Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 16

  • 64 170
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Племенницата ми беше дебело бебе. Дрехи, които тя е носила на 1 г., сега стават на моето дете. Беше наистина ящно бебе. Сега е на 7 и е от най-слабите деца в класа. Кърмена е 4 м., а до 2 г. е имала нощно хранене с АМ.

# 736
  • София
  • Мнения: 923
Ами не знам дали сте попадали, но напоследък се пише много за това, че каквото било едно дете като бебе, такова щяло да бъде и като тинейджър - ако е по-пълничко бебе, щяло после да бъде с наднормено... вие как мислите?
това е абсурдно, аз съм била дебело кърмено бебе, пък като тинейджърка бях кльощава, не че сега не съм де Laughing до начин на хранене, развитие ген и т.н. за всички индивидуално. Моето момиче като беше на 10 месеца също беше мн дебело бебе, но като проходи много бързо свали излишното. Племенника, който беше изцяло на АМ, беше също дебело бебе, а сега ребрата му се броят на 5 години е...

# 737
  • NE
  • Мнения: 10 999
И аз мисля, че едно бебе е нормално да пухкаво. Пак си е до ген. После с движението се оформя истинска структура. На снимки моето на 6 месеца е едно топче в ръцете ни. Сега с лазенето си придоби нормално тегло, да не кажа че леко заслабна.

# 738
  • София
  • Мнения: 8 639
Нормално е за бебетата да са пухкави. А и техните сланинки не са като на голям човек.
Аз съм била много дебело бебе, изписвали са ми сиропи за намаляване на апетита. Кърмена съм 6месеца. В 12 клас тежах 40кг, сега съм 52. Никога не съм била тлъста, както съм била тлъсто бебе.
Племенникът ми е кърмен 2 години и на 6-7 месеца беше 10кг. Беше огромна буца, някъде до година и половина си беше така, а сега си е нормален. Доста е висок и някак по-"снажен"!, но защото татко му е над 2м висок. На 3 е, но изглежда на 4  .

# 739
  • Мнения: 106
Има някаква "епидемия" да обявяват бебетата за затлъстели. Моят син е изключително кърмен, захранвам от седмица и вчера близка, медицинско лице ми обясни как сега им се изработвали не-знам-какви си клетки и ако били в повече на тази възраст, цял живот са в повече и съответно е пълен Grinning Еми може и в повече да са - значи повече ще тренира....Но съм виждала и далеееч по-пухкавки Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 12:03 от Elora_D

# 740
  • Мнения: 2 837
От кърма бебето няма да затлъстее. Затлъстелите ученици обикновено са резултат от нерационално хранене и липса на движение в комплект.

# 741
  • Плевен
  • Мнения: 1 613
Цитат
Някой път когато кърмата не е хранителна-или е много малко е 100 пъти по добре да е на АМ,вече сме доста напред във много технологии

# 742
  • Мнения: 29 324
Цитат
Някой път когато кърмата не е хранителна-или е много малко е 100 пъти по добре да е на АМ,вече сме доста напред във много технологии

 Shocked Joy

# 743
  • NE
  • Мнения: 10 999
Вчера ме питаха ако не отбия насилствено дали ще кърмя до 5-тата годинка на детето? ooooh!

# 744
  • Мнения: 29 324
А какво ще рече насилствено  newsm78 с шамари!?!?! ooooh!

# 745
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Миналата седмица се наложи да полежим в болница. При приемането лекарката ме пита кърмена ли е и до кога. Отговорих, че още я кърмя. Лекарката не каза нищо, но врътна очи  Rolling Eyes "луда жена". Но сред медицинските сестри не срещнах и един учуден или неодобрителен поглед и дума, а съседчето ни от едната страна беше кърмаче на 1г. и 7м.  Wink Не бях сама в лудостта си  Laughing

# 746

Общи условия

Активация на акаунт