Аблация на сърцето - 2

  • 100 545
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 176
markonti браво и ще видиш че всичко ще е наред  Peace Нормално е да се  чувстваш сега така ама това ще отшуми споко

# 271
  • Мнения: 2 860
Браво Марконти, само здраве от тук нататък и на всички го желая.

# 272
  • Мнения: 7
markonti браво и ще видиш че всичко ще е наред  Peace Нормално е да се  чувстваш сега така ама това ще отшуми споко

Благодаря didolinaa и гала, днес съм по-добре от вчера, надявам се тенденцията да се задържи! Simple Smile
Сега и аз като вас мога да давам кураж на всички, на които им предстои аблация.

 Hug  Heart Eyes  Hug

# 273
  • Мнения: 301
markonti браво и ще видиш че всичко ще е наред  Peace Нормално е да се  чувстваш сега така ама това ще отшуми споко

Благодаря didolinaa и гала, днес съм по-добре от вчера, надявам се тенденцията да се задържи! Simple Smile
Сега и аз като вас мога да давам кураж на всички, на които им предстои аблация.

 Hug  Heart Eyes  Hug

+1

Категорично след прочетеното тук, а и в интернет се бях наплашил.
На всеки който му предстои - да не го отлага, ами да действа.

P.S Апаратурата в НКБ никак не е стара, ами напротив,не се подвеждайте по това, че Ви уговарят за Токуда!

Последна редакция: нд, 25 май 2014, 21:02 от Dominator_IX

# 274
  • Мнения: 2
искам да попитам как се свързвате с доц.Балабански ? трябва да му се обадя ,за да питам за втората аблация на сина ми ,но нямам негов телефон........днес звънях на четири телефона в НКБ и не можах да го открия,търсих и из страниците назад,да не би да е ставало въпрос,но нищо не открих........много ще съм ви благодарна ако някой ми даде номера му.........а пък аз ще продължа утре сутрин с опитите да се свържа с него

# 275
# 276
  • Мнения: 3
Здравейте, вече мина почти 1 година от моята аблация, всичко е 6. Подлагайте се смело! Simple Smile)) Живея нов живот хора! НОВ ЖИВОТ Simple Smile))) Поздрави на всички Simple Smile

# 277
  • Мнения: 54 390
Бре, кога мина една година? Wink

Да си жив и здрав, Васко! Hug

# 278
  • Мнения: 2 860
Браво Васко. За това постоянно казвам, че вие имате шанс да се оправите напълно с тая процедура. Чакай ти да си постоянно на хапчета и да нямаш проблеми. Ако имаше дори и минимален шанс нямаше да се замисля.

# 279
  • Мнения: 51
Здравейте, вече мина почти 1 година от моята аблация, всичко е 6. Подлагайте се смело! Simple Smile)) Живея нов живот хора! НОВ ЖИВОТ Simple Smile))) Поздрави на всички Simple Smile

Васко, много се радвам, че всичко е наред с теб Hug  След два дни стават 3 месеца след моята аблация, с всеки следващ месец се чувствам все по-добре . Надявам се да изчезнат напълно неприятните усещания, но може би на мен ми трябва повече време за адаптация на сърцето.

Пожелавам на всички успешни аблации, много усмивки и едно весело лято!

# 280
  • Мнения: 3
Цитат

Васко, много се радвам, че всичко е наред с теб Hug  След два дни стават 3 месеца след моята аблация, с всеки следващ месец се чувствам все по-добре . Надявам се да изчезнат напълно неприятните усещания, но може би на мен ми трябва повече време за адаптация на сърцето.

Пожелавам на всички успешни аблации, много усмивки и едно весело лято!

Аз имах екстрасистули почти 5 месеца Simple Smile Особено, когато възобнових тренировките и при бягане беше много плашещо, но вече всичко е ОК Simple Smile

# 281
  • София
  • Мнения: 343
vasilakis,радвам се за теб и за всички,преборили се с проблема   bouquet

# 282
  • Мнения: 11
Здравейте хора,изчетох целия форум и най накрая се реших да се регистрирам...На 23 години съм и преди 2 седмици мина и моята аблация...Отначало се чувствах добре не си усещах пулса,пиех по 1/4 бисогама изписана за седмица,но след като я спрях пулсът ми не пада под 100 в седнало положение...Забелязах също така,че през нощта като си легна ,едва тогава се нормализира- между 60-80 е...Екстрасистоли имам,но засега ме притеснява ускорения пулс,които от 5 дни не пада под 100...Ще ви бъда благодарен да споделите мнение Simple Smile

# 283
  • Мнения: 30
Здравей ASDDSAD,не се притеснявай за ускорения пулс,при повечето хора преминали аблация е така.До месец ще се нормализира..важното е да нямаш пристъпи,макар че и това може да се счита за нормално през първите 3 месеца..не се притеснявай,ти си много млад,и скоро ще се възстановиш напълно..Успех!!

# 284
  • Мнения: 11
Здравей ASDDSAD,не се притеснявай за ускорения пулс,при повечето хора преминали аблация е така.До месец ще се нормализира..важното е да нямаш пристъпи,макар че и това може да се счита за нормално през първите 3 месеца..не се притеснявай,ти си много млад,и скоро ще се възстановиш напълно..Успех!!
 
Много ти благодаря за отговора,успех и на теб

Общи условия

Активация на акаунт