Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 593
  • 486
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Страсти под слънцето искам аз. Пак бразилски  Peace

# 151
  • Мнения: 14 623
Когато успея гледам ''От обич''.Искам и ''Танцувай с мен'' също бразилски.Повечето едва ли са го чували.Беше мн.мн.отдавна.

# 152
  • Мнения: 910
Аз го помня. Имаше двама близнаци и една къдравелка нещо...ама май само това помня. Joy

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
За тези, които не усряват да следят От обич, сериите се качват на следващия ден във vbox7. Там ги има и с руско аудио, за това като търсите в търсачката пишете и бг аудио.

# 154
  • Мнения: 1
Интересувам се от италианския сериал "Отдаденост-всички сезони. някой може ли да ми каже дали е откриваем в Интернет и къде мога да го намеря?

# 155
  • Мнения: 150
Много ми се гледа "Murphy Brown" - всичките сезони. Моля, ако имате линк с бг аудио го пуснете.

# 156
  • Мнения: 1 404
Е как, "Танцувах с мен" си го спомням. Беше невероятните 28 епизода (за онова време това си беше ехеее, ужасно много), единият близнак се казваше май със страхотното име Кензиньо... Ще се радвам да го дадат пак Simple Smile

# 157
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Гледа ми се латиноамериканската бозичка "Богато момиче". Анхел  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 158
  • Мнения: X
По руската тв в ерата на бразилските сериали даваха един за две близначки- Рут и Ракел. Разбира се, и актрисата, която играе Бранка в "От обич" участваше. Някой спомня ли си как се казваше този сериал?

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Вероятно става въпрос за този
http://www.imdb.com/title/tt0138247/?ref_=nm_flmg_act_27

# 160
  • Мнения: X
Май е той, да. Благодаря!  Hug

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Момичета, помагайте. С мъжа ми се сетихме за един сериал и не можем да го намерим. Действието се развива в Латинска Америка може би 18-19в. Разказваше се за едно богато семейство с 2-3 дъщери, което притежаваше плантации. Повода по-който се сетихме за сериала е, че в него участваше Лоренцо Ламас. Беше нещо като ловец на глави или трапер. Обикаляше на кон гол до кръста с пусната коса и му се виждаха татуировките. Точно това ни беше направило впечатление, че не бяха му ги заличили, защото все пак през тези векове не е имало хора с рокерски татуировки.  Laughing

П.С. Прерових цялата му филмография в imdb, но нещо не го намирам.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Може би е този?
http://www.imdb.com/title/tt0236228/fullcredits?ref_=tt_ov_st_sm
дъщерите бяха три и се казваха Мария-Кристина (най-малката), Мария-Консуело и Мария-Изабела(?)

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Да, точно този. Тук го бяха разделили на части и го даваха като сериал.

# 164
  • Мнения: 919
Аз искам да гледам отново The Avengers - Отмъстителите, но едва ли ще ми се случи. Като гледам как всички телевизии масово започнаха да излъчват всякакви видове бози. Явно наистина се очаква съвсем да затъпеем, за да е още по-лесно да ни водят за носовете...

Общи условия

Активация на акаунт