Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2006, 02:06 ч.

Питане към живеещите във Флорида

• 383
  • 2
  •   1
Отговори
  Здравейте всички от този прекрасен форум. Аз рядко влизам тук поради липса на време, но много ми харесва и допада. Искам да помоля ако някой е ползвал услугите на имиграционен адвокат и  е доволен или има познат такъв да ми пише.Аз съм в района на Маями, но нямам познати българи тук.
  Благодаря на всеки решил да пише. Приятен петък и хубав уикенд !

# 1
Ще се явяваш на дело, или търсиш адвокат, който да ти мине процедурата за зелена карта? Защото е ако е второто, мога да ти дам тел. на една българа от адв. кантора в ЕлЕй, която ще се занимава и с нашите документи.

# 2
Жана, ние ползвахме адвокат миналата година, един канадец, свърши ни работа и доста бързо уреди нещата. Зависи наистина какво ви трябва. Нашият случай беше много чист, не сме били нелегално, с изтекли визи и т.н. Беше просто една формалност, която човека уреди доста бързо.

Кейси, мои приятели работеха с една адвокатка българка от ЛА. Не знам дали е същата. Не бяха доволни изобщо, за година и половина не направила почти нищо по делото им и те се отказаха от нея. Знам че им беше много трудно да се свържат с нея, не отговаряше на обажданията им, и т.н. Това може и да е единичен случай, но за всеки случай събери повече инфо (ако вече не си го направила) за нея  Peace

Късмет, момичета!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт