«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 742 отговора

ћнени€: 3 508
≈кстра! ще пробвам и аз! Hug
јрмирка, ти внимавай и не прекал€вай! Love Hug
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 351
≈кстра! ще пробвам и аз! Hug
јрмирка, ти внимавай и не прекал€вай! Love Hug
Blush
÷итирай

ћнени€: 2
«дравейте, момичета, заитригувахте ме много с темата и ми се иска да започна и аз със сухо четкане, но тъй като очевидно мо€ град се намира в Ќарни€, най-близки€ ми ƒћ се намира на 100 км и ще почакам една при€телка да ми донесе четка може би около 10 дни. ¬ъпросът ми е дали не мога през това време да ползвам н€какъв домашен еквивалент, например груба хавли€ от 100% памук или парче плат от 100% лен, и двете останали от прабаба ми, така че качеството на влакната е неоспоримо (нали все пак търсим природни растителни материали). » двете са грубички, мисл€, че може и да стане работата, но не съм експерт и затова търс€ съвет. »наче днес научих посоките на четкане, поне това мога да направ€ засега.

ўе се радвам да ми отговорите, умирам от желание да пробвам!
÷итирай

Ќа точното м€сто, в точни€ момент

ћнени€: 2 817
¬анила, добре дошла! јз бих избрала на лена. »зпери го, изчакай да изсъхне и започвай!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 78
Vanilla Nights понеже в близки€ dm н€маха четки си взех от  ауфланд, там също има щанд.
ћо€та е с дълга дръжка и от естествен сезал на јгива, а от другата страна на топченца за масаж.
“ова е обратната страна на четката:

»мат четки и гъби от различни естествени материали.
÷итирай

»скам да се похвал€, че снощи направих бръшинг с лененото парче плат. Ќе съм натискала, но беше много при€тно, зачервих се ц€лата и още нещо - на бедрата, където имам она€ мръсната думичка с ц., започнах да усещам съвсем леки изтръпвани€ и дори малко болка, както когато ти се разнас€ синина. (пак казвам, без да съм натискала и без да съм се претривала) »наче наистина е много ободр€ващо, €вно защото стимулира много кръвотока и лимфотока и не можах да засп€ докъм 1 през нощта. Peace
÷итирай

най-шареното м€сто

ћнени€: 5 458
„еткай сутрин или прз ден€ тогава. ћен ме отпуска. Ќо и не се зачерв€вам кой знае колко.
÷итирай

÷€л ден съм на работа, а следобед като се прибера, много се отплесвам покрай шетане и готвене, но вариант има винаги, ако има и желание. —утрин също е добра иде€, ама всички сутрешни дейности са ми тооооооооооооолкова трудни... hahaha Ќе знам дали н€ко€ сутрин, както съм екстремно сънена, н€ма да забрав€ да се изчеткам, макар че винаги съществува резервни€ план да го направ€ към 18ч. следобед, като се прибера от работа.

Ѕлагодар€ много за съветите, мисл€, че ще ми се отрази много добре това сухо четкане!
÷итирай

ћнени€: 445
» аз си купих четка  Very Happy от DM
и започнах да се четкам по 2 пъти на ден  Love
много съм доволна и не предполагах, че е толкова при€тно  Very Happy  Love

¬ендузи също си купих, но за т€х не мога да кажа, че ми е при€тно да ги ползвам и още първи€т ден прекалих и не можех да си седна на задника и краката  Rolling Eyes
÷итирай

ѕп.мо€т е много обложен....знам,че това не е никак добре ooooh!,обаче освен това е и "географски" ,та затова питам за натиска
”ф, извин€вай, пропуснах да ти отговор€, а вс€ка сутрин и вечер се сещам за теб, докато стържа езика си...

«апочни с по-лек натиск и увеличавай постепенно. “ака езикът ти ще свикне. Ќе е лошо, ако вече не го правиш, да започнеш да се жабуриш с Ћистерин или подобна течност за уста.

—нощи, за второто къпане пропуснах четкането. Ѕ€х се пръскала с препарат против комари и предпочетох просто да отми€ отровата от себе си.

“ази сутрин си наваксах с четкането. ¬се по-при€тно ми е, наистина.
÷итирай

—ф, ћладост1

ћнени€: 3 527
ћного си харесвам четката от ƒM за т€ло, но искам такава и за лице.
»скам и за лицето хубава четчица с естествен косъм да намер€. ѕодчертавам, намер€, не поръчвам. ћраз€ чакането!
»скам да мога и лицето така хубаво да почиствам по естествен  път, макар, че не знам до колко добре е това и да не води до разт€гане на кожата и образуване на- не дай си боже!-бръчки Laughing.
Ќе искам да си купувам химически ексфолианти, с които пазара прелива, а искам естествено  почистване, както прав€ това и за кожата на т€лото.
“а ако н€кой е меркал вече такава четка и за лице- да свирка! Hug

ѕ.—. имала съм електрическа четка за лице на ќрифлейм. Ќищо не струваше, пълен боклук от найлон. »скам естествени влакна.
÷итирай

GYM

ћнени€: 655
¬ключвам се леко офф-топик, само да попитам, маслото от карите/ший има ли една такава тежка, особена миризма? ћоето дойде, ама ми мирише малко Sick
÷итирай

¬елвет, маслото от ший тр€бва да има лек €дков аромат. јко мирише гадно, може да е гран€сало.
÷итирай

Ќа острова

ћнени€: 205
» аз бих се радвала да намер€ такава четка за лице, ко€то  опче е показала  Smile
ћного ми се искааааа...
» аз подчертавам - да намер€. Ќе да поръчвам  Mr. Green
÷итирай

Sofia

ћнени€: 44
¬ключвам се леко офф-топик, само да попитам, маслото от карите/ший има ли една такава тежка, особена миризма? ћоето дойде, ама ми мирише малко Sick

Ќормално е, ти нали поръча сурово/нерафинирано или...?
“о си е със специфична миризма, марките дето продават "100%" чисто масло пак го рафинират и ароматизират или поне слагат такива молекули които прикриват естествени€ аромат.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 742 отговора