Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Габрово

Здравейте отново, а за прясното мляко какво ще кажете. От каква възраст може да се дава и под каква форма? Да го пие като обикновено мляко или под формата на някакво десерти. Ние сме на 1 годинка мога ли да и давам или още е рано?
Цитирай

Ами аз започнах да давам малко след годинката,да го пие ,леко подсладено. В десерти яде от преди това,ако ходите на кухня някъде правят десертите с  прясно мляко.
Цитирай

Видин

Кремчета с прясно мляко яде от 1,3-4 м., а все още не съм и давала да пие натурално прясно мляко.
Цитирай

Варна

В десерти и пюрета хапва от 6-7 месец(като тръгнахме на кухня), натурално не съм давала (на 2г и 3 месеца сме)
Цитирай

Pleven/Sofia

За прясно мляко задължително след 1 година ина4е може да й даваш кисело ве4ер до 300мл. може да изпива. А за десерти с прясно то си се правят още на 6-7 месеца така4е може.
Цитирай

на кой му пука, майна

С прясно мляко правя само десертни кремчета, грис, мляко с ориз, чисто още ви е рано  Naughty, според мен, аз ще го дам може би на 2-3 години като стане да го пие с чаша, но сварено  Very Happy
Цитирай

След годинка може.Аз пробвах да и дам едва преди 2-3 седмици,но не го хареса Confused Ще отложа за по-нататък.
Цитирай

София

От 10 месеца започнах да му правя кремовете с прясно мляко.От около 2 месеца насам вече му го давам да го пие и така с бисквити,с малко каша вътре,с какао Нескуик или чисто със шишето.Давам му го за закуска сутрин.Няколко дена давам прясно,след това кисело няколко дена....и така не му омръзва Wink
Цитирай

Magrathea

Прясно мляко във вид за пиене още не съм давала. Мисля поне да стане на 2 годинки
Цитирай

София

И аз не съм давала прясно мляко за пиене, а само в кремчета. Wink
Цитирай

vidin

Прясното мляко го включих в менюто, когато навърши 1г. Не съм и давала да го пие натурално, а пък и тя не иска, с него приготвям закуската и десертите.
Цитирай

Като навърши 1г. започнах да й давам прясно мляко, иначе в кремчета и кисели от 5-6м.
Цитирай

вляво от асансьора

Аз след годинка го записах на кухня и там за първи път опита прясно мляко в кремчетата.Сега е на 1г.6мес., пробвах да му дам да го пие така, но не му хареса.Обича само айрян, прясното въобще не го тачи.Като цяло, мисля, че след годинка може да се дава. Peace
Цитирай

с него приготвях зеленчуковото пюре и кисела , по-късно и попарата
Цитирай

По принцип след 1 г. можеш да даваш. Аз докато пие адаптираното не мисля да включвам прясно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора