Аблация на сърцето - 2

  • 100 224
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 53 918
Не знам.
Аз също пиех минимална доза, по половин сутрин и вечер.
Тогава дори без рецепта го продаваха лексотана. Crazy
Обаче на мен ми подейства много зле...
Затова не бих посегнала отново.
Има билкови успокоителни, в краен случай, за предпочитане са.

Мисълта ми беше, че трябва да се уточни диагнозата и ако има проблем със сърцето, да се лекува то. Peace
А не да се пият излишно и без нужда психотропни.
Тази ми кардиоложка, независимо че е от старата генерация и новостите не ги знае, ми хареса защото за пръв път ми каза за ВПВ синдрома. Peace

# 736
  • Мнения: 165
Преди години имах проблем с кръста,бяха адски болки месец и половина ,направих нервна криза от болката и недоспиването.Много се изплаших не знаех какво е това което ми се случва,добре ,че бях в неврология и реагираха адекватно.После ми изписаха Диазепам 2 кутийки ,дадоха ми ги от там дори,изпих едно .....не можах да стана да отида по нужда,толкова зле ми подейства,разкапах се ,не можех да помръдна,мъжа ми се изплаши,какво ми се случва,блокирах напълно и.....повече не повторих.Това лекарство ми е в графа забранени.След като се оправих и болките спряха започнах да лекувам разрушената нервна система,препоръчаха ми добър психиатър,изписа ми правилното лечение и за около 2-3 месеца се въстанових,сменяха ми ги ходих редовно пих по схема но слава на Бога сега съм добре,минаха вече седем години от тогава.
Лейди миличка не мога да си представя как може да пиеш 5 години диазепам,отиди на кардиолог,реши си здравословния проблем и изчисти организма си от психотропните .Те не помагат,успокояват те за момента ,но дългосрочно увреждат много организма.Млада си имаш детенце,радвай се на живота и не си причинявай това.Както и Таня те е посъветвала ,ако там не става и не могат да ти помогнат прибери се в България,когато се възстановиш отиди пак ако има начин.

# 737
  • Мнения: 53 918
Майка ми от дългогодишно пиене на диазепам, като сънотворно, не знам кой ѝ е казал ooooh!, сега не може да спи... Tired

Пепче, изписаха ли те? Wink
Как си? Hug

# 738
  • Мнения: 165
Даа Дева,в къщи със си ,почивам си.Чувствам се страхотно,чакам да минат 48 часа от процедурата(към 14. 00ч) за да се изкъпя,така ми каза доктора.Лежа си и си почивам,наспах се в моето си легло,че аз на чуждо място не мога да спя Grinning.Кога е твоята дата?

п.с.Не трябва ли да правим нова тема?Бих я направила ,но не знам как.

# 739
  • Мнения: 53 918
Заповядайте в новата темаbouquet


Пепче, много се радвам за теб! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт