Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вече в моята си приказка...

Искам да ви питам, майчета, трябва ли да чакам на синът ми да му спадне температурата, за да го поставя да спи вечер. Вчера имаше t над 39 градуса и аз го изчаках да му спадне поне до 38, за да го сложа да си легне, въпреки, че вече минаваше полунощ.
Цитирай

Варна

Ами аз не я държа будна заради Т, още повече, че при висока Т обикновено е по уморена и и се доспива. Така, че си ляга а аз стоя дежурна, меря и Т, слагала съм компреси докато спи ...ей такива работи.
Бързо да оздравява малчугана!
Цитирай

в една мансарда точно под звездите ..........

В какъв смисъл да го чакаш да си легне? Моя син когато има такава висока температура си е легнал щото тя го мори! Искам да кажа че си лежи, даже може и да спи и така! А друг е въпроса че аз зъспивам когато му спадне температурата, макар че не е гаранция за колко време ще се задържи ниска! Скорошно оздраяване!
Цитирай

София-Лагера

Из4аквам да спадне до 38 ,и ние в4ера имахме вашия проблем  bouquetСкорошно оздравяване
Цитирай

Бургас

дъщеря ми обикновено лежи при такава температура и често спи, но аз я наблюдавам, меря с термометъра и слагам мокри чорапи и кърпи с оцет и вода, свещички и т.н Лягам, след като свалим t
Цитирай

у наше "село"

Вальо при т-ра над 38,5 се събужда сам... След като дам необходимите медикаменти винаги го слагам в леглото, а той заспива след като започнат лекарствата да действат.
УСпех и скорошно оздравяване Love
Цитирай

София

Не, ако му се спи го слагам да спи. Според мен сънят лекува.

Бързо оздравяване!
Цитирай

София

И аз преди го слагах да спи, ама миналата година го сложих да спи с 38 градуса, след като му бах дала Нурофен и в 2 часа през нощта ми направи гърч. Викахме Бърза помощ и ада беше у дома. Така, че много внимавайте с температурата, момичета..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.