как да се справя с апетита?

  • 18 137
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Мами помогнете!кажете ми как да си притъпя апетита.помогнете ми с изпитани рецепти!  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Единият вариант е да ядеш рядко, първите 2 дни е трудно, после свикваш и рядко чувстваш глад.
Другият вариант е да утоляваш апетита с неща, от които не се пълнее - вода, чай, зеле, моркови, ябълки...

# 2
  • Мнения: 7 186
Има и разни хапчета, които притъпяват апетита, уж казват че имали ефект.
Но по- добре се опитай да спазваш съветите, които ти е дала Карен. Освен това гледай вечер да ядеш най- малко и не по- късно от 17- 18 часа.

# 3
  • Мнения: 5 103
Издръж 3 дена без да ядеш и после ще ти се свие корема и няма да имаш апетит поне такъв като сега де:)

# 4
  • Мнения: 3 760
Чаша билков чай с малко мед. Изпит бавно докато е топъл.

# 5
  • Мнения: 521
 нали имаше нещо с топла вода или нещо подобно

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 779
Някой знае ли дали този pu-ehr чай притъпява апетита? Повтарям чай, а не хапчета. Naughty

# 7
  • Мнения: 5 313
нали имаше нещо с топла вода или нещо подобно

Пиенето на чаша топла вода сутрин на гладно  засилва метаболизма и чрез това съдейства за запазване на формата.

# 8
  • Мнения: 2 498
Акопунктура  newsm10

# 9
  • Мнения: 5 391
Изпитана рецепта за притъпяване на апетита е влюбването Wink

# 10
  • Мнения: 266
Опитай постепенно да намалиш количеството на храната която поемаш за ден.Яж често и  по много-малко.Задьлжително трябва да изпиваш около 3-4литра вода на ден.Много разходки .Аз така отслабвам.Запомни-водата е много важна за отслабването!УСПЕХ! Peace

# 11
  • Мнения: 310
Опитай постепенно да намалиш количеството на храната която поемаш за ден.Яж често и по много-малко.Задьлжително трябва да изпиваш около 3-4литра вода на ден.Много разходки .Аз така отслабвам.Запомни-водата е много важна за отслабването!УСПЕХ! Peace

3-4 ЛИТРА!!! Oha!
Аз пия най-много по два(повече не мога)

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Три четири литра вода на ден множко ми се вижда.  newsm78
Моят трик е чай, с една малка лъжичка мед. Това ми е вечерята.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 558
Три четири литра вода на ден множко ми се вижда.  newsm78
Пенето на вода е въпрос на навик според мен. Аз по принцип рядко се сещам да пия вода, но откакто работата ми е свързана с даването на 24 часови дежурства започнах да си обръщам внимание на това колко пия. В началото не пиех повече от литър на ден, а сега пия над 3 литра. Но истината е, че за да се сещам за вода само ако бутилката  е до мен, иначе забравям.

# 14
  • Мнения: 888
Майката му е да започне да се яде по малко,но често,и с по-леки храни.
Също така преди хранене изпивай по една чаша вода-това надува корема и чувството за ситост ще дойде по-скоро.
Забрави за сладкото,тестяното,пърженото(ако можеш де,ако не-опитай да ги намалиш поне наполовина),наблягай на плодовете,зеленчуците,пилешкото,яйцата..
Само за отчета-това намаляне на апетите и преориентирането в храненето на мене ми коства 2 седмици-повишена раздразнителност,граничеща ту към нервни кризи,ту към депресии,но сега вече се чувствам много по-добре от когато и да било  Grinning А ако можеш да вмъкнеш и малко гимнастика,ще бъде супер,защото и тя ти помага за тонуса и по-лекото убиване на апетита.
И знай,че трябва голяяяяям инат.
Успех ти желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт