«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
360-374 от 736 отговора

¬елико “ърново

ћнени€: 1
≈ сега му се €доса много как и хвърли телефона......а и оранжери€ само за не€........ох ёмер какво ти се пише...много гн€в се е насъбрал в любимата му
÷итирай

ћнени€: 43
’ихихихиииии,на ј√ј-та му натриха носа...Ѕоса ,чак се ошашави...
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 535
јга!! ƒжерен най после му го каза-тр€бва да обсъждаме....
÷итирай

....ееее, дъжда ги поохлади....... 35 35 35
÷итирай

¬елико “ърново

— разговор се постига много повече
÷итирай

ѕлевен

ƒо сега не съм вид€ла в турски филм дъжд/"да ръми"/.¬се са проливни ,все едно идва потоп.... ooooh!
÷итирай

¬елико “ърново

ƒо сега не съм вид€ла в турски филм дъжд/"да ръми"/.¬се са проливни ,все едно идва потоп.... ooooh!

ѕроливни за да им охлажда страстите hahaha
÷итирай

ѕлевен

—ери€та свърши.ўе започваме ли с анализа?... newsm78
÷итирай

ясно ,че иска да си € "прибере "от новото ѝ работно м€сто , нетърпелив е ...

....а ћерием и т€ какви ги забърква ...каша гол€ма....  
÷итирай

ћнени€: 553
—ери€та свърши.ўе започваме ли с анализа?... newsm78

gostenka68,  Hug
јз съм тук, но след епизода ми е рано да пиша, че още си подреждам мислите, затова се въздържам...
ама, ако н€къде с нещо мога- ще се включа веднага... newsm78
Ќо чета с удоволствие вашите. Peace
÷итирай

ћнени€: 288
Ѕраво на ƒжерен ,хубаво му го каза на …омер,накара го да се замисли
явно и двамата ще тр€бва да се научат на много неща взаимно

ћериемдже ме хвърли в потрес.—върши € т€ каквато € свърши
ћълча , мълча  ,умува как да постъпи и вместо да поговори с ћустафа или ако се притесн€ва от по буйни€ му нрав да сподели с …омер ,т€ направи поредната и този път много гол€ма грешка
÷итирай

Ќа юг от тук

ћнени€: 169
”чил ќмер в јмерика,но и за ј√ј също се е подготв€л и то наддел€ у него в днешни€ епизод. ўе му е нужно доста гол€мо извинение,защото и ƒжерен прилича на себе си.
÷итирай

ћнени€: 23
ѕривет! ћен много ме нервира …омер. «а живота в къщата мога да го разбера, това е традици€ при т€х. Ќо толкова грубо да не позволи на ƒжерен да отиде на работа, това вече не го разбирам. “ова е пренебрежение не само към не€, но и към човека, за когото работи. ѕостав€ € в много неудобно положение. “€ все пак про€ви достатъчно спокойствие и му об€сни много добре собствената си представа за една семейна двойка.
ћериемдже реши сама да разреши проблема с јзиз. ўе видим доколко е усп€ла.
«елиха €вно искаше да каже на јлиш, че ћари€ се среща и с друг, но се отказа в последни€ момент. Ѕрат й го разбирам, но подхода му е грешен.
÷итирай

ћнени€: 553
ћного богати на детайли вс€ка една сцена днес и всеки един от героите ни.
ќще н€колко крачки навътре сме в дълбочината на образите..в мислите им, в характера в мирогледа им. Thinking

ј дъжда беше изключително подход€щ прийом...в двете сцени-като финален акорд, последен щрих и той допълнително каза и показа контекста на случилото се, за всеки един от участниците в т€х.
Ќе случайно не беше обичайни€т порой/вече го спомена  gostenka68/...а започна леко...и се усили след това...

ѕривет! ћен много ме нервира …омер. «а живота в къщата мога да го разбера, това е традици€ при т€х. Ќо толкова грубо да не позволи на ƒжерен да отиде на работа, това вече не го разбирам. “ова е пренебрежение не само към не€, но и към човека, за когото работи. ѕостав€ € в много неудобно положение. “€ все пак про€ви достатъчно спокойствие и му об€сни много добре собствената си представа за една семейна двойка.
ћериемдже реши сама да разреши проблема с јзиз. ўе видим доколко е усп€ла.
«елиха €вно искаше да каже на јлиш, че ћари€ се среща и с друг, но се отказа в последни€ момент. Ѕрат й го разбирам, но подхода му е грешен.

¬али, привет и за теб! Hug
+1  thumbsup yes

÷итирай

ћнени€: 47
«дравей те момичета  Hug
»зпуснах епизода ама е така като има гости  Peace
—ега се връщам да ви изчета  Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
360-374 от 736 отговора