Боледуване на децата ни в яслена и градинска възраст- как да се справим?Тема 8

  • 77 155
  • 752
  •   1
Отговори

Анкета

Ще водите ли детето/децата на почивка ?

Опции:

  • Мнения: 21 153
Тема 1 Тема 2
Тема 3Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Добре дошли в новата тема !
С пожелания за здрави дечица и весело лятно настроение !

# 1
  • София
  • Мнения: 2 799
Благодаря за темата   bouquet
Пожелавам много здрави дечица и спокойни родители  Hug

Анкетата - да, ще ходим на почивка. Юли сме в Троян на планина, август на море, септември в Сандански.
Само да сме здрави  Grinning, ще си починем добре и смятам ползотворно  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 139
ще ходим / вече бяхме / и на море и на планина- това за анкетата
надявах се да не се включвам в темата лятото, след като не ходим на градина...ама ето пак тук Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 1 504
Лисичке ..благодарско за темата, да си пожелаем да я изпишем бавно..
Гласувах...

# 4
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Сега на планина.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На анкетката отговор - Да, ще ги водим 1 седмица на море и после 1 седмица на планина.  Peace
Малко закаляване трябва....

# 6
# 7
  • Мнения: 227
и аз да следя! За сега сме само с лека кашлица от вчера, много застудя изведнъж  Rolling Eyes Това тъпо време побърква децата. #2gunfire

# 8
  • Мнения: 8 147
И аз да се запиша в темата...просто да не ви изпусна.
Относно анкетата и друг път съм писала, че моя и на планина ходи редовно и на море. И файда пак няма. Или моите очаквания са големи. Ще ми се да не боледува...ама не става.
Иначе за Юни - 10 дни на море. Август - 10 на планина и 20 на море.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 794
На планина вече ходихме през май в Банско, а на море ще ходим след 8 дни.
И моите деца въпреки, че ходят всяко лято на море, пак боледуват. Вярно, че тази зима, която мина боледуваха по - малко, но това според мен е защото вече са по - големи и имунитета им вече по укрепна. До преди година две беше сташно и бях една от най - редовно пишещите тук ooooh!.

# 10
  • Мнения: 7 100
Тази година разменихме почивките. Сега сме морски. През август из Родопите + евентуално малко море. Текущо ще пробваме да бъзем по басейни за събота и неделя.
Иначе ще си дебнем какви ще ги надроби основният генератор на болести - третата сливица.
Банка физ. разтвор, игла и спринцовка са много по ефективни от всякакви търговски цифромании. И салфетки на метър от Метро.

# 11
  • Мнения: 319

Банка физ. разтвор, игла и спринцовка са много по ефективни от всякакви търговски цифромании. И салфетки на метър от Метро.
Мда,  това изкуство з
а мъчение е най- ефективния начин за избягване на отити и т.н. Дажи ни казаха да го прилагаме ежедневно сутрин превантивно, ама чак толкова гадна не съм Crazy

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 272
  bouquet

# 13
  • Мнения: 588
Благодаря за темата!
Дано всички дечица  са здрави и щастливи!А ние родителите по -спокойни!  bouquet
И   ние живот и здраве  ще ходим на море през август за 7 дни!За планина-ние си живеем в нея!
Днес моето момче го ухапа пчела-вече се случва за трети път и слава богу Praynig нищо не му става-само леко се зачервява мястото!Свекър ми е пчелар и у дома на двора имаме 10 кошера-и да искаме няма как да ги избегнем тези гадинки  Sad

# 14
  • Мнения: 1 277
За анкетата - ходихме на Сандански, сега искаме на море (но е лошо времето), после мислим и на планина.

Общи условия

Активация на акаунт