Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006

  • 55 670
  • 947
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 837
Голям кеф  Grinning И аз днес си направих порядъчно пазаруване. Определено бялото, екрюто и зеленото, ще бъдат моите цветове за сезона. Няма сила, която да ме накара да сложа розово  Crazy

И тъй като зимата тук така и не почна, дрехите ми са все летни  Laughing

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=20796

# 76
  • Мнения: 1 116
Ето и малко макси дрешки Simple Smile. Единствено шарените блузки с къс ръкав не съм ги купувала сега, а есента, като бяха за без пари в ОldNavy, изпаднаха ми докато търсех единия пуловер и ги снимах и тях. Чантата ми е подарък за рождения ден от една приятелка.  Нося и харесвам почти всички цветове, може би единствено жълто не нося. Оранжевото е любимия ми цвят за лятото. Зимата нося предимно сини и зелени дънки, но пък лятото е шарена дъгата, имам всякакви цветове паталони, чанти, чехли, ех що и тук не беше вечно лято:)

# 77
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От къде ги купи?Дали във Варна няма да има такъв магазин(вчера бяхме в Бургас, ако съм знаела, че има такива страхотни обувки, да си бях купила  Wink). А колко струват?

От един магазин "Венера" - зад "Безистена", мисля, че са нещо като верига (в Бургас има три такива), но не знам дали във Варна има.  newsm78 Струват 55 лв.  Mr. Green

Тия чехли са супер!

Bambi, страхотно потниче!

И на Tannita нещата много ми харесаха!

Момичета, със здраве да си ги носите!

# 78
  • Мнения: 4 371
Страхотни неща сте си взели, момичета!
Чоколина, много ми харесаха обувките ти. Трудно си харесвам елегантни обувки, защото съм претенциозна. Но тези са номер 1. Дали този магазин го има и в София newsm78

Аз нищо ново не съм си взимала(дрехи де), но пък си купих много хубаво бижу за врата. Ще си го нося на голо Mr. Green
Имам една ролкя от миналата година, аз й викам ярко синя, но дали може да мине за тюркоазена newsm78
Чакам една моя приятелка да ми прати комплект сутиен и прашки на Виктория'с сикретс, но те са от зимната колекция и не мога да намеря снимка да ви ги покажа. Като дойде ще го снимам Simple Smile
Последно като обикалях магазините навсякъде имаше намаления, не съм виждала още пролетно - летните модни течения и все още ми се купуват пуловери, защото ми е студено, но като ви гледам новите придобивки и ми се прииска и аз да се обзаведа пролетно Crossing Arms Wink

# 79
  • Мнения: 5 140
Започвам с възхищенията:
- Чоколина, честити обувки,страхотни са и със здраве да си ги носиш.
- Кейси,и на теб честити придобивки супер са, много ми хареса червената блузка(нали такава беше)
- Бамби, и твойте придобивки са супер,двете чанти са много сладурски,всичко да си носиш със здраве и ти.
-Таннита,белият ТОП (нали така ги водят) е много красив и сигурно стой страхотно, а също така и дънките, ох изобщо нямам думи...

Честити придобивки отново на всички дами!  bouquet Hug

# 80
Bambi обувките ти са върха.Супер са.Със здраве да си ги носиш.Дънките въобще панталоните с дължина до голяното ли се носят.

# 81
  • София
  • Мнения: 767
Мами, честити придобивки със здраве да си ги нисите!
Аз малко в страни от темата, но моля за съвет  Praynig след 2 седмици сме канени на сватба, а нямам идея какво да облека.... не ми се дават много пари за нещо което ще облека само веднъж. Т.е. искам нещо което да не е супер официално, но и да не е съвсем спортно. Имам едни нови джинси с които си мисля да съм, само че трябва да им измисля блуза и бувки... дайте идеи!
Ето тук ме има с джинсите, ако не се виждат хубаво ще ги снимам пак.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 794
Имате невероятни попълнения на гардеробите! Евала на обувките на Чоколина, на розовите сандали на Бамби, на белия топ на Таннита и още доста неща харесах,ама трябва да си водя бележки, докато гледам....
Някой питаше за дължината на панталоните, в Италия от есента тръгна тенденцията за панталони до коляното, тука май само в Мотиви видях такива точно /между другото има намаление и има страхотни по 30тин лв, ама на мен ми се свършиха финансиите.... Cry/. Та това е тенденцията за дъжината.

# 83
  • Мнения: 5 140
Да дължината ще е до коляното, вече виждах доста такива дънки и ми харесаха. Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 6 794

Малко офф ще дойдеш на някоя среща на Бг Мамма и ще видя пуловерчето/или блузка... Mr. Green
Ще дойда, ама на мартенската! Laughing

# 85
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Днес ще се разходя до Олд Нейви Wink


В понеделник ходих, ама нищо хубаво не видях  Crazy За сметка на това са изкарали хубави неща за момченца  Wink
момичета кажете моля ви каде се намира този магазин(олд нейви)

# 86
  • Мнения: 5 140
Днес ще се разходя до Олд Нейви Wink


В понеделник ходих, ама нищо хубаво не видях  Crazy За сметка на това са изкарали хубави неща за момченца  Wink
момичета кажете моля ви каде се намира този магазин(олд нейви)

В USA , в Бг незнам дали има магазин на Old Navy, поне аз не съм чувала, ако има кажете къде е.

# 87
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Днес ще се разходя до Олд Нейви Wink


В понеделник ходих, ама нищо хубаво не видях  Crazy За сметка на това са изкарали хубави неща за момченца  Wink
момичета кажете моля ви каде се намира този магазин(олд нейви)

В USA , в Бг незнам дали има магазин на Old Navy, поне аз не съм чувала, ако има кажете къде е.
страшно ми харесаха дрехите а и цените са супер

# 88
  • Мнения: 5 622

 Ъм....от снощи до днес в 14 часа сте изписали толкова много, че се хванах за главата!  Crazy Едва прочетох всичко!

На всички нещата ви са върха! Наистина съм впечатлена! Браво момичета!

Кики 29, обясни ми за Лиип  Фрог, моля те! Това, с което играем с Габи е Фишър прайс пауър тач(хич и не ми се сменя на латиница,ще ме прощаате!), което е една електронна книжка с патрони, които се пъхат с всяка книжка. Нашата в момента е бейби енималс. И като докоснеш съответната картинка, то ти казва каква е тя.Има и мелодии, абе супер занимавка е! (сори за офф топика !)

# 89
  • Мнения: 3 576
Оф, и аз нямам нищо ново пролетно Sad
След като понапазарувах от намаленията мъж ми забрани нови покупки (повече няма да му показвам какво и за колко съм си го купила).

Е, купих си една пролетна блузка тайно Wink , но явно не е от тия новите тенденции защото е на черни и шарени раета, стои много сладурско и затова я взех.

Като гледам нещата от Old Navy така ме е яд, че не искам въобще да им отварям сайта. Искам и аз такива дрешкииии, ама няма кой да ми донесе  Cry
Изглеждат много хубави на снимка, пък и доста ефтини.

Общи условия

Активация на акаунт