Пътуване, почивка на Будванска ривиера/Черна гора/

  • 61 920
  • 371
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 181
Да, май клоня повече на този вариант, да си обикаляме с групата.

# 361
  • Мнения: 10 901
3 км пеша по пътя, и то два пъти, не ми се вижда добра идея. Да бяхте в самата Будва, разбирам. По-добре използвайте организирания транспорт, пък дали ще обикаляте с тях, си е ваш избор наистина. Старият град на Котор е компактен, нищо сложно няма.

# 362
  • Мнения: 11 545
Едва намерих темата 🙂

Букнахме екскурзия с дружките за Будва, Котор и Дубровник и се замислих какво мога да направя, за да ползвам интернет и телефон без да се притеснявам за сметките. Ще звънна на Йетел (техен клиент съм), но да питам и тук 🙂

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
Ползваш wi-fi в хотела, заведенията... Simple Smile
А и не се мре без нет Wink
Природата го замества.

# 364
  • Мнения: 11 545
Интернета добре, а за разговорите. И то по-скоро за пътя до там.
Явно ще трябва да си взема книжка за автобуса 😀

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
Е, ся...
Сваляш си оф лайн книга, филм...А и той е вечер, та ше спиш.

# 366
  • Мнения: 10 901
Едва намерих темата 🙂

Букнахме екскурзия с дружките за Будва, Котор и Дубровник и се замислих какво мога да направя, за да ползвам интернет и телефон без да се притеснявам за сметките. Ще звънна на Йетел (техен клиент съм), но да питам и тук 🙂
Операторите обикновено имат пакет "Балкани", питай за него.
Иначе Дубровник и Хърватия изобщо е в ЕС, там проблем няма.

# 367
  • Мнения: 11 545
За Дубровник - да, но там ще сми само един ден.
В Черна гора приемат ли евро?

# 368
  • Мнения: 10 901
Евро е единствената парична единица в Черна гора от над 20 години насам.

# 369
  • Мнения: 11 545
Не знаех, мерси.
Нещо съм се заблудила ☺️

Последна редакция: пт, 16 фев 2024, 10:57 от rummi_pl

# 370
  • София
  • Мнения: 687
За телефона - или пакет от тукашния оператор, или електронна сим карта към местния. Има приложения за телефона и оттам можеш да си заредиш и да си се вържеш към местния оператор и така не си в роуминг. Ето за Черна гора, например: https://www.airalo.com/montenegro-esim

# 371
  • Мнения: 64
Здравейте! Планирам пътуване с нощувки в Будва, като смятам да отидем и до Котор и Дубровник. Ще ходим краят на юни и исках да попитам как са температурите на водата по това време? Ако може да споделите актуална информация за цените - скъпо ли е много, тъй като познати ме наплашиха, че било доста скъпо, както и всякаква друга информация би ми била полезна. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт