Самоделни бижута 4

  • 148 671
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Вестерос
  • Мнения: 38 239
Може ли да се присъединя към вас? Много обичам да си правя бижута, в момента съм се запалила по обеци от мъниста

# 706
  • София
  • Мнения: 1 713
Момичета, един въпрос имам, малко глупав може би... пристигна ми лепилото Е6000...но като прочетох инструкциите,лошо ми стана, да сепо лзва само на открито, да не се вдишва, да се проветрява помещението, канцерогенно, силно алергично... вие жвзимател и някакви мерки като го ползвате? Аз имам дете с астма и просто го зарязах това лепило, а на балкона да илзизам да лепя, няма да стане...

# 707
  • Мнения: X
Да попитам на Илиенци какво може да се намери? Заслужава ли си да се ходи до там, има ли полускъпоценни камъни, разни висулки и т.н? Също къде точно се намират понеже съм ходила преди доста време и сега не съм наясно с разположението... Благодаря Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 1 713
Да,полускъпоценните камъни си заслужават отвсякъде.една връзка камъни е 3 -4 лв...в центъра една е 12 13,а бройка на камъче-0.40....добре си печелят.от илиенци на едро им излиза даже и по-малко...обаче...как да ти обясня къде е склада...не му помня номера...като стигнеш по уличките со дъното с детските магазини и се обърнеш с гръб към тях,в дясно ще видиш един паркинг.в дъното му е мола за бижутата...

Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 08:57 от Kanari

# 709
  • Мнения: X
Да,полускъпоценните камъни си заслужават отвсякъде.една връзка камъни е 3 -4 лв...в центъра една е 12 13,а бройка на камъче-0.40....добре си печелят.от илиенци на едро им излиза даже и по-малко...обаче...как да ти обясня къде е склада...не му помня номера...като стигнеш по уличките со дъното с детските магазини и се обърнеш с гръб към тях,в дясно ще видиш един паркинг.в дъното му е мола за бижутата...
Аз точно се връщам от там...намерих само един магазн, като стигнеш до края на уличката, която върви покрай закрития мол и в дясно... може би за същия става въпрос, но се надявам да има и други за да мога да разнообразя след време 😃. По-късно ще кача снимка на първата ми сътворена гривна. 😊

# 710
  • София
  • Мнения: 1 713
Ами то не е магазин.а мол. Те са нвколко мола в илиенци и този на паркинга е целия само за материали за мартеници и бижута. Аз за да го намеря питах в магазин за готови бижута

# 711
  • Мнения: X
Ами то не е магазин.а мол. Те са нвколко мола в илиенци и този на паркинга е целия само за материали за мартеници и бижута. Аз за да го намеря питах в магазин за готови бижута
Ами доста голям магазин беше, но моята представа за мол е затворено пространство с различни магазини в него...

# 712
  • София
  • Мнения: 1 713
Da...и аз за такъв говоря.хамбар на 2 етажа...

# 713
  • Мнения: X
Da...и аз за такъв говоря.хамбар на 2 етажа...
Ехааа цели 2 етажа - ще стана разногледа. Определено не съм била там :д

# 714
  • Мнения: 4
Здравейте искам да попитам от къде мога да намеря бижутерска тел от неръждаема стомана 0.8мм?
Някой има ли представа и ползва  ли е ? Предварително благодаря!

# 715
  • Мнения: 34
В магазин за зъболекари

# 716
  • Мнения: 327
Здравейте момичета,  да ви  попитам, на илиянци има ли мъниста от естествени камъни и тохо мъниста? Далече ми е и не ми се ходи напразно, а видях, че споменавате, че имало щандове за такива неща. Много ми харесват бижутата от естетвени материали и искам да си направя такива. И да попитам нещо по - конкретно, къде изобщо мога да намеря мъниста аквамарин? Видях в един онлайн магазин но не е търсеното от мен.

# 717
  • София
  • Мнения: 1 713
Малко по-нагоре на страницата сме писали точно това.

# 718
  • Мнения: 327
Да видях го, извинете ме!  Днес ходих до там,, за съжаление никой не пожела да ми продаде на дребно. Обикалях сградата Галерия, имаше много и прекрасни мъниста, но не успях да си взема нищо.  Реших да си поръчам от ибей.

# 719
  • София
  • Мнения: 5 656
Колко е дребно "дребното"? Може ли да се купи един наниз камъни?

Общи условия

Активация на акаунт