Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

някой от форума правил ли си е операция за уголемяване на бюста?ако да моля споделете кой хирург ви прави и как мина всичко  bouquet
Цитирай

през април планирам операция за увеличавяне на бюста. моля ако някоя от вас е минала вече по този път да препоръча добър хирург.
е явно няма никой Sad
Цитирай

Пловдив

Еееееее, хайде напъни се мъничко и погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63282.0;all   Smile
Цитирай

vanessa, мерси за препратката  bouquet все пак ако има някой, който скоро си е слагал нека разкаже в "цвят и картина" Hug
Цитирай

Русе

Ами има една мацка казва се Изида, тя си е слагала силикон и ако се включи ще ти разкаже подробности, но всъщност тя вече го е направила в темата която Ванеса ти е дала. Laughing айде успех и после да се похвалиш и да разкажеш в "цвят и картина" Laughing
Цитирай

Русе

Ох, искам и аз ... но търся спонсор.
Цитирай

Ох, искам и аз ... но търся спонсор.
Laughing искрено ти желая да си намериш Laughing а сега сериозно
знаете ли дали има вечни импланти и къде ги поставятл бях чувала, че mcghan са такива, но не сам сигурна  newsm78 вие знаете ли нещо?
Цитирай

Sofia

Защо някой да ти пише като ти не искаш да четеш?
В онази тема Изида е писала и за макган, ама няма кой да я отвори! Rolling Eyes
Цитирай

meripopins, аз точно с него исках да се свържа, защото съм го гледала в сериозни tv предавания и знам ,че наистина е корифей в областта. ако му знаеш сайта или емейла моля те прати ми ги защото не ги откривам с търсачка Praynig
Цитирай

Тук съм, бре, тук  Hug
madalena ,
сложих ги на 27ми май, МакГан са, с доживотна гаранция.
Наистина те моля да прегледаш посочената тема, има много говорено, а ако има нещо, което не сме засегнали - питай, на твое разположение съм.
Цитирай

Тук съм, бре, тук  Hug
madalena ,
сложих ги на 27ми май, МакГан са, с доживотна гаранция.
Наистина те моля да прегледаш посочената тема, има много говорено, а ако има нещо, което не сме засегнали - питай, на твое разположение съм.

сериозно ли са с доживотна гаранция? защото днес получих мейл от 1пластичен хирург, който ми пише, че такова понятие като доживотни импланти няма newsm78 наистина съм объркана на теб колко ти излязоха само имплантите? 
Цитирай

в гората

Хахаха едно си баба знае, едно и си пее..

Натисни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63282.0;all

Цитирай

Все на втория етаж

Еееееее, хайде напъни се мъничко и погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63282.0;all   Smile

В тази тема наистина е добре обсъдено всичко около силикона.
Цитирай

Варна

Абе момичето иска да си "говори" в нейната си тема бре,не разбрахте ли?! 35Не и се четат други. Wink Laughing
Цитирай

Понятието "доживотна гаранция" означава, че в случай на дефект от страна на импланта те ще ти бъдат подменени без да заплащаш новите импланти. Само операцията.Това означава, че просто фирмата има наблюдения, че качеството е много високо и вероятността да им се случи нещо е малка.

Нямам наблюдения върху цената само на имплантите, смятам, че е около 4000лв, цялата операция мисля, че е към 7000. Не зная другаде освен в Малинов да ги слагат, отиди на консултация там, ще ти обяснят всичко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.