Жалко, че при нас в Бургас няма такъв избор на материали.

# 473
  • Мнения: 639
Ellah, какво представляват тези златисти друзи? Може ли линк или снимка?  Flutter

# 474
  • Мнения: 1 298
Ето това са, само че тези които аз поръчах са бронзови. Аз и аз златни  Mr. Green

Скрит текст:

# 475
  • Мнения: 639
Благодаря ти! Hug Нещо не ме "грабват" - поне на снимка, не съм ги виждала на живо.  Blush

# 476
  • Мнения: X
Ходих до магазините на Илиенци. Цените са много добри от 2.50 до 7лв., за наниз (големина, вид и т.н.). Имаше и от тези друзи (златисти и като показаните на снимката) . Изборът е огромен, направо ми се зави свят докато разгледам всичко. Доволна съм много. 

# 477
  • Мнения: 1 298
Значи със сигурност ще я пратя. Друзите тук излизат над 15 лв наниза.

# 478
  • Мнения: 639
Ако някой си поръчва материали от Aliexpress, да припомня, че днес е Денят за това.  Wink

# 479
  • Мнения: 1 298
Да, има "черен Петък", но някои от нещата, които преди това съм гледала бяха с надути цени и после смъкнати. Възможно е да има и нормални.

Общи условия

Активация на акаунт