Европейските мами и dm-drogeriemarkt / Babylove

  • 13 005
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 390
Европейските мами / останалите незнам дали са запознати с тази марка Embarassed/
мисля, че почти всички знаете тази марка и продуктите им
Понеже не открих нищо в търсачката, си мисля че може и цяла тема да напишем  Wink
Идеята ми е ако може да кажете какво харесвате и какво не толкова, какви са ви впечатленията
Аз засега съм им от феновете, но пък много неща не съм ползвала  Rolling Eyes
използвала съм
крема за вятър и студ за бебета на бебона и на себе си
мляко за след къпане, но понеже много гъсто ми се вижда си го ползвам само аз  Crazy
а пелените са им супер, но малко скъпи ми се виждат като нямат промоция  Crossing Arms


сега гледам и на сайта им че има и серия Babylove МАМА но нямам опит с нея  Thinking

още да попитам и за продуктите от AlnaturA дали ползвате, какво по точно и доволни ли сте  newsm78
те имат и още собствени продукти, който се сети за още неща да коментираме и да дописва  Wink

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Бебешкия шампоан!! Много съм доволна  Sunglasses , мокрите кърпи и лосиона срещу слънце - нямам причина да мрънкам.
Пелените... пробвах в началото, но нещо не ми допаднаха.

# 2
  • Мнения: 533
Аз наскоро открих Babylove лигавниците им за еднократна употреба. Много хубава работа ми вършат като давам на малечка например морков - няма цапане.
Вземам също и пюрета с марката Allnatura - много са добри  newsm10. Предпочитам ги например пред тези на Nestle, а и имат интересни комбинации на съставките.
Ще се радвам ако някоя мама сподели впечатления от кремчето им за лице, че сега сме на вълна пробване на такива мазила - бузите на малката са алено червени и напукани.
На dm вземам също и продукти от марката им Balea - предимно мазила за тяло и гел-душове. Доколкото знам продуктът вътре е на Нивеа.

# 3
  • Мнения: 7 605
На dm вземам също и продукти от марката им Balea - предимно мазила за тяло и гел-душове. Доколкото знам продуктът вътре е на Нивеа.

И аz ги вzимам, както и продуктите на мъжката серия Балеа Мен. Според мен дуШовете са по скоро на Палмолив, понеже имат подобни видове, но мога и да греШа. Серията zа лицето и аz мисля 4е е на Нивеа. Само гела zа бръснене (мъжкия) не сме го раzбрали оЩе какъв е, не е Нивеа със сигурност. Толкова добър гел не е полzвал мъжът ми  Wink

Пепи, какво не ти попадна при пелените и кои иzполzваШ сега? Аz смятах именно от тях да си вzема.

# 4
  • Мнения: 2 567
Аз съм доволна от всичко, което съм ползвала на Babylove- крем за студено време, памперси, олио и шампоан. Повече от продуктите им са и тествани от Stiftung Warentest или от Oekotest и са с отлично качество  Peace
Балеа взимам от време на време за мъжа ми, доволен е!

# 5
  • Мнения: 150
дааааа, голяма 4аст от продуктите им са тествани и са зеа гут:) а пък балея е марка на самата дрогерия ДМ, аз ли4но не съм много фен. по4ти вси4ко от бебе6ката козметика ни е на ДМ. А на Алнатура пуретата много ги хапвахме като бебки, а сега наблягаме на детското мусли и там разните му зароди6и и трици. съ6то от не6тицата на ДМ съм фен на Веледа, специално крема за дупе само на Веледа сме ползвали, и другите не6та са им много хубави, но цените са доста висо4ки за съжаление. Памперсите на ДМ и аз не мисля 4е са много добри, пробали сме ги и през но6та са ни пропускали. мисля 4е фаворитите са си марка памперс.

# 6
  • Мнения: 6 390
аз Balea нищо никога не съм ползвала, но щом казвате гут ще взема да купя другия път нещо  Wink

В бг сме си купували пюрета AlnaturA, беба ги хапваше с кеф, но вече пюрета не ядеме, и се чудех за другите неща Thinking

а за пелените аз пък бях  доволна, не са ми пропускали  Wink

# 7
  • Vienna
  • Мнения: 519
и а3 сьм мн. доволна и от Babylove и от Balea. Laughing Hug

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 082
@ Tatjana пелените пропускаха често. Не знам дали аз ги слагах неправилно или нещо друго, но....в началото бебешкото "ако" е по-различно като консистенция и при Мартин само Памперс New Born удържаха положението.

# 9
  • Мнения: 7 605
Мерси Пепи, Ще вzема да пробвам и двете марки най добре пък Ще видим  Wink

@RollingStones: Да, Балеа е тяхна марка но едва ли е собственно проиzводство. Продуктите йм мноооого прили4ат на някои други маркови продукти, примерно дуШ гела на тоzи на Палмолив, мъжкия крем zа лице или препарата zа по4истване на лицето (пак от мъжката серия) на съотвените продукти на Нивеа, дори опаковката на крема е живо копие. Ние сме страШно доволни от продуктите а zа цените да не говорим, 300мл дуШ гел zа 65 цента си е супер  Laughing  Така 4е, Ели, пробвай смело  Wink

# 10
  • Мнения: 1 854
И аз сьм фенка на Balea Mr. Green
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера), Отвара за измиване на коса с коприва в жьлто пластмасово шише(пише Birken Haarwassen), Гел за масаж на краката с грейпфрут(в туба като от паста за зьби) и наскоро ми подариха подобен крем който е и с авокадо и действа много релаксиращо на краката след натриване
От Babylove имам само крем Календула и душ гел, от който сьм много доволна и ми прави кожата на тялото много мека(пише soft shower gel и сьдьржа още бадемово масло)
Жалко, че в Холандия си нямаме продукти под сьщата марка Cry

# 11
  • Мнения: 7 605
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера)

В оранжевата раzфасовка съЩо е много добър, с портокал и джинджифил....ммммммммм  Wink

# 12
  • Мнения: 1 854
Доволна сьм от Душ пилинга в синя разфасовка(с алое вера)

В оранжевата раzфасовка съЩо е много добър, с портокал и джинджифил....ммммммммм  Wink

Мерси Татянче, ще го пробвам задьлжително след като ми го препорьчваш, пьк и е оранжев Grinning

# 13
  • Мнения: 1 947
   Аз все още не съм използвала бебешките им продукти, но мисля да си взема крема за зърна BabyloveMamma - дали става и за сега /много са ми сухи и се лющят/ - той е почти само ланолин?
   Иначе съм много доволна от Alverde - козметиката и Allnatura - пакетирани храни всякакви са хубави /а и диетични има/.
   Всякаква козметика, миещи препарати и някои храни за дома купувам оттам и съм много доволна, както от качеството, така и от цените.  Wink

# 14
Mnogo sam dovolna ot dva produkta: kremcheto za gradnite zarna i olioto protiv strii na babylove MAMMA. Kremcheto za gr.zarna osven lanolin sadarja i vitamin E, lesno i priiatno se nanasia i mislia, che pri problemni zarna shte ima dobar rezultat. Osven tova kato Extr-Tipp e napisano, che moje da se izpolzva i pri napukani ustni, az veche i taka go probvah i sam mnogo dovolna.
Pochti prez cialata bremennost izpolzvah olio protiv strii na Frei. Sega savsem nakraia preminah na babylov Mamma, kato predi nego probvah tova na drogeriiata Rossmann, no to ne mi haresa. Do momenta (veche sam v kraia na 38-ma gs) niamam strii.

Общи условия

Активация на акаунт