Що е то бразилска лентичка?

  • 15 019
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
Извинявам се за въпроса...но как се премахват тези пъпчици,които се появяват при правенето на каквато и да било кола на триъгълника (българска...бразилска...все ги има...).... Embarassed

# 16
  • Мнения: 7 640
с депилатуар на пяна ми е най-удобно, с бръсна4 не успявам. с кола болиииии
каква марка депилатоар използваш, з-то моята кожа е много чувствителна

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
има , има (не съм от тях). и то с по много newsm78
Бляяяяяяк Sick
Бляк-мляк, хора разни, в крайна сметка, не всеки смята, че трябва да е гол охлюв на тези места.

# 18
  • Мнения: 2 241
На мен пък въпросната бразилска лентичка ми е адски грозна, по-добре нищо, отколкото това.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 866
Цитат
На мен пък въпросната бразилска лентичка ми е адски грозна, по-добре нищо, отколкото това.

както казва моята козметичка: "какви са тия бради?!"

# 20
  • София
  • Мнения: 1 444
Аз от около три години вече редовно посещавам козметик.В началото правех въпросната бразилска интимна прическа, но после започнах да махам всичко изцяло.Проблема е, че уж се свиква с болката, само първият път било така болезнено, но при мен до ден днешен е кошмално изживяване.Е, не съм се отказала, тъй като ми е приятно после усещането и е хигиенично, особено лятото, по плажовете не се притесняваш.Ненавиждам окосмяването и макар при мен да е слабо махам всичко и навсякъде, от ръцете също. GrinningВсе пак сме жени, не може да ходиме като дивачки обрасли тук, там.

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
с депилатуар на пяна ми е най-удобно, с бръсна4 не успявам. с кола болиииии
каква марка депилатоар използваш, з-то моята кожа е много чувствителна

някои жени не са доволни, но аз си ползвам Veet , преди беше Immac.
ве4е има с овлажнители, за 4уствителна кожа... не пове4е от 10мин и миеш.

от както се из4истих за първи път преди 4-5 години хи4 и не мисля да си сменям навиците.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Проблема е, че уж се свиква с болката, само първият път било така болезнено, но при мен до ден днешен е кошмално изживяване.
И аз съм така CryОбаче забелязах, че по някаква причина непосредствено след цикъл по- не ме боли Wink

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Проблема е, че уж се свиква с болката, само първият път било така болезнено, но при мен до ден днешен е кошмално изживяване.
И аз съм така CryОбаче забелязах, че по някаква причина непосредствено след цикъл по- не ме боли Wink

Тогава по-малко боли и космите растат по-бавно. Ако отидеш по време на цикъла болката е по-силна. Това ми го казаха няколко козметички.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 444
Казвали са ми, но все така се пада, че ходя преди и то дни преди цикъл.Ще трябва да сменя графика. Grinning

# 25
  • Мнения: 1 250
В дните непосредствено преди цикъл кожата е доста по-чувствителна. Вие на колко дни се щавите, 'щото моя милост едвам изтрайва 3 седмици и пак, и пак, и пак Confused

# 26
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При мен е различно. Растителността избуява всеки път за различно време. Може и на 20 дни, а може и на 40-50. Обикновено на един месец ходя на козметик, но се случват и пропуски.

# 27
  • Мнения: 5 140
При мен е различно. Растителността избуява всеки път за различно време. Може и на 20 дни, а може и на 40-50. Обикновено на един месец ходя на козметик, но се случват и пропуски.

И аз така  Peace
А съм забелязала, че като ходя след цикъл, по бавно растат, поне при мен.

# 28
  • Мнения: 171
 hahahaтова е интимна прическа. една от най разпространените. оставя се само тънка лентичка по продължение на цепката. за повишената чувствителност не сам сигурна , но определено е по красиво с бразилска лентичка или без нея.... Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
hahahaтова е интимна прическа. една от най разпространените. оставя се само тънка лентичка по продължение на цепката. за повишената чувствителност не сам сигурна , но определено е по красиво с бразилска лентичка или без нея.... Joy
Всичко е ясно, само не разбрах на незнанието ми ли се смееш толкова или нещо друго те гъделичка Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт