Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Можех да го направя и в лично съобщение, но мисля, че поводът си заслужава отделна тема.

Зъхи, поздравявам те за идеята и за успешния пи ар, който направи на кърменето, като организира и доведе до успешен край конкурса за най-красива кърмеща жена.

Ние си знаехме, че по-хубави от нас няма Laughing, а сега това стана ясно и на останалите. Майтапа настрана, благодарение на твоята идея немалко бъдещи майки се увериха, че една жена може да е кърмачка (и то за дълго време), и да бъде красива, чаровна, "скандална и прелестна", изобщо - да си остане все така привлекателна, че дори и да добави още... (например жадувани см. към гръдната обиколка)

Понеже нямам идея какво пиеш, към поздрава прилагам лека почерпка

А ако имаш някакви по-специални изисквания към марката, вида и формата на бутилката - приемам ги на лични, че да съм подготвена, като се видим.
Цитирай

София

Присъединявам се към поздравленията! Чудесна идея беше, Зъхи   bouquet
Цитирай

Идеята наистина беше страхотна! Браво, пишман-кърмачке!
Цитирай

anywhere

Ох, ще ми докарате някой инфаркт от вълнение!  Mr. Green "Браво, Зъхи!" - и то в кърмаческия форум, ейййй кво доживях!  Laughing
Майтапа настрана - удоволствието беше мое!  Hug Много се кефя, че отличените майки са все с дълъг стаж в тая неблагодарна за мен област!  Laughing Така е още по-убедително за каузата!  Wink В тази връзка - идва на Емата първия рожден ден, а аз още се моткам с отбиването, направихте ме екстремистка, ей!  Twisted Evil
Хапке, прибирай тая чиния, че уж показваме какви сме стройни, ще вземем да развалим имиджа!  35
Цитирай

До хладилника, който обичам

Браво, Зъхи!
Ти отдавна знаеш, че си мойта гордост!
Цитирай

Пловдив

Приветствам празненствата по случая!  Very Happy Все го избивам на ядене и пиене.... Laughing  Laughing Jade ме извини... ама трябва да си направим една уговорка за почерпка, дори и да е по-мащабна и пролетна.  Имам и аз да черпя за заКръглената заплата на половинката от другия месец  Very Happy

Браво, Зъхи и до скоро, а?  Smile
Цитирай

София . жк "Лагера "

Браво , Зъхи и от мен  newsm51 newsm51
Догодина пак  Laughing
Цитирай

София

Браво Зъхи!  bouquet
Цитирай

Boulevard of broken dreams

Поздравления и от мен!   bouquet
Идеята е страхотна, а и броенето си е било къртовска работа предполагам. Wink

В тази връзка - идва на Емата първия рожден ден, а аз още се моткам с отбиването, направихте ме екстремистка, ей!

Да не се чува за отбиване!  Naughty Форумът ще загуби колорит! Laughing
Цитирай

Sofia

Поздрави Зъхи, идеята беше супер, стана и супер класация, пък и ти си я докарала до годинка, а уж ти беше неприятно кърменето  Mr. Green  bouquet
Цитирай

София

Поздравления и от мен, Зъхи. Конкурса беше точно на място.   bouquet
Цитирай

Стара Загора

Браво, Зъхи!
Ти отдавна знаеш, че си мойта гордост!
Не само твоята, тя е нашата гордост   Very Happy

Браво и от мен за идеята, реализацията и труда, който положи  bouquet
Цитирай

Варна,морето,сините вълни.

Зъхи, верно беше страхотна идея конкурса, макар че оная статия малко ни попречи на интеграцията сред "неособените". Mr. Green Ама пък много готини са ни победителките.  Love
Щом не консумираш сладости, ще си крадна една сладка хапка от сладка хапка- от 2 деца, кърмене и интернет къде ти остава време, Хапчице за такива вкусотии... Mr. Green  bouquet
Цитирай

София, Младост 2

Цитат
Ох, ще ми докарате някой инфаркт от вълнение!   "Браво, Зъхи!" - и то в кърмаческия форум, ейййй кво доживях!

Аааа,не така,душата - колко пъти сме те потупвали по рамото и поздравявали пред строя Mr. Green Наистина беше чудесна идея и голямо забавление bouquet
Цитирай

София

Браво и от нас, Зъхи! Страхотна идея!  Hug Почвай да мислиш по следващата сега, явно имаш талант за ПР, а кърменето има нужда от реклама.

Браво и за Емата, че устиска цяла година.   bouquet Радваме се, че те направихме екстремистка като нас  Mr. Green!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора