а със залежалата козметика какво правите?

  • 2 747
  • 64
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
разбрахме кой какво прави със стария удобен сутиен, но какво правите със старите гримове (годни), тези които сте купили в пристъп на лудост, червилото и лака дето ви отиват само на "онази там блузка", която от година не сте обличали. Аз честно казано трупам, трупам и в момента имам 4 козметични несесера и една торба (сатенена кесия) лакове .......... май отдавна е дошло време да отворя сргията и да подарявам  newsm78. А гадно ли е да предложиш на някоя приятелка грим Rolling Eyes и вие бихте ли приели?

# 1
  • Мнения: 1 558
 Ами аз редовно подарявам на прителки, казвам си в прав текст, че имам излишна козметика, ако си харесат нещо да вземат. А като цяло най-вече се възползва майка от "промоциите" Wink









.

# 2
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Да си кажа честно ,забравям ги в някое чекмедже....след време като ги намеря ако не са развалени ги подарявам Joy

# 3
  • Мнения: 4 629
Аз нямам стара козметика Rolling Eyes Ако нещо,което съм купила не ми харесва или го давам на някой или заминава за боклука

# 4
  • Мнения: 35 950
подарявам, а ако никой не хареса нещо - хвърлям, за да си направя място за следващото Simple Smile
бялата козметика за лице става козметика за крака или ръце

# 5
  • София
  • Мнения: 1 621
Ако се е задържала по-дълго време из шкафовете ми, значи наистина не ми трябва- или я давам на майка ми, или я хвърлям и взимам нова. Sunglasses

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
а от кое си събирате най-много в колекцията? Аз като гледам май лакове, но пък имам и като се замисля 8 спирали (6 от които в "обръщение")

# 7
  • Мнения: 35 950
а от кое си събирате най-много в колекцията?

почистващи неща за лице - гелчета, пяна, тоал. мляка
лосиони за тяло

# 8
  • Мнения: 6 155
Хвърлям я.  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 5 317
Козметиката,която е стояла доста време без да я използвам я давам на майка,сестра ми или на някоя приятелка.Често се случва да си купя неща,което след един-два дена вече не ми харесват.Тях също ги подарявам.

Аз съм маниачка на всякакви видове декоративна козметика.Имам в промишлени количества,най-вече лакове,червила и сенки.
Също така обожавам да си купувам и да ми подаряват парфюми.

# 10
  • Мнения: 7 186
Лаковете и спиралите ги хвърлям, но имам доста червила, някои ги ползва майка ми, други така си стоят, като им мине годността ако не са влезли в употреба и те отиват на боклука.

# 11
  • Мнения: 2 596
Може да ми подариш, ако искаш...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Може да ми подариш, ако искаш...
мога, ела в Бургас. Вземи си чанта

# 13
  • Мнения: 1 639
Ми стои на задни позиции на рафта за козметика  и чака да дойдат добри времена и за нея  Simple Smile . Ами ако нещо ми е харесало , ама си имам по-любимо( гел вм. крем за околоочния контур ) , го държа за всеки случай или да го позлвам когато любимото ми е свършило .....
 Абе като цяло нещата дето съм купила ей така ....стоят , стоят и им изтича срока  Rolling Eyes
 Имам повече от почистващата козметика .....ама и лакове взех да купувам , само че се не ги ползвам Mr. Green и май ще ги подарявам ,че станаха доста  ooooh!

# 14
  • Мнения: 3 611
Аз нямам стара козметика Rolling Eyes Ако нещо,което съм купила не ми харесва или го давам на някой или заминава за боклука

И аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт