Електроепилация

  • 1 621
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, след доста четене на информация и чужди форуми, реших, че искам да пробвам електроепилация с игла (не искам с пинсета, защото отвсялъде чух, че е доста неефективно), но тук не е мн разпространена като че ли. Другото, което видях, е, че в САЩ примерно уредите наистина самн добри и когато се убие космения фоликул, наистина се убива завинаги. (след това се активират други, но четох мнение на хора, които са годили в продължение на година примерно и нямат и помен от косми)
Та, някой който е ходил, може ли да препоръча опитни козметички в София, където да се предлагат такива услуги и да сподели отзиви.

# 1
  • Мнения: 2 849
Fire_in_the_eyes,
писах ти на лични координатите на моята козметичка.

Аз съм почитател на електропилацията с игла, имам много изчистени зони със запазен резултат /от 2004 насам/.

Моя приятелка си прави електроепилация като ученичка /16-17 годишна/ на подбедрицата и е със запазен резултат вече повече от 20 години, неповлиян от бременност и раждане.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз се присъединявам към въпроса с молба да препоръчате салон във Варна, който предлага електроепилация и сте доволни.

# 3
  • Мнения: 0
Привет на всички,

Молбата ми е,ако някой знае, дали и къде в България се предлага услугата галванична електролиза - при този метод, иглата предава постоянен ток, което въздейства върху естествената сол в космения фоликул и реагира на натриев хидроксид (луга). Когато натриев хидроксид загрява, той разрушава космения фоликул.
От това,което чета в интернет, почти не се предлага, защото е по-бавен метод, но за сметка на това по-ефикасен и с по-малко странични ефекти.
Моля,ако знаете подобно място, ми пишете на лични, да не прозвучи като реклама.

Общи условия

Активация на акаунт