Мадамите от Искам бебе се събрахме тук, кореми пъчим гордо на жегата напук

  • 24 051
  • 745
  •   1
Отговори
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772

СТАРИ ТЕМИ


Тук сме се събрали 22 бъдещи мами и очакваме 22 бебчета


бъдеща мама Asta
бъдеща мама dharmaaa stork-girl
бъдеща мама Алексче stork-girl



бъдеща мама ku4o stork-girl



бъдеща мама veseto87 stork-boy
бъдеща мама Arven_89 stork-boy
бъдеща мама veselyshko stork-boy



бъдеща мама Tonichka stork-boy
бъдеща мама bbb. stork-boy
бъдеща мама pepitta_84 stork-boy
бъдеща мама лилка stork-boy
бъдеща мама merian_bg
бъдеща мама dara2003 stork-girl



бъдеща мама nelkamilano  stork-boy
бъдеща мама magnet_for_happiness  stork-girl



бъдеща мама zuzi_79
бъдеща мама BellaS
бъдеща мама баба Яжка
бъдеща мама Звезден^Прах



бъдеща мама S@NDR@
бъдеща мама Flower Fairy



бъдеща мама Cherry Mam
бъдеща мама SLUNCE1987













Момичета, които от създаването на темата от бъдещи мами се превърнаха в мами

мама pettesa, мама Toni_St, мама mecani, мама la vie est belle мама bubu_123, мама STANITANI,
мама Beeps , мама stelico, мама sigma , мама rendence, мама V.A.V.A, мама бамбарадамбара, мама desitkad, мама  Po3uTo,
мама ˙•٠• АлЕкС •٠•˙, мама ponyo, мама sladkata2 , мама karityyy, мама Arhinora , мама rainy...  , мама ant G , мама Lily Trifonova , мама *Витлеемска Звезда*


Списъци с покупки



Моля който се чувства готов да бъде включен в списъчето да си казва, за да не питам всяка подред   Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 авг 2013, 17:30 от ku4o

# 1
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Е честита тема , много хубави новини да споделяме вътре . 
Кучо може да ме запишеш на 1 страница с термин Март Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 8 131
Кучо, мерси за темичката.   bouquet
Ти как си, как е кръвното?
Ние вчера пак накупихме доста неща от Хиполенд. Предимно за легълцето - чаршафи, обиколници, завивки, протектор, възглавница за кърмене. Ваничка също взехме. Днес сглобявахме и оформихме детския кът в нашата спалня.
Тони, за количката съм казвала вече. Която и да вземеш няма да сбъркаш!

# 3
  • Мнения: 182
Хоп и аз тук! Ние се върнахме от вилата, забърках една леща, сега сядам да се наям подобаващо и лягам да спя:) После малко трябва да се преведа в ред - да побръмча с епилатор, маникюр, педикюр....Да видим до къде ще я докарам!
Приятен неделен следобед на всички!

# 4
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Чери, първата ни мартеничка  Heart Eyes
Да се надяваме да добавя и други fingerscrossed

Весето, мерси, че питаш - преди малко беше 120/60. Арвенчето беше питала как е по принцип - около 110 е горната граница.

Ние официално приключихме с покупки и списъци. Остана само количката, но тя се знае коя ще е и ще я поръчаме и аз не знам кога, май клоня като се роди малката чак тогава  Rolling Eyes Вчера братовчедка ми я обзаведе и с рокля и бодита на Келвин Клайн - стори ми се безумно да се дават толкова пари за парцалки за  новородено, но пък са супер сладурски и щом братовчедка ми й е кеф, не мога да споря. Роклята е разкошна, та май ще сменим роклята, която съм предвидила за изписването.

И да се похваля - вчера при един от шутовете можах ясно да усетя формите на крачето  Heart Eyes До сега все нещо ме ръчкаше, но не можех да усетя формите на крайника. Днес пак ги усетих - уникално усещане е  Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 8 131
Кучо, браво. Аз още не съм усетила такива стабилни ритници. Честити подаръци.
Я да те питам нещо за шезлонга-кола. Нали и вие го взехте. Дръжката стои ли здраво закрепена за основата. В смисъл мести се на две положения, но може ли за нея да се вдига шезлонга? Ние нещо нашата не сме я закрепили и се чудех дали си е така...

# 6
  • Мнения: 1 073
  И аз тук  smile3539

Кучо, благодаря за хубавата тема    bouquet

Весе, честити покупки  Hug

# 7
  • Мнения: 1 152
И аз и аз  Mr. Green

Кучо благодааря за темата   bouquet
 
Весе, Тони, Кучо честити придобивки!

# 8
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Весе, нашият шезлонг си седи в кашона, не сме го сглобявали още, ще го сглобим като се роди малката, та не мога да видя как е дръжката. Но според клипчетата е така - трябва да се мести от най-назад до доста напред (позиция пред лицето на бебето), та май не е подходящ да го носиш за дръжката

# 9
  • София
  • Мнения: 8 131
Ясно. Мерси. Тя ясно, че се мести, аз се чудех дали е захваната стабилно, защото нашата си се маха. Тоест, ако я дръпнеш нагоре и се вади, няма какво да я застопори. Та се чудех дали е така или нещо не сме направили както трябва, но ще се поинтересувам.

# 10
  • Мнения: 7 118
цоп и аз тук  Mr. Green

Куч, мерси за темата!  Hug

Много хубави покупки имате  Heart Eyes, а на Пепи катмичките бих ги излапала за отрицателно време  Joy

Ние от утре започваме ремонта на терасата и ще ходим при дизайнера за детската..започва се  Mr. Green

# 11
  • NE
  • Мнения: 10 999
Хоп троп и аз във новата тема.
Кучо Благодаря за хубавата тема, а заглавието е трепач.  bouquet
П.П. Можеш да ме запишеш с термин февруари. Blush
П.П. 2 Честито силно усещане на малката. Hug
Зузи Относно БХС нужно ли е да си записвам час или директно да отивам.
Веси Честито завършване на списъка. Hug

Жегата е непоносима.  Nature Sunny После отивам на гости на свекървата, която пак ще ми вика че съм станала пухкава. ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз сега съм в драма за количката...Продължавам...
Имам време до утре сутринта да реша.
Атлантика вече го показах, но ето пак за забравилите:
Харесах една в Ибей. Пак е полска, наподобява много Лупото. Писах им, височината е същата, а аз държа на висока количка. Има комарник и дъждобран в комплекта. Излиза и по-евтина. Но няма къде да я видя наживо.
В голяма чуденка съм изпаднала и не мога да реша. Ето я:
http://www.ebay.co.uk/itm/121129805886?ssPageName=STRK:MEWAX:IT& … p3984.m1423.l2649

# 13
  • Мнения: X
Благодаря за темата.  Купих си нощници за болницата, вече мога да раждам.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 7 118
Флауърче, не се записва час, отиваш от 8 до 13 ч в кабинета директно. Аз лично ходя в 8-8.30, за да не чакам после, че понякога има хора или генетичката дава консултации и се чака.

Алексче, щом имаш нощница, значи всичко е уредено  Joy Пожелавам ти най-лекото и бързо раждане  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт