До кога преварявахте водата?

  • 2 289
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Пак съм аз кажете до кога трябва да преварявам водата - примерно като и давам айрян трябва ли да преваря водзата за да разредя млякото??? newsm78

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз не преварявам водата от както е станал на 6-7м. Понякога я варя за сухото мляко, ама рядко. Не виждам смисъл щом бебето се придвижва само (пълзи или ходи) да преварявам.

# 2
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
живот и здраве и аз смятам след 6-7м. да не преварявам

# 3
  • Мнения: 8 505
Спрях да я преварявам на 8м.За айрян и пиене давам минерална.Общо взето само адаптето приготвям с чешмяна.

# 4
  • Мнения: 1 555
Давай минерална или трапезна вече сте големи  Party и ние като станем на ваата възраст ще пием непреварена вода, но не и от чешмата, че като гледам каква течв, то аз нея пия ...

# 5
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
никога не съм преварявала водата,давам от розовия девин,а вие сте вече големи така че може да даваш минерална вода или чешмяна(ако е чиста разбира се).

# 6
  • Мнения: 52
zdrasti prevariavah vodata za vsi4ko do 6 mesec

# 7
  • Мнения: 3 861
След 7-8 месец замених преварената вода с минерална Flutter

# 8
  • Мнения: 135
Преварявах я  до 8/9 месец.От тогава му давам минерална и в много редки случаи чешмяна.

# 9
  • Мнения: 1 613
Преварявах до годинката. А сега й давам чешмяна, през Бритата.

# 10
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Педитата казват да се преварява до годинка, аз спрях около 7-8 месеца и започнах да давам розовия девин или трапезна, чешмяна още не съм дала

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Предарявах до годинка, след това от розовия девин

# 12
  • Мнения: 7 831
На големия преварявах до 9-10 месец, на малкия до 8-9 месец.

# 13
  • Мнения: 192
аз още давам преварена,а малката е на 1г 2м.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 270
аз от четвъртия месец давам чешмяна, даже педито ми каза че можело и по-рано да спра да преварявам. а знам че не е много полезно постоянно да се пие минерална, пък чешмяната ни е хубава и нея си пием.

Общи условия

Активация на акаунт