Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006

  • 55 672
  • 947
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
 Тюркоазите, които Спаска е дала като пример за тюркоазеният цвят както се вижда варират. По-зелени, по-сини, синьо-зелени... Цветовете, които аз съм дала на пуловера от Олднейви, както и моят, на раетата, напълно пасват на един от тюркоазите. Просто този цвят има разни вариации, както между другото и всеки друг цвят (по-наситени, или по-светли).  Peace

За съжаление аз не мога да отворя линковете към бг-фото. Явно самия сайт е скапан  Close

Честито на всички, които имат нови придобивки, със здраве да си ги носите!

# 46
  • Мнения: 3 569
Евала, Клеми Simple Smile ДОбри са нещата !

# 47
  • Мнения: 952
Честито за новите придобивки Grinning,аз още не съм снимала моите от есенно зимната мода а то вече стана време за пролетно летните да пишем и говорим. Embarassed Бубе пуловерчетата са супер но аз сякаш розовкия по го харесах, предполагам знаеш защо? Mr. Green Mr. Green.Нещо това тюркоазено не ми допада особено не е лошо ама нее моя цвят, и затова ще заложа на червено и може би оранжево и жълто за лятото те със сигурност ми допадат повече а и ми ходят.

# 48
  • Мнения: 5 622
Честито за новите придобивки Grinning,аз още не съм снимала моите от есенно зимната мода а то вече стана време за пролетно летните да пишем и говорим. Embarassed Бубе пуловерчетата са супер но аз сякаш розовкия по го харесах, предполагам знаеш защо? Mr. Green Mr. Green.Нещо това тюркоазено не ми допада особено не е лошо ама нее моя цвят, и затова ще заложа на червено и може би оранжево и жълто за лятото те със сигурност ми допадат повече а и ми ходят.

 Сиске, аз също знаеш, че умирам за розовко и затова ще си взема розовия пуловер,не тюркоазения  Wink (не бих отказала И тюркоазения, а имаше и един зелен, който също беше убиец като цвят)

 Сега чакам едно оранжево сакенце, от тези, които са къси, на кръста и една пола. И на мен оранцево ми отива.Жълто не, не го и харесвам като цвят изобщо.

 Червено по принцип ми харесва, но сякаш го имам повече като цвят в аксесоарите ( каскети,колани), от колкото в дрехите (и дрехи имам разбира се). И ако е модерно и червеното,  много ще се радвам!  Peace

# 49
  • Мнения: 5 140
Клеми това което видях, а то е: червени обувки (като пантофки са)+ червен колан, и поличката + колана. Страшни са, но въпросната червена блуза не се отваря и това си е, но аз знам че ти лоши неща няма да си купиш.
Със здраве да си ги носиш.

Малко офф ще дойдеш на някоя среща на Бг Мамма и ще видя пуловерчето/или блузка... Mr. Green

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Тюркоазеното е много любим мой цвят, обаче вчера докато вчера докато бродих напред-назад и връхлетях първо в Benetton, а после и в Sisley - такъв цвят не видях. За сметка на което е пълно с цвят лилав във всякакви разновидности, цикламено и червено.

Една приятелка си дойде от Щатите (там живее) цялата в светли нюанси на лилавото.
Тюркоазеното не се ли наричаше на времето електриково?
А тюрк. бельо, което било изтеглелно дано не се окаже с дефект, моето още стои с етикетите, та не е ясно.  Embarassed

Аз имам доста нови придобивки, обаче не ги снимам , апаратът ми не прави добри снимки вкъщи, цветовете нямат нищо общо.  Confused

# 51
  • Мнения: 4 371
Карен, давай с телефона, както преди. Или на срещата ще ни ги покажеш Grinning

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето и обещаната снимка от мен.

# 53
  • Мнения: 2 759
   Клеми, поличката + коланите + буйките са супер! ОСОБЕНО буйките Simple Smile

   Аз пък чак сега се сетих, че и кафявото е цвят (никак не ми харесва, ама никак) и си взех кафяво-лилава лятна ролкя на Манго... Почти съвършена...

# 54
  • Мнения: 4 629
Честити нови придобивки на всички ви момичета  Hug Всички неща, които сте показали на снимките ми харесват. То не всички ми се отварят де  Sad. Не мога да видя нещата на Клеми и на Чоколина

Бубе, много ми хареса розовия пуловер. Днес ще се разходя до Олд Нейви Wink

За тюркоазеното - то е цвят, който присъства в някаква степен във всички пролетни тенденции. Някак си е пролятен цвят.

Аз съм фен на розовото и червеното по-принцип и все си купувам по нещо новичко в този цвят. По-късно днес ще кача и аз малко снимчици  Grinning

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 21:23 от Bambi

# 55
  • Мнения: 5 622

 Уф, Чоколина и твоите снимки са на бг фото и пак няма да видя нищо.Тоя сайт въобще не ми зарежда!  Confused

# 56
  • Мнения: 7 837
Днес ще се разходя до Олд Нейви Wink


В понеделник ходих, ама нищо хубаво не видях  Crazy За сметка на това са изкарали хубави неща за момченца  Wink

# 57
  • Мнения: 4 629
Днес ще се разходя до Олд Нейви Wink


В понеделник ходих, ама нищо хубаво не видях  Crazy За сметка на това са изкарали хубави неща за момченца  Wink

А има ли ги тези пуловери дето Буба ги е показала? Аз всъщност за тях искам да отида

# 58
  • Мнения: 7 837
Не съм много сигурна, но имаше разни блузи с ярки цветове  Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 11 340

 Уф, Чоколина и твоите снимки са на бг фото и пак няма да видя нищо.Тоя сайт въобще не ми зарежда!  Confused

Тук отваря ли ти се?

Общи условия

Активация на акаунт