пигментни петна по лицето

  • 2 841
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
Как да премахна пигментните питна по лицето след бременността. Ходих при дерматолог и ми изписа един избелващ крем на Мела-Д на Ла рош, но вече втори месец го ползвам без ефект и се притеснявам, че времето, подходящо за такива процедури до лятото е много малко

# 1
  • Мнения: 7 186
Една моя приятелка ходеше на процедури с лазер- имаше ефект, нейните пигментни петна се бяха появили от слънцето- след една почивка на море. Избелващи кремове беше ползвала преди това- доста скъпи, но нямаше видим ефект. Най- добре комбинирай процедури+ избелващ крем. Трябва също да слагаш кремове с висок защитен фактор и да се пазиш от слънцето.

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз от няколко месеца използвам Анти-таш на Лиерак. Доволна съм и има резултати. Пигментните петна, които получих през бременността изчезнаха и сега се опитвам да се преборя и с луничките с този крем, които доста изсветляха напоследък.  Twisted Evil Но е доста скъпичък, защото реално се състои от 3 части- гел, само за пигментните петна, втори гел и накрая самия крем.

# 3
  • Мнения: 5 313
Аз от няколко месеца използвам Анти-таш на Лиерак. Доволна съм и има резултати. Пигментните петна, които получих през бременността изчезнаха и сега се опитвам да се преборя и с луничките с този крем, които доста изсветляха напоследък.  Twisted Evil Но е доста скъпичък, защото реално се състои от 3 части- гел, само за пигментните петна, втори гел и накрая самия крем.

Каква му е цената?

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз от няколко месеца използвам Анти-таш на Лиерак. Доволна съм и има резултати. Пигментните петна, които получих през бременността изчезнаха и сега се опитвам да се преборя и с луничките с този крем, които доста изсветляха напоследък.  Twisted Evil Но е доста скъпичък, защото реално се състои от 3 части- гел, само за пигментните петна, втори гел и накрая самия крем.

Каква му е цената?
Всяка част  е между 50-60 лева

Общи условия

Активация на акаунт