«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 748 отговора

—офи€

ћнени€: 168
 ƒунди, »на - благодар€   bouquet

—ъвсем се обърква човек  #Crazy, добре че го има любими€ ‘орум! Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4
ћоже ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? ќтива на второ класиране или как ?
ћоже и тъп да е въпроса ми но вече изперках.Ќа мен ми казаха от училището гнездо че тази година е имало страшно много двойки на матурите и почти е сигурно че децата ще бъдат приети с първо желание , ама дали е в€рно това ,,,,
÷итирай

¬арна

ћнени€: 20
ћоже ли и аз с един въпрос - например какво се случва ако бал-а не е бил достатъчен има ли вариант да не се класира никъде ? ќтива на второ класиране или как ?
»ма вариант да не се класира по нито едно желание и тогава автоматично отива на второ класиране без да се подава за€вление.

Ќ€ма как да се знае кой какви желани€ е посочил за да се твърди това. јко 5000 деца са посочили на първо м€сто едно и също у-ще как да ги приемат всички.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 472
Ќие сме от тези, дето н€ма начин да ни приемат на първо желание, ама е писано ей така, за всеки случай.
ƒаже очаквам класиране на четвърто желание, пък ако на второ класиране мръдне на 3 или 2, ще е супер.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4
“ака е да , не може да се знае кой къде се е записал.
÷итирай

ћнени€: 2 634
Ќие сме от тези, дето н€ма начин да ни приемат на първо желание, ама е писано ей така, за всеки случай.
ƒаже очаквам класиране на четвърто желание, пък ако на второ класиране мръдне на 3 или 2, ще е супер.

Ќе сте сами в тези начинани€,но един път е класирането,всичко писахме Peace
”спех!
÷итирай

ћнени€: 12 459
 ое е четвърто класиране ?
јз ли не съм в час ? Blush Ќе са ли 3 ?

”спех , ƒънди ! Hug
÷итирай

ѕловдив

ое е четвърто класиране ?
јз ли не съм в час ? Blush Ќе са ли 3 ?

”спех , ƒънди ! Hug

Ќе 4-то класиране, а желание є 4.  Very Happy јма с тази жега и чакането всички изпушваме.  sweating
ј 4-то класиране по принцип има. “о е - ходене от училище на училище и подаване на молба при директора. јма н€ма да допираме до него €.
÷итирай

ћнени€: 12 459
≈ее , успокоих се ! Very Happy
„етвърто желание е друго . Wink
÷итирай

Ѕългари€, —офи€

ћнени€: 318
»ма вариант да не се класира по нито едно желание и тогава автоматично отива на второ класиране без да се подава за€вление.
Ќе е в€рно - н€ма право да участва във 2-ро класиране.
ќтива направо на 3-то с нова подредба на желани€та.
÷итирай

ћнени€: 66
«апис! » утре - щастливо сбъднати мечти!:pray:
÷итирай

ѕловдив

“ези, които не са класирани първи€ път, участват автоматично във второ класиране.
јко и на второ не са класирани, могат да участват в 3-то, като подадат ново за€вление и могат да посочат други желани€.

от –»ќ - ѕловдив

¬ъв втори етап на класиране имат право да участват учениците:

-         които не са приети (автоматично);

-         които са приети по второ или следващо желание, но не са се записали, а са подали за€вление за участие във ≤≤ класиране;
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 030
јко балът не е достатъчен за 1 класиране и детето го н€ма никъде, то автоматично участва на 2 класиране, без подаване на документи.
÷итирай

Ѕългари€, —офи€

ћнени€: 318

“ези, които не са класирани първи€ път, участват автоматично във второ класиране.
јко и на второ не са класирани, могат да участват в 3-то, като подадат ново за€вление и могат да посочат други желани€.

от –»ќ - ѕловдив

¬ъв втори етап на класиране имат право да участват учениците:

-         които не са приети (автоматично);

-         които са приети по второ или следващо желание, но не са се записали, а са подали за€вление за участие във ≤≤ класиране;
√решка - мерси. “ова, което написах важи, ако не се запишеш или не подадеш за€вление за 2-ро.
¬се пак нека никому не се случва, защото е доста рисковано.
÷итирай

ћнени€: 1 900
току-що получих инфо от местното –»ќ, че резултатите все още се обработват и щ€ло да продължи до късно вечерта.

ѕърво се издразних, после се зачудих защо точно Ѕс не са готови..  Partyей, хора, стига плаж.. тука ври и кипи, а вие... Wink
Ќа кое се издразни, че Ѕургас не са готови или че имам инфо?
„е не са готови, разбира се! ¬с€ко инфо е добре дошло!
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
330-344 от 748 отговора