Въпрос за килограмите

  • 3 113
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
Колко килограма качихте по време на бременността?
А колко ,така да се каже, "оставихте" в болницата?
И за какъв период успяхте да се върнете на предишните си килограми?

Аз през бременността качих 16 кг.Ден след раждането като се претеглих бях с 5 кг по малко.До тук вече почти 2 месеца съм свалила още 5 килограма.Оххх остават ми още 6 килограма,а проклетия кантар не мърда,въпреки че съм на диета  Imp

Ще се радвам ако споделите  Wink

# 1
  • Мнения: 3 042
Ради, не бързай толкова де! Sunglasses ще ги махнеш килата, споко! До 4-5 месеца след раждането и ще си като нова. Ако го кърмиш не прави диети. Целувки за Йоан от Съни

# 2
  • Мнения: 2 693
1. 15 кг. /не знам къде бяха Shocked /
2. 10 кг. /Емо се роди 3 кг., останалите 7 кг. ума ми не го побира къде се стопиха, коремът ми не беше голям/
3. За 2 месеца, през които кърмих.

# 3
  • Мнения: 5 241
Е не бързам чак толкова  Wink Нали хубавите неща ставали бавно  Wink Просто ми е любопитно как стоят нещата при другите мами  Embarassed

# 4
  • Мнения: 189
Качих общо 16 кг. На изписването бях точно 59 кг -"оставила" бях 5 и от тогава не съм се мерила изобщо. Вече почти 6 месеца  след това не съм спазвала никакви диети и се събирам в старите панталони.
А сестра ми която никога не е била слаба и качи 24 кг.по време на бременността  сега е под 50 !! Е и лапето е много диво де, не спира да тича по него. Wink

# 5
  • MUC
  • Мнения: 571
Общо качих 16кг. От болницата се прибрах с 5 по малко. С останалите 11 приключи борбата преди 3 седмици.
Диета, гимнастика и бутане на количка.
 Grinning  Grinning  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Bobbylein
Общо качих 16кг. От болницата се прибрах с 5 по малко. С останалите 11 приключи борбата преди 3 седмици.
Диета, гимнастика и бутане на количка.
 Grinning  Grinning  Grinning


Абсолютно! Бутането на количка е страхотно упражнение, особено в по-бързо темпо  Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Качих цели 21 кг. От болницата излязох с осем по-малко. Сега ми остават още 4 кг. до старото тегло. Не съм пазила диети, защото кърмя.

# 8
  • Мнения: 4 406
качих 11 кг за бременноста, а злязох от родилното с 9 кг по- малко. после обаче не ми стигаше кърмата и хапвах повече, с което кантарът продължи да ме "обижда". за 3 месеца съм напълняла с още 4 кг, май съм единствената, дето не сваля кила след като е родила...

# 9
Качих 10кг. В болницата "свалих" 7 и останалите три изобщо не ме притесняваха, така че не разбрах кога ги свалих.

А за гимнастиката с бутането на количката спор няма, че е най-доброто и за мама и за бебчо

# 10
  • Мнения: 934
Цитат на: Deni
качих 11 кг за бременноста, а злязох от родилното с 9 кг по- малко. после обаче не ми стигаше кърмата и хапвах повече, с което кантарът продължи да ме "обижда". за 3 месеца съм напълняла с още 4 кг, май съм единствената, дето не сваля кила след като е родила...



Ааааа...не си единствената!!!
Аз излязох от болницата със 7 по-малко, като бях качила по време на бременността само 10 кг!
казах си...какво пък...само 3кг. за сваляне си е супер..... Laughing
Да ама с това кърмене вече 7м., килограмите не само, че не се топят но и растат Imp Качила съм 3кг. Close
Не знам колко още ще кърмя.....Едва ли ще е дълго....Влизам във всичките си дрехи, но са ми бая опънати и некомфортни... Imp

# 11
  • Мнения: 934
Цитат на: sunshine3
Цитат на: Deni
качих 11 кг за бременноста, а злязох от родилното с 9 кг по- малко. после обаче не ми стигаше кърмата и хапвах повече, с което кантарът продължи да ме "обижда". за 3 месеца съм напълняла с още 4 кг, май съм единствената, дето не сваля кила след като е родила...



Ааааа...не си единствената!!!
Аз излязох от болницата със 7 по-малко, като бях качила по време на бременността само 10 кг!
казах си...какво пък...само 3кг. за сваляне си е супер..... Laughing
Да ама с това кърмене вече 7м., килограмите не само, че не се топят но и растат Imp Качила съм 3кг. Close
Не знам колко още ще кърмя.....Едва ли ще е дълго....Влизам във всичките си дрехи, но са ми бая опънати и некомфортни... Imp



А да кажеш, че прекалявам с хапването- няма такова нещо....
Чудя се какво става.... Rolling Eyes Явно проблема е хормонален.... Скоро ми се възстанови менструалния цикъл, та се надявам нещата да се пооправят Sad .......

# 12
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Ох ,аз качих 15 кг. ,излязох с 5 по-малко и после свалих още 3-4 ,но от тогава или качвам по2-3 или си стоя на същите килограми Sad .Май само аз съм така  Banghead ,вие всички сте свалили,поне малко,а като си спомня винаги съм била около 53кг. а сега.... Sad  Cryотново съм 65.Още кърмя и нямам цикъл ,дано като спра и ми дойде да се оправят нещата. Wink

# 13
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Стартовите ми килограми бяха 57, влезнах да раждам 75 кг, но поне 10-тина оставих в болницата. Когато Нели стана на 3 месеца, вече бях на ппървоначалните си килограми, а в момента дори сигурно съм -1 или -2 килца Wink

# 14
  • Мнения: 1 793
аз качих 12 кг, с раждането свалих само 5 кг. казвам 'само', защото бебето беше 4 кг и все си мислех, че при това положение повече от 5 кг е трябвало да се стопят. 3 месеца след раждането тежах толкова, колкото бях преди бременността. сега почти 6 месеца след раждането съм свалила още. незнам обаче как става тоя номер, защото кърмя, диети не пазя, ям, защото винаги съм гладна, а килата се топят. не че е лощо де......но още мааалко трябва да си стегна корема, но с коремни не ми се занимава и незнам кога ще се наканя да правя някакви упражнения.

Общи условия

Активация на акаунт