Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 47 957
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз мисля, че щеше да си я отрази Зейна подобаващо, ама не му дадоха възможност на горкия  Whistling
Само, дето е минало щешело... Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 18 530
Хел  Heart Eyes аз не говоря за този момент, мило. А за после, когато му се обади баща му да идва в пекарната, че имали среща с някакви хора на Шекип. И когато той си свърши работата, нали отиде да вземе Зейнеп от ателието на баща и, искаше да вземат и Джемре, но Зейнеп го помоли да не я взимат с тях, да останели насаме. Върнаха се в къщата на Али, започнаха да пият вино и тя отново го нападна. През това време Джемре седеше тъжна в салона на майка си, писа в телефона си, че ще гледа отстрани любовта им, дойде си Хюсеин и каза, че си е забравил ключовете в магазина, а Зейнеп я няма. Гюла се изпусна, че са в къщата на Али, оня тръгна натам да си ги вземе, а Джемре му каза да отиде с майка и, а тя ще му ги занесе, едва го уговори. След това звъня и на двамата, ама Зейно си беше изключила телефона, а бяха в спалнята, когато Джемре звънна на Кузей. Дадоха го как си облича блузата и беше с дънки с разкопчан дюкян, а Зейно гола в кревата. Като чу, че Джемре е на телефона, побесня. Явно отново ги е прекъснала в сюблимния момент  Joy Joy Joy Аз съдя по неговото поведение, че не е имало нищо, защото като го знам колко е отговорен, ако беше преспал с нея, нямаше да я зареже така, както го направи. Така мисля, пък не знам дали съм права.

# 32
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
И моята голяма любов Лор е тука Simple Smile Така ми липсваше мила моя  Hug

# 33
  • Мнения: 445
Хел  Heart Eyes аз не говоря за този момент, мило. А за после, когато му се обади баща му да идва в пекарната, че имали среща с някакви хора на Шекип. И когато той си свърши работата, нали отиде да вземе Зейнеп от ателието на баща и, искаше да вземат и Джемре, но Зейнеп го помоли да не я взимат с тях, да останели насаме. Върнаха се в къщата на Али, започнаха да пият вино и тя отново го нападна. През това време Джемре седеше тъжна в салона на майка си, писа в телефона си, че ще гледа отстрани любовта им, дойде си Хюсеин и каза, че си е забравил ключовете в магазина, а Зейнеп я няма. Гюла се изпусна, че са в къщата на Али, оня тръгна натам да си ги вземе, а Джемре му каза да отиде с майка и, а тя ще му ги занесе, едва го уговори. След това звъня и на двамата, ама Зейно си беше изключила телефона, а бяха в спалнята, когато Джемре звънна на Кузей. Дадоха го как си облича блузата и беше с дънки с разкопчан дюкян, а Зейно гола в кревата. Като чу, че Джемре е на телефона, побесня. Явно отново ги е прекъснала в сюблимния момент  Joy Joy Joy Аз съдя по неговото поведение, че не е имало нищо, защото като го знам колко е отговорен, ако беше преспал с нея, нямаше да я зареже така, както го направи. Така мисля, пък не знам дали съм права.

Ааааааа, тоя момент съм го забравила  hahaha
Ама дето Зиз вика - минало щешело  Hug  hahaha hahaha

Зиз, за Зейно говоря, бе  hahaha Тя да се беше метнала  Joy

# 34
  • Мнения: 1 012
Лоркаааа! Чак сега те видях! Embarassed Hug Аз напоследък чета по диагонал, та нищо лично!  Heart Eyes
Уелкъм бек, дето се вика!  Heart Eyes

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хел, Heart Eyes може ли да забравиш повторното отсвирване... Joy Joy Joy Joy Joy
Ух, успокоих се....аз си оставам на сушата. Зейно да се мета.
Как вика Фен, Heart Eyes ако беше чула Кузей кво обяснение дръпна на Джема щеше да се метне, ама аз предлагам да скочи от ''Кулата на девицата" Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 18 530
Хел, Heart Eyes може ли да забравиш повторното отсвирване... Joy Joy Joy Joy Joy
Ух, успокоих се....аз си оставам на сушата. Зейно да се мета.
Как вика Фен, Heart Eyes ако беше чула Кузей кво обяснение дръпна на Джема щеше да се метне, ама аз предлагам да скочи от ''Кулата на девицата" Joy Joy Joy Joy Joy Joy


 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 37
  • Мнения: 0
Привет! Фенче, Зизу, Хелен,   Hug Hug Hug и всички момичета от темата! Желая ви едно отмарящо лято, много хубави и незабравими емоции!  newsm51 newsm51 newsm51 До скоро, дами!   bouquet

# 38
  • Мнения: 18 530
Лагуни  Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 и на теб, мило! Hug Hug Hug
Момичета, стигнах до 33 серия, когато Кузей откри оня боклук Симай в кофата ... горкия, колко е милостив и добър ...след всичко, което му причини тая патка, пак я съжалява.

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лагуни, Hug  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 хубаво лято и на теб.
Пък навестявай ни по-често...на мен специално много ми липсваш. Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте,момичета!Нахлувам в темата,простете...Искам да благодаря на всички вас-за преводите в ефир и за всички хубави дни и нощи заедно...Благодаря!Не съм се включвала,защото съм на"Вие" с компа,но беше истинско удоволствие да ви чета!Пожелавам ви слънчево лято и ползотворна почивка!

# 41
  • Мнения: 445
Здравейте,момичета!Нахлувам в темата,простете...Искам да благодаря на всички вас-за преводите в ефир и за всички хубави дни и нощи заедно...Благодаря!Не съм се включвала,защото съм на"Вие" с компа,но беше истинско удоволствие да ви чета!Пожелавам ви слънчево лято и ползотворна почивка!

Живка, че остани, де Simple Smile Виж колко е хубаво тук  Hug

Лагуни  Hug, благодаря, хубаво лято и на теб, навестявай ни де, не ни оставяй  newsm51

Ама къде зачезнаха всички - Алиска се загуби, Или-то, Светлето по-рядко пише, Нитка, Минтири, Тинтири и прочие, да не изброявам, че ще забравя някой...  Rolling Eyes Хайде, не изоставяйте темичката, вижте колко ни е гот сега  Hug

# 42
  • Мнения: 18 530
Jivka68  Hug добре дошла при нас!   bouquet Благодаря ти за хубавите думи! Ама защо не пишеш при нас, затова не е необходимо да си на Ти с компа. Просто сподели какво мислиш за нашето филмче, хареса ли ти? Ще ми бъде интересно да чуя мнението ти! Hug

# 43
  • Мнения: 1 012
Зиз, въпросните дами прочетох някъде, че са из почивки. То аз напоследък съм лош читател, ама мисля, че така беше.

# 44
  • Мнения: 1
Благодаря ви,момичета!Филма ми хареса/определено бях в отбора на Куджейките/,въпреки многото пълнежи и недомислеци....но ми хареса!И финала!Сега се чудя какво ще правя цяло лято...без любимия сериал и ако и вас ви няма..... Sad

Общи условия

Активация на акаунт