Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 505
  • 486
  •   1
Отговори
# 210
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Как съм изпуснала тази темичка?
Да се намърдам при вас.  Laughing
Здравейте.  bouquet
Приятели и аз ги гледам когато ги хвана.

# 211
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Да раздвижа темата. Laughing

По Евроком са пуснали "Семеен лекар". Всяка неделя от 11:30 Peace

Беше ми един от любимите

# 212
  • Мнения: X
Сериалът, който бих гледала пак и пак, и пак, и пак без да ме отегчи е "Сексът и градът". Бих гледала отново "Джордан", "Забравени досиета", "Отделът", "Убийства в Мидсъмър". Мидсъмър го дават по Кино Нова, но в много неудобно време- след 24 часа.

# 213
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Мисля,че има и повторение през деня,но не съм много сигурна

# 214
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
"Убийства в Мидсъмър" за стар сериал ли го броите?  Thinking
Че той си върви и в момента - осемнайсти сезон беше януари-февруари тази година.
И не съм чула да го спират...

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 6 876
Мидсъмър съм го засичала сутрин към 8-9ч.
Ако сте на Виваком може да си го пускате на запис.
Като стана въпрос за UK сериали ми се гледа Лавджой. Разказва се за един търговец на антики. Имаше и лека криминална и хумористична нишка. Наскоро си го изтеглих от Замунда, но за съжаление няма субтитри.

# 216
  • Мнения: 7 106
Гледа ми се "Бевърли Хилс 90 210" старата версия на сериала. Бях тийн, когато го даваха, и ми беше ужасно интересен. Никъде обаче не намирам нито една серия, а бих си оплакнала окото. Ако някой има идея къде мога да намеря поне една серийка, ще съм много благодарна  Hug

# 217
  • Варна
  • Мнения: 478
Гледа ми се "Бевърли Хилс 90 210" старата версия на сериала. Бях тийн, когато го даваха, и ми беше ужасно интересен. Никъде обаче не намирам нито една серия, а бих си оплакнала окото. Ако някой има идея къде мога да намеря поне една серийка, ще съм много благодарна  Hug



След като прочетох поста отворих замунда да тегля един нов сериал и видях, че го има там първи сезон.  Търси това  Simple Smile
Beverly Hills 90210

# 218
  • Мнения: 7 106
dessitta, ужасно много ти благодаря! Уж съм гледала там, ама защо не съм го видяла . Златна си!
 bouquet bouquet bouquet

# 219
  • Мнения: 12

Търся за сина ми сериалът от моето детство "Пътят към Авонлий" с бг аудио

# 220
  • Мнения: 73

Търся за сина ми сериалът от моето детство "Пътят към Авонлий" с бг аудио


Здравей ! В  ArenaBG има само два филма от тази поредица. Иначе във руски сайд има всички серии от поредицата за Анн Шърлий.Може би ти си открила тези филми,но ако някой друг проявява желание,горещо  ги препоръчвам.А и книгите за Анн също са много приятно четиво,не само за децата,а и за нас възрастните.

 Когато изпишеш в торента това заглавие Anne of Green Gables ще видиш ;

 Anne of Green Gables-The Sequal
Анн от фермата „Грийн Гейбълс” - Продължението      

Anne of Green Gables
Анн от фермата Грийнгейбълс





Anne of Green Gables-The Sequal   /времетраене 220 мин.

# 221
  • Мнения: X
"Убийства в Мидсъмър" за стар сериал ли го броите?  Thinking
Че той си върви и в момента - осемнайсти сезон беше януари-февруари тази година.
И не съм чула да го спират...

Според мен не е много нов. Първите серии съм ги гледала през 2003 или 2004 г., ако не ме лъже паметта, по Холмарк.

# 222
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Аз останах с впечатление , че темата е за стар и приключил сериал тип Женени с деца, Малкълм, Приятели, Спешно отделение, Туин Пийкс и прочие

# 223
  • Мнения: 2 784
Имаше един американски сериал за модна редакция, бащата беше шеф, дъщерята много принципна, една модна директорка, актрисата е висока и слаба, за секретарка беше един русичък миньон мъж, дето само задяваше манекенки, не мога да се сетя как се казваше, ама беше много забевен Laughing

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Само за снимка. Готин беше, да Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт