«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 740 отговора

ѕлевен

ћнени€: 1 232
–азбира се, че всеки има мнение и това е моето и над€вам се , че никой не съм засегнала. Embarassed
÷итирай

ћнени€: 246
Ќ€ма проблем,просто във филма предсто€т много обрати и за н€кой от героите мнението ще се промен€ на 180 градуса...

.....а може и на 360 +++ 35
÷итирай

ѕлевен

ўе видим.ѕри€тна вечер на всички в темата newsm51
÷итирай

ћнени€: 1 558
» сега какво оказа  се че —амур им е чичо.√ол€ма рода ,гол€мо чудо
ј и лел€та какво толкова скача.ƒали знае че любими€т и съпруг е поръчал смъртта на родителите им

ћоже ли тук да по€сн€.
Ћел€ «ехра јсланбаш е сестра на бащата на четиримата брат€ /все не му помн€ името/. —тареца хаджи —ефер, който лежи неподвижен на легло в чифлика й е баща. “€ е родена и израснала в този чифлик. «а майка й не споменават нищо или пък аз не съм разбрала....
ƒавуд —амур, този, който тази вечер при злополука изгор€ в колата е нейни€т съпруг. Ќе знам, защо му казват чичо, той не е брат на баща им.
»ли какво излиза - съпругът на лел€ «ехра - ƒавуд —амур е убил брат й и съпругата му.
÷итирай

«а това е хубаво тук, че всички ги разнищваме на основа и вътък.

≈дин и същи проблем, гледан от различни точки изглежда различно...» ние така се допълваме една с друга и извайваме ц€лостни€ образ на филма така като ни го представ€ екипа....
÷итирай

ћомичета, знаете ли какво - аз искам една ƒжерен такава - красотата й нека остане, умът й да сече като на ƒи€р, интелигентността на Ќар,философи€та на  майка й  ћелике, кротостта и търпението на «елиха......
        “акава ƒжерен искам.
÷итирай

ћомичета, нали за това е темичката - да си сподел€ме и вс€ка да пише, както го разбира.
  “ова значи форум.    ¬с€ка има право на мнение и вс€ка на места е права.....така е .....¬ажното е да сме различни..... ќт вс€ка гледна точка всеки проблем изглежда различно.

јз за себе си не оправдавам невестулката ƒжерен.
јз € оправдавам...ќтнеха живота на родителите ѝ пред очите ѝ ,отнеха и майчината,бащина и братска обич , /била осиновена и видите ли получила обич и т.н. да така е  ,но т€ знае какво е загубила, събориха къщата ѝ ...особено къщата ...«ащо ? ƒа не говор€т хората ...какво като говор€т ,нали не е в€рно ...или има нещо ...јсланбаш ги е ен€ за името им ,всички до един /с изключение на ћустафа и јлиш дон€къде/....нали са чисти .. оскоджам ти ашерет и холдинг ,една клюка ли ще ги събори ,нали са се доказали ....» затова ,че ќмер се влюби/ подкреп€м любовта му и € благослав€м ,ако мога/ в ƒжерен ,т€ тр€бва да му лази в краката ли...ѕрава е да търси отмъщението ,ако всички следи не водеха до задънена улица и то до тази на јсланбаш сигурно т€ не би останала с това впечатление за виновност на  клана.....

Ќо любовта знае кога да дойде ....при ќмер с първи€ поглед ....при ƒжерен ,когато смъртта надвисна над не€ и над ќмер....не че е по сметка ,просто тогава € осъзна ....ѕрав е ќмер да ѝ се сърди ,но и т€ е права да търси истината , а щом тази истина е свързана с т€х двамата ще има сблъсъци ....

» аз не ангажирам никого с мнението си ,но сто€ твърдо зад него ...  
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 97
ћен пък ћерием продължава да ме нерви.“ака ли не се досеща това чудо на чудесата че т€ с нейното мълчание и лъжи ще е причина за още проблеми.
јбе жена,съпругът ти те обича,брат€та му те уважават,с онова съскащото можеш да се справиш,ами отвори си устата и говори бе ooooh!

÷итирай

ћомичета, знаете ли какво - аз искам една ƒжерен такава - красотата й нека остане, умът й да сече като на ƒи€р, интелигентността на Ќар,философи€та на  майка й  ћелике, кротостта и търпението на «елиха......
        “акава ƒжерен искам.

ј аз € искам искри да излизат от очите ѝ и ќмер да е горд от това
÷итирай

—офи€

ћнени€: 337
 ћомичета, нали за това е темичката - да си сподел€ме и вс€ка да пише, както го разбира.
  “ова значи форум.    ¬с€ка има право на мнение и вс€ка на места е права.....така е .....¬ажното е да сме различни..... ќт вс€ка гледна точка всеки проблем изглежда различно.

јз за себе си не оправдавам невестулката ƒжерен.
јз € оправдавам...ќтнеха живота на родителите ѝ пред очите ѝ ,отнеха и майчината,бащина и братска обич , /била осиновена и видите ли получила обич и т.н. да така е  ,но т€ знае какво е загубила, събориха къщата ѝ ...особено къщата ...«ащо ? ƒа не говор€т хората ...какво като говор€т ,нали не е в€рно ...или има нещо ...јсланбаш ги е ен€ за името им ,всички до един /с изключение на ћустафа и јлиш дон€къде/....нали са чисти .. оскоджам ти ашерет и холдинг ,една клюка ли ще ги събори ,нали са се доказали ....» затова ,че ќмер се влюби/ подкреп€м любовта му и € благослав€м ,ако мога/ в ƒжерен ,т€ тр€бва да му лази в краката ли...ѕрава е да търси отмъщението ,ако всички следи не водеха до задънена улица и то до тази на јсланбаш сигурно т€ не би останала с това впечатление за виновност на  клана.....

Ќо любовта знае кога да дойде ....при ќмер с първи€ поглед ....при ƒжерен ,когато смъртта надвисна над не€ и над ќмер....не че е по сметка ,просто тогава € осъзна ....ѕрав е ќмер да ѝ се сърди ,но и т€ е права да търси истината , а щом тази истина е свързана с т€х двамата ще има сблъсъци ....

» аз не ангажирам никого с мнението си ,но сто€ твърдо зад него ...  
съгласна съм на 100% Peace
мисл€ че и ёмер затова се и увлече-н€къде в сериала мисл€ че ћелих го каза-ƒжерен е радлична, не се хвърли на врата на ёмер, не го преследваше, не беше "лесна" пл€чка. «а Ѕоса €вно хубавите жени не са проблем-веро€тно доста са кръжели около него, преситил се е от лесно достъпни красавици. ƒжерен беше странна, различна, като луната-с две страни-едната светла и €сна, другата тъмна, тайнствена, загадъчна......
“ова го ома€ и накара да търси истинстата й същност.
“€ пък го оцени в момента на живот и смърт-тогава излизат на€ве доста скрити емоции и падат много бариери, когато н€ма какво да губиш или може всичко да загубиш, включително и живота си, престувките падат.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 494
  ƒжерен , така ме дразнеше в началото ,че б€х на" един епизод време" да спра да гледам ѕп.
“ова ,което харесвам във филма  ,е че героите  търп€т развитие.

“акова  изжив€ва и ƒжерен. Ќе се влюбва в ёмер бързо и спонтанно , а бавно и силно.«апочвам да € харесвам и продължавам да гледал любимото сериалче Laughing
÷итирай

ƒжерен , така ме дразнеше в началото ,че б€х на" един епизод време" да спра да гледам ѕп.

“акова  изжив€ва и ƒжерен. Ќе се влюбва в ёмер бързо и спонтанно , а бавно и силно.«апочвам да € харесвам и продължавам да гледал любимото сериалче Laughing
ћен не ме е дразнила никога , аз прегърнах болката ѝ и исках, и искам "компенсаци€ " за прежив€ното от това невинно дете ,и за кошмарите ѝ до сега.....
÷итирай

—офи€

ћнени€: 337
да не говорим че освен родителите й, см€та и брат си за убит
никак не е чудно защо е такава
÷итирай

ѕлевен

ћен не ме е дразнила никога , аз прегърнах болката ѝ и исках, и искам "компенсаци€ " за прежив€ното от това невинно дете ,и за кошмарите ѝ до сега.....
–азбира се.√оспод си знае работата.Ќа всеки според заслугите.ћен ме дразни ’алил, над всички иска да упражн€ва контрол,всъщност по този начин избива комплекси...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 494
ƒразнеше ме ƒжерен и мислех ,че ще продължи дълго хъсът и да отмъсти на вс€ка цена .
∆ал ми  беше за хората на  памуковите полета останали без работа заради нейната фикс иде€ да отмъсти , за опасността да пропусне да изживее такава гол€ма любов каквато € очаква.
—ега вече , € харесвам и начина по който показва на ёмер , че не е безразлична към него.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 740 отговора