Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Варна

В неделя съм на фризьор.Започнах промяна на цвета на косата ми,която от черна реших да направя цвят лешник.Преди 3 месеца някъде я обезцветихме и сложихме кестенява боя.Резултата е кафяв цвят с леко червеникъв оттенък.Възприех се,харесах се,но не това е цвета,който искам.  ooooh! Та по телефона с фризьорката се разбрахме да опитаме 2 път същата процедура,този път боята,която ще сложим след обезцветяването ще е тъмно пепеляво русо,с цел да убием червеното.  Но тя ме уверява,че тъй като косата ми (моята си) е много тъмна(черна) червено винаги ще има.   Confused

И сега се затриумих дали да продължа да си тормозя косъма(иначе имам здрава коса и сега не е много изтощена след 1та интервенция с нея ) или да си ударя една черна боя и да приключа с фризьорите?!   newsm78
Какво ще кажете,имам 2 дни да мисля  Thinking
Цитирай

аз не бих я тормозила  Peace
после месеци наред може да се чудиш как да я спасяваш горката коса  ooooh!
виждам, че ти е дълга и хубава, като човек с 5 пършиви косъма ти казвам - цветът не е толкова важен  Naughty
а и съм пристрастна - на моята коса друг цвят, освен черно не седи добре и само такава я боядисвам
Цитирай

Пловдив

Аз бих издевателствала още малко над косата си, преди да взема такова крайно решение.
'щото черното си едоста крайно  bouquet
Цитирай

Деска, сложи и анкета за по-лесно Wink
Цитирай

Пловдив

Ами не мога да ти помогна с решението, но от личен опит мога да ти кажа, че с червения отенък много трудно ще се справиш /аз лично след две години се отказах/, дори цвета да стане какъквто искаш след 3-4 измивания червеното пак се показва.
Цитирай

Пловдив

Ами не мога да ти помогна с решението, но от личен опит мога да ти кажа, че с червения отенък много трудно ще се справиш /аз лично след две години се отказах/, дори цвета да стане какъквто искаш след 3-4 измивания червеното пак се показва.
Хмм, не мога да се съглася. Аз дълги години се боядисвах червено, сигурно 6-7, ама много яко червено. И в един прекрасен ден реших, че вече не искам да съм с червена коса, а с кестенява Crazy Мислих, мислих newsm78 как да станеНай-накрая отидох при кварталната, която ми е и комшийка и и споделих какво ме мъчи. Ами ето на, сега съм кестенява.
Цитирай

sofia

И аз не съм съгласна. Повече от 7 години се боядисвах в червено -всякакви нюанси и разцветки и в един момент толкова ми беше писнало, че връхлетях в първия попаднали ми салон (слава богу уцелих страхотен), казах, че искам друг цвят и станах кестенява без грам оттенък - някакви матиращи препаратуси и незнам си още какво ми сложиха и не ми изби червеното.
 Според мен черното не е особено добра идея , така че моето скромно мнение е да продължиш до заветната цел Wink
Цитирай
Деска не се прави черна.Щом си си харесала някакъв цвят боядисвай се с него постоянно и така мисля поне до лятото че ще убиеш червения оттенък.Офф не се изразих май-много ясно но можеш да потърсиш консултация и при друг фризьор.Идва лято и мисля че трябва нещо по весело.
Цитирай

Според мен пробвай още веднъж да постигнеш желаният цвят.
Би трябвало да се получи.
Цитирай

София

В никакъв случай недей да слагаш пак черно , от опит знам много трудно се маха  #Cussing out!
аз съм била червена после послеруса после пак червена и после кестенява но незнам защо при теб червеното избива  Rolling Eyes ! Аз винаги съм се плескала у дома самичка с безамонячните бой на лореал и червенотото не е избивало ! е от черното много трудно се отървах  #Cussing out
Ако искаш пак да си с по тъмен нюанс може малко по тъмно кестеняво да се боядисаш , но недей с черно ! Аз винаги така съм процедирала и даже ходя с мойте приятелки да ги съветвам когато си купуват бой защото съм ползвала почти всички марки и долу горе знам кой цвят какъв би станал .
успех с боядисването !
Цитирай

Springfield, VA

Деска, аз бих те посъветвала да постигнеш желания цвят! Ако косата ти се изтощи(което не ми се вярва, щото боята все пак не е руса, а тя най- много изтощава) ще я подстригваш по малко, докато прорасте новата коса и тя пак ще си е старата хубава коса.
Никога не съм се приетснявала, какво ще стане с косата ми след някакви процедури, защото хубавото и е, че расте и промяната, била тя хубава, или лоша, няма да е за винаги. Рискувай, това е просто една коса, която се обновява и расте непрекъснато!Нищо не губиш!  Peace
Цитирай

Варна

Мдаа, ясно,продължавам до желания цвят. LaughingМного ви благодаря за отговорите  bouquet,бяхте ми полезни,дано само този път вече се получи  Praynig

И сега един въпрос към светлите боядисващи се момичета: На всеки месец и половина ли трябва да си боядисвам  косата или може например веднъж само корените,а на следващия път цялата ? Вие как действате и как е по-правилно и хубаво? newsm78
Цитирай

Пловдив

Деска, аз боядисвам всеки път цялата коса,  newsm78 що ли? Досега не съм пробвала да боядисвам само корените, хем знам, че така се щади косата Smile
Цитирай

Все на втория етаж

Съветвам те, да постигнеш желания цвят. А ако след това не се харесаш, на следващия месец винаги можеш да се боядисаш отново черна.
Цитирай

Да, черна винаги можеш да я направиш Wink
Според мен, не е добре да я подлагаш отново на обезцветяване. С повече търпение и задължително пепеляви отенъци, мисля ще се получи. Препоръчвам ти боите на ФармаВита, имат голямо разнообразие на пепеляви цветове. Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора