домакини-първи сезон/шестнадесети епизод/късметлийски

  • 32 893
  • 729
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15

Албумчето ни: smile3509

Потребител и парола на ЛС


Последна редакция: вт, 16 юли 2013, 15:32 от мама-коко

# 1
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря ти, Мама-коко!

Да я напълним със щастливи и радостни мигове, вкусотии и сладка приказка!

# 2
  • Мнения: 2 169
И дано да е късметлийска наистина   Praynig
Коконче, утре е процедурата.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Благодаря ти, Мама-коко!

Да я напълним със щастливи и радостни мигове, вкусотии и сладка приказка!
За!! За!! Гласувах и аз. Само минавам и продължавам....
мама-коко, добре , че си ти.  smile3525

# 4
  • Мнения: 4
Mama-Koko   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • при късмета
  • Мнения: 23 817


За Мари, Вио и всички които имат нужда  Hug

# 6
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мама Коко мерски много за темата   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 530
Вио,желая ти бързо и безпроблемно да мине утре процедурата.Пази се после.Намери най-добре някой да поеме Ванко и лежи една седмица.Не вдигай тежко,не се разхождай много и си мери температурата.Ако си с резус отрицателен,а твоя мъж е положителен настоявай да ти бият анти Д.
Ако си с предна плацента,избери най-добрия лекар,където и да го правиш.
Всичко ще е наред!

# 9
  • Мнения: 843
Цоп и аз!Вио, Praynig,вярвам,че всичко ще е наред!

# 10
  • Мнения: 1 194
Нова тема! Дано е късметлийска!
Вио, късмет и от мен!

И пак да помоля за паролата и името на албума. Ще кача вече и аз снимки  Wink

# 11
  • UK
  • Мнения: 5 999
Вио стискам палци, при кой доктор в МД ще я правиш?
Аз утре съм на ЖК малко съм притеснена, че миналата седмица пуснахме разни изследвания та се притеснявам за резултатите на някои от тях Rolling Eyes Дано всичко е наред
Praynig

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Момичета, имам нужда от информация и разяснение. Така става въпрос за следния казус. Подадох си документите в градината на Илиан търсят работник кухня. Става въпрос за човек, който да разлива храната, която се доставя от друго място. На 4 ч. близо до нас, работното време ме устройва, ще мога да си завърша без проблем имам 1 семестър и държавен изпит и така, НО в ТЕЛК ми пише противопоказания тежък физ. труд, йонизиращи лъчения и работа в хранителни обекти. Давайте тълкования, защото в комисията тогава ми казаха, че става въпрос за магазин за хранит. стоки. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
vanichka75, питай на самото място където кандидатстваш, те ще знаят кой може и кой не може да назначават. От комисията може да са ти казали, че се отнася за магазин за хранителни стоки, защото според мен е свързано със забраната за теж. физ. труд.Не може да работиш в ХС и да не влачиш каси, чували и стекове безалкохолни и бира, всичко там е тежко.
Вио палци за утре, всичко ще е наред  Hug
Кокона и на теб
Аз правя сладко от бели череши така:
слагам вода и захар в равни количества да заври, изчистените череши се пускат една по една във врящата вода.Като се сложат всички череши, се слага ванилия и ври още 5 мин.Слагам и по едно клонче индрише във всяко бурканче след като сипя в него, ако е топло сладкото.Може да се сложи и след като се свали от огъня.И за всеки случай бурканчетата ги кипвам за 5 мин. затворени(това е защото имам къде, иначе начина на Марчето е ОК)

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 199
 мама-коко, благодаря ти. Ние се познаваме с домакинката и тя само ме попита дали имам право на работа. Аз имам право на работа. офффффф  Embarassed

Вио, стискам палци утре.

Общи условия

Активация на акаунт