Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мамчета, искам да ми помогнете с вашето мнение и отзиви за частните ДГ Тути и Д-р Петър Берон Thinking

[/url
Цитирай

И двете ми мом4ета изкараха по 3 години в Тути!Децата бяха много щастливи!Сега са на 9 и 6.Много 4есто ме карат да ги водя там отново.Няма идеално място.Но там наистина се грижят добре за децата.
Цитирай
Благодаря ти, Marioani!
Цитирай

високо

къде се намира тази ДГ Тути?
дайте малко повече инфо, моля Blush
Цитирай

София

Тути се намира зад хотел Кемпински /бившия Японски/. Лично на мен недобро впечетление ми е правил малкият двор и подобната на барака сграда. Но пък това не е толкова важно. От към цени е една от по-евтините.
Здравец, а защо точно Тути и П. Берон? Провери ли и в Слънчево зайче?
Аз за пореден път да си кажа, че докато намеря добра градина на дъщеря ми бая зор видях, но сега съм много, много доволна от Увекинд.
Цитирай
Лекси, ами защото са ми наблизо,  между другото в Тути вече ми отказаха, а на мен ми трябва спешно. За Слънчево зайче незная координати. За Увекинд не съм мислила, ама много я хвалят ...

[/ur
Цитирай

София

Здравец, миналата година и на мен ми отказаха в Тути.
Слънчево зайче е близо до зоологическата /позната е още и като ДГ за децата на служителите на Овъргаз/. Имат транспорт, тел. е 687337. Направиха ми добро впечетление - добра материална база /много просторни занимални/, млади учителки.... Но и там места се намират трудно т.к. таксата не е много висока /преди година беше около 280 лв/.
Цитирай
Благодаря ти, Лекси   bouquet !

Ще проверя как е при тях.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.