Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета искам да ми кажете има ли някъде из София (и къде) фризьорски салон в който да ме подстрижат според физиономията.
Малко тъпо се изказах, но имам предвид като тези от "Пълна промяна".Професионалист който като те погледне и ти види косата да може да ти каже как би ти отивали на физиономията, а и на форма на лицето, килограми и т.н. - всичко е навързано.
По принцип знам , че като отидеш някъде те питат ти какво искаш, но аз например бих искала някой да ме посъветва какво би ми отивало!
Разбирате ли ме?
Моята коса е МНОГО гъста и не всчка прическа би ми стояла, но пък цял цивот съм ходила на етажи , защото това за гъста коса било добре, ама ми писна.Искам нещо по различно, но не искам сама да експериментирам.
Много ви благодаря предварително!
Цитирай

София

Бутам темата напред, защото и мен ме интересува  Very Happy
Цитирай

между два цигански квартала

ами да си призная незнам точно такъв фризьор, но всеки който се определа кат добър според мен би трябвало да може да ти направи такава промяна. Аз лично наистина бих те препоръчала моя фризьор , защото аз никога незнам как искам да се пострижа и винаги му казвам да прецени той и досега не съм се разочаровала. След като родих много ми се носеше бритон, но той винаги много тактично ме разубеждаваше да не го правя.
Освен това не забравай, че дори да те променят, ти правят сешоар и после като си измиеш косата - няма да е така както като си излезнала от салона.

Ако се интересуваш ще ти дам тел. за контакт.
Цитирай

София

Аз хода при един и същот години и незнам други.
Цитирай

София

Аз ходя при фризьора които се подвизаваше в "На Кафе" при Гала.
Според мен е много добър.Ако Ви интересува много да ви кажа къде се намира салона,но и ценичките са му малко по - високи........
(Напр.- за руси кичури на доста дълга коса - 70 лв
Подстригване - 20 лв.
Сешоар - 20 лв.)
Цитирай

София

Смея да твърдя, че познавам такъв стилист. Сядам при нея със затворени очи и като ги отворя съм приятно изненадана.
На ул.Ангел Кънчев й се намира салона. 10лв. е подстригването .
Който иска да свирка на ЛС
Цитирай

Аз съм много доволна от Дани,дето е фризьор и в "Огледала".Ходех при него,докато беше в "Арлет" и после в новия салон в "Лозенец".Талантлив е и има лека ръка и нюх.Ако искаш,мога да ти дам телефон и да ти обясня къде е салона.
Цитирай

В офиса

Аз съм много доволна от Дани,дето е фризьор и в "Огледала".Ходех при него,докато беше в "Арлет" и после в новия салон в "Лозенец".Талантлив е и има лека ръка и нюх.Ако искаш,мога да ти дам телефон и да ти обясня къде е салона.

Я кажи къде в Лозенец е това. И цени, разбира се. 10х.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Дволна съм от стилистката в Халите. Салон "Вили". Собственичката се казва Вили и преди ходех при нея. Правеше чудеса с косата ми.
Цитирай

СОФИЯ

Аз ходя при фризьора които се подвизаваше в "На Кафе" при Гала.
Според мен е много добър.Ако Ви интересува много да ви кажа къде се намира салона,но и ценичките са му малко по - високи........
(Напр.- за руси кичури на доста дълга коса - 70 лв
Подстригване - 20 лв.
Сешоар - 20 лв.)

И аз съм при него  Very Happy Фризьор ми е от 7-8 години!
Цитирай

Sofia

да, това е Ивайло Душкин. Така както той ме прави никой досега не е успял. Взима малко по-скъпо , но си заслужава
0888805365
Цитирай

София

Няма пък да ти кажа, виж ме к'ва съм гадна.
Косата ти е страхотна, мноо ми харесва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.