Списания

  • 7 113
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 034
Четете ли списания? Кои са ви любимите? Кое списание бихте взели със себе си,когато тръгнете на път? Има ли някое,което си купувате редовно?

# 1
  • Мнения: 505



Това е единственото списание, което към момента отговаря на интересите ми.

# 2
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Обожавам да чета списания. Харесвам Журнал, Космополитън, JOY.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 034
Аз обичам да си правя тестове,затова като си търся списание,търся с тестове,ама нещо не съм много очарована. Вчера си взех ОК списание с 1 книга  на Хорхе Букай, взех го заради книгата.

# 4
  • Мнения: 34
Аз редовно си купувам Cosmo,особено като са с книжки много им се радвам.Жалко,че нашите списания са много бедни на материал.В Русия беше към 500стр. За горе долу същите пари :/
Много ми харесва Glamour,а тези клюкарските нито едно не ми интересно.
Харесва ми и National Geographic и Знание(мисля,че се казваше)на BBC.

# 5
  • Мнения: 1
Редовно си купувам Списание 8 и Biograph (този месец е посветено на Фреди Меркюри Simple Smile ). По-рядко си взимам L'Europeo и National Geographic, а ако някое друго ми хване окото с нещо - взимам и него. Като цяло обичам. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 524
Когато ми се чете нещо да се разсея, купувам Блясък. Когато искам нещо наистина интересно, купувам Знание.

# 7
  • Мнения: 31 128
Купувам и чета страшно много списания.

# 8
  • Мнения: 50
Не чета списания, предпочитам вестници -Телеграф,24часа и прочее. Първо, че са по-информативни, второ, цената е обоснована.

Списанията от рода на Glamour, Cosmo, са доста празни, голям процент от страниците са просто реклами и лично аз не виждам смисъла да се купуват.

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Кой Журнал?
Този ли:
Защото списание 'Журнал' няма, това е 'Журнал за жената'.

Освен него има и още 2 други Журнала - Здравен и Кулинарен.

Само да не помислите, че се заяждам; по някаква случайност имам подобно изследване в момента и като ми напише някой само Журнал настава едно чудене newsm78 кое от трите издания точно е имал предвид, много навреме ми идва темата

# 10
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Голям фен съм на Amica - от много години.

Купувам и EVA, но напоследък откривам само боза и кофти поднесена реклама. Има някаква промяна, прелиствам го бързо, скучно ми е  и гостите и стила на писане ... Sad

# 11
  • Мнения: 2 883
А Преди Ева наистина беше интересно списание. Скоро не съм го чела.
В момента си купувам йога за всеки - излиза веднъж в месеца. Абонирана съм за Космополитън, но по - скоро абонамента е традиция. Както казахте по - напред вече списанието не е това, което беше (или в мен е причината  Thinking ). Харесвам кулинарен Журнал, но открих кулинарния в бг-мамма както и около 10 0 кулинарни блога и вече не си го купувам.

# 12
  • Мнения: 3 197
А какво общо имат списанията с литературата?

# 13
  • Мнения: 1 221
Купувам и чета  списание "Ева" въпреки преобладаващата реклама в него Simple Smile
Списание "Грация" взимам само заради  подаръците.

# 14
  • Мнения: 1 630
Имаше едно единствено хубаво списание, и то се казваш Егоист. Нооооо издателят реши, че е по- печелившо да показва голи цици и дупета.  ooooh!
Иначе харесвам Geo, National Georaphic, L'Europeo, Биограф.

Общи условия

Активация на акаунт