Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna

Някой чувал ли е нещо. Майка ми страда от дископатия и нищо не помага. Та се чудя дали да не пробваме иглотерапия Rolling Eyes
Цитирай

при ОП

Аз лично не съм чувала, но специално за дископатия препоръчвам Комитов 088 7806324. Днес ще ходя при него, защото нещо ми се сецна кръста, наведох се след Цецо и така си останах, едвам вървя, не знам какви са симптомите, но се чувствам ужасно, а съм сигурна, че той ще ми помогне - физиотерапевт, Мануална терапия практикува, ако си чувала. Кабинета е на ул. Христина Морфова, зад Очна клиника, точният номер ще ти го напиша като се върна.

№ 6
Цитирай

Varna

Цитат на: AFRODDITA
Аз лично не съм чувала, но специално за дископатия препоръчвам Д-р Комитов 088 7806324. Днес ще ходя при него, защото нещо ми се сецна кръста, наведох се след Цецо и така си останах, едвам вървя, не знам какви са симптомите, но се чувствам ужасно, а съм сигурна, че той ще ми помогне - физиотерапевт, Мануална терапия практикува, ако си чувала. Кабинета е на ул. Христина Морфова, зад Очна клиника, точният номер ще ти го напиша като се върна.

Много ти благодаря. Чакам да споделиш резултата. Също така те моля да ме ориентираш в цените на терапиите.
Цитирай
Аз лично не съм чувала, но специално за дископатия препоръчвам Д-р Комитов 088 7806324.

Кой ти каза,че е доктор.Изобщо не е такъв.Много рискуваш, да знаеш.Препоръчвам доц.Тодоров или д-р Бъклев.Внимавайте с тези чакръкчии,да не ви казвам какви неща съм виждала
Цитирай

Варна

Аз бях гостът.Пишете ми на лични,ако искате,работя във физиотарпия и знам кой кой е.
Цитирай

Варна

Цитат на: Anonymous
Тодоров или д-р Бъклев.Внимавайте с тези чакръкчии,да не ви казвам какви неща съм виждала

Exclamation Бъклев thumbsup
Пролетта ме бяха захванали едни болки в единия крак, не можех да ходя. От ходене по ортопеди се оказах с 3 диагнози - възпалена става в следствие на грип!?, прищипан нерв /даже и аз знам, че такава диагноза е пълна глупост/ и после ишиас. Та като ми поставиха диагноза ишиас, тръгнах на физиотерапия и добре, че попаднах там на Бъклев! Излекува ме човека, ама не от ишиас, ами от деформация на таза в следствие на раждането. Понамести ме от тук от там и готово.
Препоръчвам го!!!
Цитирай

Варна

[quote="прищипан нерв /даже и аз знам, че такава диагноза е пълна глупост/

Това не е диагноза,а състояние,мила!
Цитирай

при ОП

Цитат на: Anonymous
д-р Бъклев.

Ходила съм при него, прехвалиха ми го от много места, но ефект=0. Едно посещение и слизай долу да правиш гимнастика, за незнаещите кабинета му се намира в учиническа поликлинка, бях там миналия ноември, умрях от студ. А, това долу е салона за раздвижване, същия студ. Баби, дядовци раздвижват счупени ръце, крака, абе не мерси Confused
Бъклев ми каза, да правя гимнастика и пак да отида, ми няма да отида Mad
Верно много хора има, едвам се вреждаш, може някой ден да стане бой пред вратата му Smile . Всъщност отидох при него щото тогава Комитов го нямаше в Бг.
Както и да е, явно проблема ми не се е оправил /забравих да уточня, че имах болки в гърба и кръста, а то е било незатворен таз след раждане/, защото тоя път просто щях да си остана наведена завинаги Wink Оказа се радикулит, вчера ми беше 5-тата процедура, а подобрение има още при втората. Ще направя още две, за всеки случай и защото Комитов пак заминава и няма да го има месец и половина.
Цитирай

Варна

за незнаещите кабинета му се намира в учиническа поликлинка,

Ученическа я продадоха (чудя се на кого ли  Smile ) По този повод Бъклев има вече частен кабинет, в който естествено не се чака. Пред частните кабинети не висят баби и дядовци  Wink
AFRODDITA, явно си случила натоварен момент. Всъщност и аз така отначало бях разпределена - горе нагревки, долу гимнастика. Но като ми свършиха процедурите изнахалствах, избутах бабите, та тогава ме намести. Няколко часа по-късно заминах за Турция, като се върнах майка ми ме попита как е крака. Оказа се, че съм забравила за него  Shocked
Цитирай
Имам гръбначно изкривяване. Кажете към кой да се обърна, от варна съм. Дайте ми номера на тоя Тодоров да отида на един преглед.
Цитирай

Варна

Имам гръбначно изкривяване. Кажете към кой да се обърна, от варна съм. Дайте ми номера на тоя Тодоров да отида на един преглед.

Добре е първо да те види ортопед.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.