''ВИП Брадър 2013'' - в очакване.......

  • 112 058
  • 2 707
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 0

Личи си, че чак сега се включваш в темата, иначе поздравът ти щеше да бъде "Хельоу, ай уиш ю то еврибари вери лук"  Joy

http://www.gospodari.com/?go=video&p=detail&videoId=8711

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 19:54 от Галантно Входящий

# 1 636
  • София
  • Мнения: 22 526

Тази вечер са първите номинации.
Кой според вас ще си ходи?/color]

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 21:29 от nikolinanik

# 1 637
  • София
  • Мнения: 16 105
Но все пак Тервел е боксьор, а Мариан модел. Все едно да сравняваш Лиана и Станка. Peace
Ааа, Станка ми е абсолютен фаворит. И аз я намирам за страхотна жена, има уникално чаровна усмивка, прави с косата хубаво (а не опърпано като Лияна), лекия грим на очите й е супер. В тялото е малко грубовата, ама и свекито ми е същата конструкция и си е яко мадама. Лияна на мен ми идва много тъпа и нечистоплътна, докато в Станка и двата негатива липсват. И най-вече Станка печели с присъствие, естественост, незлобивост (Лияна само мрънка и сама си навира версиите за Махмуд когато никой не я пита - за нас, публиката, де, да я съжалим, гОРката....аз, примерно, помагам само на хора, които се борят, мъчат, но не мрънкат, за мен мрънкането е винаги поза). Станка извън къщата все си е готино човече, а Лияна никъде не е, освен може би в чалготеките, ама като не съм ходила на такава, не знам.

 Аз и не разбирам  какво й намирате хубаво на Лияна...ако сте виждали снимки на дъщеря й, ще видите, че малката е много по-хубава, заради липсите на несъразмерни корекции. Същите големи бадемови очи, обаче със топлина - ляна я няма тази топлина в погледа. Освен това големия имплант на циците й стои корав като с капсулна контрактура.

# 1 638
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Шарки, и аз не харесвам особено Лиана, ставаше въпрос за сравнение примерно между нея и Станка, коя е по-женствена. Както правим в случая с Мариан и Тервел.

# 1 639
  • Мнения: 9 120
Айде Дедо Кънчов почна да фъфли hahaha

# 1 640
  • Мнения: 0
Коментатори - двама спортисти и един спортен ентусиаст. Продуцентското рамо..

# 1 641
  • София
  • Мнения: 16 105
Шарки, и аз не харесвам особено Лиана, ставаше въпрос за сравнение примерно между нея и Станка, коя е по-женствена. Както правим в случая с Мариан и Тервел.
Ами според мен не силикона прави жената, и на мен Станка без силикона и без миглите пак ми е по-женствена.  Сигурно изглеждам като arguing for agreeing sake , а то не е така, обаче наистина мисля така за Станка. Слушам Джиджи май като мен мисли... Laughing

# 1 642
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Но все пак Тервел е боксьор, а Мариан модел. Все едно да сравняваш Лиана и Станка. Peace
Ааа, Станка ми е абсолютен фаворит. И аз я намирам за страхотна жена, има уникално чаровна усмивка, прави с косата хубаво (а не опърпано като Лияна), лекия грим на очите й е супер. В тялото е малко грубовата, ама и свекито ми е същата конструкция и си е яко мадама. Лияна на мен ми идва много тъпа и нечистоплътна, докато в Станка и двата негатива липсват. И най-вече Станка печели с присъствие, естественост, незлобивост (Лияна само мрънка и сама си навира версиите за Махмуд когато никой не я пита - за нас, публиката, де, да я съжалим, гОРката....аз, примерно, помагам само на хора, които се борят, мъчат, но не мрънкат, за мен мрънкането е винаги поза). Станка извън къщата все си е готино човече, а Лияна никъде не е, освен може би в чалготеките, ама като не съм ходила на такава, не знам.

 Аз и не разбирам  какво й намирате хубаво на Лияна...ако сте виждали снимки на дъщеря й, ще видите, че малката е много по-хубава, заради липсите на несъразмерни корекции. Същите големи бадемови очи, обаче със топлина - ляна я няма тази топлина в погледа. Освен това големия имплант на циците й стои корав като с капсулна контрактура.
Това си е твоето мнение, много хора тук във форума, а и не само намират Лияна за нежна и красива, не знам къде го видя това нечистоплътното. Много ми е интересно така като коментирате някой-  очи, коса и тн. сякаш Вие сте перфектни Sick

# 1 643
  • Мнения: 243
Здравейте на всички, чак сега видях темичката и почвам да следя!

# 1 644
  • Мнения: 3 929
Лияна май и без да се е къпала си ходи с кърпа на главата. Това обяснява донякъде грима след баня. Просто не е била след баня.

# 1 645
  • Мнения: 9 120
Скрит текст:

Лияна + дъщеря

# 1 646
  • Мнения: 306
Според мен моделът Мариян може да се класира на финалът  но ще завърши трети.Двубоя ще е между Станка и Тервел и един от тях ще е победител в Вип Брадър 2013.Трябва Орлин Павлов да влезе за да им спре пътя към финала на тези тримата .Хи хи това беше шега Laughing Laughing

# 1 647
  • Мнения: 0
Добре де, вие сте дами, познавачки на женственото начало, аз съм мъж, явно не съвсем наясно с това понятие, така че обяснете ми какво женствено има в това една българка да облизва обрязан турски член?

# 1 648
  • София
  • Мнения: 5 499
Станка е готина, обаче чак пък гордост...на кого по света му пука за женската борба - не е престижен спорт. Колкото до Тервел и той е готин, ама олипийски бокс - отново няма престиж. Сори, братя българи, тези двама спортисти са повод само да си лъскаме фалшивото самочувствие. С което не искам да омаловажавам трудът им, не ме разбирайте погрешно. Просто дисциплините им не са престижни. Тервел, ако мине в професионалния бокс и настигне и надмине брат си, тогава ще го призная. Но иначе и двамата са готини, ще ги видим нататък как ще се представят във ВБ.

Мартине, Мартинеее, къде го видЕ спорта ни, дето бил "конвертируем"! България вече няма медали, не и както едно време...вие, пишман политиците и бизнесмените, провалихте българският спорт.

# 1 649
  • Мнения: 3 929
А мога ли да те попитам тогава кое за теб е престижна дисциплина?

Общи условия

Активация на акаунт