«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 154 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

¬арна

ћнени€: 5
Zdraveite iskam da Vi predupredya za firma Clima Vent-Varna ,kupih si vaucheri ot Grabo za profilaktika na klimatika,doide  tehen slujiitel da gi pochisti i predstavete si kak stana tova s chetka za zabi i edno spreiche ,bez da gi razglobyavat i miyat .Cyalata procedura beshe okolo 10-15 min,estestveno nishto ne pochistiha i parite prosto otidoha na vyatara.nikakva korektnost i vnimanie ot strana na slujitelite na Clima Vent,tova spored tyah bila standartna procedura taka se pochistval klimatik .
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9
 ак така искаш да го разглоб€ва... ƒостатъчно е с четката и спре€..
.ѕрочетете  за подробности
тук
« ѕоследна редакци€: ср, 07 авг 2013, 14:30 от KaMu »
÷итирай

¬арна

v prodalgenie na nyakolko godini vsyako lyato mi gi pochistvat i vinagi sa svalyali turbinata da ya izmiyat i pochistyat ,sega kato ima muhal po neya samo s praskane  nyama kak da se izchisti .imam malko bebe i se pritesnyavam ot muhala
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 364
ј защо не извика тези, от миналото л€то, а взе ваучер?
» мол€, пиши на кирилица.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 745
јз не мога да разбера, защо не си го правите сами?
≈лементарно е.
ћахате капака, свал€те филтрите, изплаквате ги с вода, изсъхват и си ги слагате пак.
Ќие си го правим всеки месец.
÷итирай

¬. “ърново

ћнени€: 914
ј като е в гаранци€ климатика процедурата отнема точно 2 минути.  ooooh!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 745
ј като е в гаранци€ климатика процедурата отнема точно 2 минути.  ooooh!

≈ да ама ние попаднахме на н€каква гадна фирма за монтаж и поддръжка и искаха пари за гаранционната профилактика, така че ние си € правим сами.
÷итирай

неустановено

ћнени€: 13 674
Ќаши€т климатик е нов едини€т и от фирмата казаха, за да се продължи гаранци€та с още една година ( при положение, че законовата е две, а климатикът е слаган през €нуари), тр€бва да направим профилактика, за ко€то да си платим... јбе нещо не ми се връзва с€каш...
÷итирай

¬. “ърново

ћнени€: 914
Ќа наши€ беше две години, всъщност сега се сетих, че втората платихме 30 лв. “очно така, понеже б€х много възмутена за парите за двете им минути. «а първата беше без пари. —амо тр€бва ти да им звъннеш.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 108
≈лементарно е.
ћахате капака, свал€те филтрите, изплаквате ги с вода, изсъхват и си ги слагате пак.
“ова е ежемесечното почистване на филтрите, а т€ пита за годишна профилактика и основно почистване (ваничката, топлообменника, и вентилатора). ¬същност май пита как да се справи с мухъла и миризмата. јз го направих (вчера и днес) със спрей за автомобилни климатици. »ма ефект, но се иска дълго проветр€ване, защото спре€ има силен парфюм и мирише н€колко часа след третирането.
÷итирай

ћнени€: 1 278
≈лементарно е.
“ова е ежемесечното почистване на филтрите, а т€ пита за годишна профилактика и основно почистване (ваничката, топлообменника, и вентилатора). ¬същност май пита как да се справи с мухъла и миризмата. јз го направих (вчера и днес) със спрей за автомобилни климатици. »ма ефект, но се иска дълго проветр€ване, защото спре€ има силен парфюм и мирише н€колко часа след третирането.
“ози спрей откъде се купува и на каква цена? » тези спрейчета за почистване на климатици дали могат да се намер€т в “ехномаркетите, защото нещо не ги виждам по магазините за битова хими€  newsm78
јз бих дала повечко пари за добро почистване веднъж годишно, но ако ще ми пръскат със спрей и аз мога да си го направ€. ѕредстав€х си нещо по-основно, разглоб€ване, по-прецизно почистване, такива неща.
÷итирай

¬арна

ј защо не извика тези, от миналото л€то, а взе ваучер?
» мол€, пиши на кирилица.

ј ми хайде де  да ме пита човек защо ,50лв е профиктиката на 1 климатик ( аз имам 3),а ваучерите са 20лв.и понеже си мисл€ ,че като е фирма от 10-15 години на пазара  ще си свършат работата  както  тр€бва ,ама за пореден път се убедих  ≈‘“»Ќќ“ќ ¬»Ќј√» ≈ ѕќ — Џѕќ
÷итирай

¬арна

≈лементарно е.

»  аз знам за това със спре€,ама то е само за топлообменника и вътрешната ваничка ,а турбината как се свал€
÷итирай

¬арна

ћнени€: 108
≈лементарно е.

»  аз знам за това със спре€,ама то е само за топлообменника и вътрешната ваничка ,а турбината как се свал€
јми аз не € свалих, защото е балансирана и ако размест€ нещо ще започне да шуми. Ќапръсках и не€ със спре€ (докато € пръскаш т€ се върти от стру€та на спре€ и така препарата влиза навс€къде) и после попих това дето изтече от не€ (да не капе по пода). ¬тори ден работи (със спиране и стартиране) и н€ма миризма, а парфюма почти не се усеща. ¬ажно е да уморите плесените във ваничката, по топлообменника и тези, които са се скрили в тръбата за конденза (ко€то излиза навън). “ръбичката н€ма как да се извади и почисти, но може да връща миризма. явно разтвора от спре€ € е промил. ѕрахол€ка по турбинката влошава лекичко работата на вентилатора, ама не е чак такъв проблем, че да е задължително да се къпе на чешмата.
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 364
¬с€ко почистване със спрей на вътрешното т€ло е само козметично такова.
јко желаете наистина качествено почистване, се свал€т телата и се почистват в сервизни услови€.
“а това почистване не е профилактика.

акво представл€ва профилактиката, защо е нужна... и тр€бва ли да се прави...  - има хил€ди статии в нет-а.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора