Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Някой може ли да ми помогне с инфо дали в Пловдив има някъде триизмерен ехограф и съответно добър специалист, ако може да ми дадете и координати. Много благодаря!
Цитирай

Има в "Торакс" 3Д. Всички доктори там са добри специалисти - аз ходя при д-р Карагьозов.
Цитирай
A niakoi znae li v Sofia kade ima triizmeren ehograf? newsm78
Цитирай

Пловдив

kame,  ти май питаше за д-р Мерджанов в една тема...при него има 3D Very Happy
Цитирай

Sofia

Много ти благодаря,утре съм на консултация при него, но не съм се сещала да го попитом какъв е ехографът му:)
Цитирай

Пловдив

Много ти благодаря,утре съм на консултация при него, но не съм се сещала да го попитом какъв е ехографът му:)

Каме, този ехограф който е в основната стая-още като влезнеш- е обикновен. Вляво вътре обаче има една стаичка, която седи отворена, той Мерджанов само влиза и излиза от там, та там ще видиш 3D ехографа. Отпред на вратат даже си пише че има такъв  Very Happy Успех, сигурна съм че ще останеш очарована Blush
Цитирай

София

Момичета, с търсачката налетях на вашата тема. Братовчедка ми живее в Пловдив и е бременна. Обещах й да проверя във форума дали в Пловдив има триизмерен ехограх и къде. Моля ви, дайте ми координати на тоз д-р Мерджанов и на Торакс, ако можете. Ще ви бъда благодарна.   Hug
И още нещо-знаете ли къде в Пловдив може да се направи фетална морфология?
Цитирай

Пловдив

Заповядай, Виви  Wink

д-р.Теодор Мерджанов - МЦ"Кючук Париж" на ул."Георги Кондолов"№43а тел.032/605414 и 0887447384

За другото- някой друг да даде инфо  Embarassed Имаше някъде тука координатите на Торакс...

Цитирай

София

Благодаря ти!  bouquet
Намерих сайта на Торакс и там видях координатите им в Пловдив.
Сега ако някой може да ми каже и за феталната морфология-ще черпя по една диетична кола Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Не знам до колко съм права, ама...мисля че можеш да пишеш на лични на Meli, това е д-р Мариела Даскалова от Торакс, а ако искаш можеш и във форума на zachatie.org, където пак можеш да лични да й пишеш ако не намериш инфо по темите... Успех !
Цитирай

София

Благодаря ти още веднъж! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.