«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒиети и отслабване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 706 отговора

ћнени€: 3
«дравейте красавици,да се отчета днес съм 56.800,малко грамчета надолу,но като започвах б€х-58-59 кг,бавно бавно ,ще се отлабва май .’убав ден на всички Smile:*

anomine от колко време приемаш Ћида?
÷итирай

¬ реалността

ћнени€: 23
јко н€кой е взимал хапчетата с люти€ пипер, мол€ нека пише какви са резултатите и сайта от който са поръчани !

јз предни€ път ги взех от там. ѕисах в предната тема, погледни.
—амо че не ми се даваха пак 40лв и сега си взех от таобао. “ам наистина са по-евтини, но ефекта е точно обратни€. —ъбуждам се през ноща и стомаха ми къркори от глад. “ова никога не ми се е случвало. »мам пак неверо€тно изсъхване на устата, но не е по същи€ начин. Ќе мога да го об€сн€. “ези, който взех от  итай са партида 2013, а тези от червен-пипер.ком б€ха от 2012. ћоже и да са сменили нещо в новата партида.
—етих се, че когато ги пих първи€ път с първи€ блистер почти не б€х мръднала и добре че взех направо кути€, иначе ако б€х взела само блистер за проба н€маше да повтор€.
—ега съм си поръчала пак от  итай н€какви €понски доматени, уж много ги хвал€т китайците, но ще видим.
ѕисах н€колко пъти на denni да ме включи в н€ко€ поръчка, но не ми отговар€. Ќ€кой свързвал ли се е с не€ скоро?
« ѕоследна редакци€: пн, 08 юли 2013, 10:04 от Jáne ღ »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 398
ƒнес е пристигнал –едуктила и ще ход€ да го взема,   Crazy Love . —лучайно н€ко€ от вас да е взимала маки бери или абц акай ? »скам и такива да си взема. ..

¬зимали ли сте продукти от biomall и дали са качествени наистина ?
÷итирай

Asenovgrad

ћнени€: 0
днес ги взех, пишете по колко се пи€т.
÷итирай

ћнени€: 3
LemonDesi  вчера умишлено не отговорих на поста ти.»сках да изпи€ необходимото за мен количество вода,което според изчислени€та е около 1.7 литра,ами не усп€х да се справ€ с ц€лото количество,но от това,което изпих ми се поду корема и като ходех усещах водата,ко€то бълбукаше в мен.ƒали с посто€нство ще привикна?Ќе мога да си представ€ как ще се чувствам след 3 литра вода.Ѕлагодар€,че ми каза как да изчисл€ необходимата за мен течност,ко€то се оказа почти наполовина от това,което се препоръчва масово.
÷итирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

ћнени€: 975
ќпитай се да € разпределиш през цели€ ден на по-малки количества.
—виква се, и като го направиш ще видиш колко по-добре ще се чувстваш.
ќтраз€ва се много добре и на кожата - хидратира се вътрешно.
„увството за жажда по принцип не е много правилен показател - започваме да се чувстваме жадни едва когато сме се дехидратирали сериозно.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 11
ƒнес ми дойде редуктила от утре го почвам. Peace
÷итирай

»ма ли н€кой информаци€ как изглежда "истинската" лида? “ази, от ко€то съм доволна в момента е изц€ло надписана на китайски и е в сиви блистери, а тази, ко€то току що пристигна и то 3 опаковки от не€ е все зелено-син€ и на английски и руски и се притесн€вам доколко е автентична  Sad
÷итирай

–азград

ћнени€: 281
Ќе знам ко€ е истинската, но и мо€та Ћида е в сиви блистери и пише само на китайски!
÷итирай

ќк, проучих и сивите блистери на китайски е истинската. “ази, ко€то се продава в българските сайтове и е зелено-син€ е фалшива. Ќе си давайте парите  Stop
÷итирай

Sofiq

ћнени€: 38
¬същност в сивите блистери е лида стара формула, а в зелено-сините е нова формула с л карнитин  Wink
÷итирай

јз ползвах въпросната лида от байхелт.еу, ко€то идва с надписи на английски и руски, взимала съм си 3 или 4 пъти, не се притесн€вай - има ефект. ¬ъргу самите капсулки, ако помн€ правилно, имаше надписи на вс€какви езици - нещо от сорта на 1 капсула на ден на вс€какви езици.
÷итирай

ƒупница

ћнени€: 55
ћомичета от къде мога ди си куп€ –едуктил! Ѕлагодар€ предварително! bouquet
÷итирай

—офи€

—утринта си изпих хапчето за сега н€мам странични реакции. Peace
÷итирай

—офи€

ћомичета от къде мога ди си куп€ –едуктил! Ѕлагодар€ предварително!  :bouquet:
  ќт тук http://obiavi.grad.bg/o-462427-
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
45-59 от 706 отговора