Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Колко време след операцията сложихте ластичен колан, ако въобще сте ползвали? Все си мисля че е по-добре да си стегна корема с колана още след самото раждане, не защото мисля за фигурата си, а ми се струва по-безболезнено и удобно???????......Вие как постъпихте?
« Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 08:48 от Mamma »
Цитирай

Пловдив

Сложих около месец и половина след секциото. Незнам защо, но мисля , че от него ми тръгнаха пак лохии .  newsm78 Рядко го слагам.
Цитирай

Sofia

Около 5-6 дни след операцията.Бях го взела в болницата,но операцията много ме болеше (направих алергична реакция към цитопласта) и не можех и да си помисля да сложа върху раната нещо
Цитирай

препоръчаха ми, но не съм слагала
Цитирай

Бургас

Не съм слагала/засега/,но и не мисля да слагам.
Цитирай

Burgas

Не съм слагала, не съм и възнамерявала. Корема ми се прибра много бързо.
Цитирай

София

На 2-рия ден сложих.

Не го държах по много време, защото мускулите стават мързеливи така. Не знам от него или от коремните преси /почнах на 10-тия ден с тях/ корема ми се прибра бързо.
Цитирай

Както при всяка тема и тук има две страни.Аз сложих веднага след като ми свалиха конците и го носих около 4 м. нон стоп,единствено го свалях като се къпех разбира се Laughing Стомаха ми се прибра!!!Моята приятелка роди месец преди мен и лекарката и каза да не носи колан,защото мускулите ставали "мързеливи" #Crazy според мен са пълни глупости...и сега тя страшно много съжалява,понеже стомаха и все още не се е прибрал.
Цитирай

София

На 5-6-ия ден след операцията си го сложих. Смятам, че ми помогна да ми се прибере шкембето.
Цитирай

софия

Не съм слагала, не съм и възнамерявала. Корема ми се прибра много бързо.
и аз Very Happy
Цитирай

Пловдив

20тина дни след операцията, но го слагах от време на време, само когато излизахме на разходка, защото корема ми се люшкаше като желе. Корема ми се прибра почти без негова помощ и без коремни преси към 3тия месец, но сланинките, които си имам отпреди все още си ми стоят
Цитирай

wild southwest

Аз сложих след като ме изписаха и все още го нося чат-пат, но файда никаква Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Не знам от него или от коремните преси /почнах на 10-тия ден с тях/ корема ми се прибра бързо.
Браво, че си имала смелост толкова рано да почнеш коремните преси!  newsm10
Цитирай

Носих от изписването (6-ти ден след секциото), докато спрях да изпитвам дискомфорт (8-ми денс лед секциото). Значи 3 дена  Very Happy
Носех го, защото ми беше удобен, иначе и на мен ми казаха, че може да направи мускулите мързеливи, ако се носи дълго време.
Цитирай

wild southwest

Аз това за мързеливите мускули нещо не мога да си го обясня?
Цитирай

Бургас

Не ползвам  ластичен колан , той няма нито да ти прибере корема , нито мускулите да ти стегне , коремни преси почвай след 10 тия ден
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора