Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 747 отговора
Здравейте!
Търся фото студио в Кършияка. Дали някой се сеща? newsm78
/това срещу III РПУ не работи/  
Цитирай

Здравейте!

зад пазара до училище Вапцаров.
фотото е на ул Данте http://www.bgmaps.com/link/22552CAAC0254357BFB567867565A95C
Цитирай

Здравейте!

Срещу църквата "Иван Рилски" и бившата поща.
Цитирай

♥Elfita♥, ЗлаВещица много ви благодаря! bouquet
Спестихте ми големи разходки  Smile
Цитирай

Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Love
Цитирай

Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Love

в магазина срещу стадиона трябва да има
Цитирай

Ооо,има и още как .Синът ми така се беше зарибил по този отбор ,че беше изкупил всички все възможни дребни сувенири и неща с тяхното лого
Цитирай

Момичета, помагайте!!!

Фен магазина в стадиона. Там са получили нова стока. Има лимитирана серия. Работно време делничен ден от 9:00 до 12:00ч. и от 13:00 до 17:30ч., но  предполагам, че ще работят до-късно, защото започнаха да продават билети за мача в четвъртък. Ние пазаруваме само от там, защото парите остават в клуба.
Цитирай

bouquet
Цитирай

И аз да се вмъкна...в МОЛ Пловдив днес попаднах на супер намаления в магазините за детски дрехи....напълних чантите
Цитирай

И аз да се вмъкна...в МОЛ Пловдив днес попаднах на супер намаления в магазините за детски дрехи....напълних чантите

Благодаря за споделеното. Ще се ходи до там.
Цитирай

Здравейте! Къде мога да видя на живо колелета без педали по магазините?
Цитирай

ох, много, много ви благодаря, ♥Elfita♥, doroti1 и vanichka75   bouquet   Hug
въобще не се сетих за там  doh , ама като ми е "началото" за такива покупки....
Цитирай

Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.
Цитирай

Здравейте! Къде мога да видя на живо колелета без педали по магазините?
В неделя видях такова в Спорт депо. Ако говориш за триколка без педали, разбира се. Но не беше с родителски контрол, а такава, която детето само бута с крачета. Дано обясних добре, че не намирам снимка.
Цитирай

60-74 от 747 отговора