Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте мами HugАз пак имам нужда от съвет.Искам да си купя лятна количка на Чиполино,но не мога да си избера.Ще ви бъда страшно благодарна ако ми дадете съвет
Цитирай

София

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1622.htm?osCsid=cb1f08325d3 … 51bb38a6ecc50ec84
или
http://www.family-bg.com/catalog/prX_701.htm?osCsid=cb1f08325d39 … 51bb38a6ecc50ec84
Цитирай

Каролина изглежда супер на снимката, но в действителност е много тясна и неудобна за облечено в космонавт дете. Триколката не съм виждала, но ми се струва много по-добър избор.
Цитирай

София

vania_na  търси лятна количка,значи няма да слага детето с космонафт вътре.
Цитирай

София, кв. Редута

Каролина - за нея гласувам с три ръце и четири крака

сложих детето си в нея на 5 месеца /фувруари/  и приключихме с нея на 1год. и 8 месеца /май/ - през това време съм ходила с нея и с детето навсякъде вкл. и в Пернишкия балкан  Crazy 

просто няма грешка тази количка /доре сега гледам цената и се е вдигнала/, после я продадох в оказион  Blush
Цитирай

София

Тази е модел 2006 за това Sad
Но може да се намери по магазините 2005,предполагам.
Цитирай

София

vania_na, защо не разгледаш летните колички на Бертони? Мисля, че са много по-добър избор. По-леки са, по-лесно се карат. Чиполиното са пълно дърво.
Цитирай

на кой му пука, майна

Аз имам модел Каролина 2005, само мога да я похваля, детето ми чудесно си седи с космонавта в нея, ползвам я от лятото и до днес Very Happy
Цитирай

на кой му пука, майна

Лятна количка Чиполино Ventura
- сенник с прозорче;
- здрави и маневрени гуми с амортисьори;
- лесно сгъваема;
- с кош за багаж;
- легнало и седнало положение на гръбчето.

64.00 Лева /модел 2005г./
Цитирай

Варна

Много добри отзиви за Каролина newsm78В понеделник ако ми позволи времето ще прескоча да я видя.Много благодарности,ако не сте вие ще има да се чудя Hug
Цитирай

София

vania_na, защо не разгледаш летните колички на Бертони? Мисля, че са много по-добър избор. По-леки са, по-лесно се карат. Чиполиното са пълно дърво.
Аааа,няма дя се обиждаме на колички smile3534
Аз карам най-големия комби танк  "Маргарита" и не бих го заменила за нищо на света.
Всяка марка има и добри и лоши модели.
Пробата му е майката.
Цитирай

vania_na търси лятна количка,значи няма да слага детето с космонафт вътре.
Изабела, драга, я се огледай наоколо. Едва началото на февруари е, а колко летни колички са изкарани! Ти лятната количка от юни до септември ли я ползваш само? И сигурно ако детето ти е на 1,5 год. ще го возиш през зимата в комбинираната?!
Цитирай

София

Предполага се ,че след като детето и е на 4,5м. си има комба за сега.
Аз си купих лятна преди месец,но не мисля да не я ползвам още.
И съвсем не съм сигурна каква ще ползвам другата зима.Най-вероятно комбата.
« Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 12:51 от izabela »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.